DettiZsu

Regisztráció dátuma: 2015. július 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. július 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2017. július 17.

Nekem a 05-ös soft blond van meg, de nagyon nem szeretem. Alig látszik, hogy használtam, nem elég pigmentált. Többször is át kell menni vele a szemöldökömön, mire értékelhető eredményt érek el vele. Az tényleg jó, hogy könnyű hegyezni, viszont így, hogy többször kell átfutnom vele a szemöldököm, elég gyorsan fogy, de legalább nem drága. A tartósságát tekintve egész jó, nekem nem tűnik el a nap végére, de valamennyit azért kopik. Biztosan nem venném újra.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2017. július 17.

Az első olyan termék, amit agyon ajnároztak és tényleg zseniális. Az alig látható szőke szempilláimból olyan brutál pillákat varázsol, amit álmaimban nem gondoltam volna. Volt, hogy műszempillának nézték. :D
Hosszítja, dúsítja, tökéletesen szétválasztja a pilláimat, elég fekete a festék és egész nap szépen a helyén marad, viszont könnyű lemosni. Egyszerűen nem tudok rá rosszat mondani, tökéletes, 10000x újravevős termék.

Crazy Rumors Ginger Peach Ajakápoló

Crazy Rumors Ginger Peach Ajakápoló
2017. április 26.

Ez a legjobb ajakálpolóm, pedig mindenféle márkát próbáltam már. Elképesztően jól hidratál, kellemes viselet, nem túl ragacsos. Szuper illata van és kényelmes használni, elég zsíros ahhoz, hogy könnyen fel lehessen kenni. Szuper minden szempontból.
Nagyon megéri az árát, biztosan újraveszem.

Catrice Prime And Fine Pore Refining Mattító Alap

Catrice Prime And Fine Pore Refining Mattító Alap
2017. április 26.

Nulla a teljesítménye. Semmit nem csinál, a mattító alapozóval együtt sem képes meggátolni, hogy ne fényesedjen át a bőröm egy órával sminkelés után. Teljesen felesleges volt kiadni érte egy forintot is. A BB krémem összetúrosodik tőle, a Rimmel Stay Matte alapozóm nem. Viszont nem csinál semmit. Szomorú.

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó
2017. április 26.

Csalódott vagyok nagyon. Elég olajos a bőröm, főleg a homlokom és az orrom, ezért szerettem volna egy jó mattító alapozót. Utánaolvastam, ajánlották is ezt, hogy tényleg később fényesedik át tőle a bőrük, úgyhogy gondoltam 1700 Ft-ot megér, hogy kipróbáljam. Közvetlen felvitel után tényleg púderes a bőröm, amit azért én a biztonság kedvéért még pluszban egy kevés púderrel bebiztosítok. Ennek ellenére egy óra elteltével ugyanúgy tocsog a homlokom a zsírtól, mint egy sima alapozóval vagy BB krémmel. Nekem egyáltalán nem hozza azt az eredményt, amit egy mattitó alapozótól elvártam volna. Gondoltam, hogy csodát nem fog tenni és sejtettem, hogy azért napközben át fog fényesedni a bőröm, na de hogy max egy órát bír ki nagy csalódás. Itthonról kb egy óra, mire beétek munkába, ott meg már teljesen átfénysedik és púderezéssel kezdem a napot. Hogy valami pozitívat is mondjak róla jó a fedése, kevés is elég belőle, így elég sokáig eltart majd ez a kis tubus. Nekem soft beige árnyalatban van meg, teljesen jól passzol a színe a bőröm színéhez, a végeredmény pedig egyáltalán nem maszkos. Összeségében amúgy egy nagyon jó alapozó lenne, csak pont azt a mattító hatást nem produkálja, amiért megvettem.

Essence I ♥ Stage Szemhéjalapozó

Essence I ♥  Stage Szemhéjalapozó
2017. április 26.

Nekem nagyon bevált, tényleg tartóssá teszi a szemhéjpúderem. Nekem egész nap a helyén tartja, úgyhogy nem tudom rá rosszat mondani. A színe olyan amilyen, nekem nem befolyásolja a szemhéjpúderem színét, mondjuk az tény, hogy annak a színét nem emeli ki jobban. Nincsenek nagy elvárásaim, annyit szerettem volna csak, hogy ha reggel sminkelek akkor este is a helyén legyen a szemhéjpúder, ne mozduljon el sehova és ezt maximálisan teljesíti. Az, hogy aplikátoros különösen tetszik. Korábban tégelyes alapom volt, az is teljesen jól tette a dolgát, csak macerás volt kihalászni a terméket hosszú körömmel, úgyhogy ez az aplikátoros megoldás nagyon bejön. Tényleg az egyetlen negatívuma, hogy ígéretével ellentétben nem erősíti fel a színeket, de mivel ez részemről nem is volt elvárás, így nem vonok le tőle csillagot.

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2017. április 4.

Nekem zavaró, hogy kemény és nehéz felkenni, ráadásul nem hidratál megfelelően. Viszont az pozitív, hogy olyan felkenve, mintha ott sem lenne, nem ragacsos, így csók és pusziálló, ami nekem fontos.

Rival de Loop Pure Skin Pórustisztító Tapasz

Rival de Loop Pure Skin Pórustisztító Tapasz
2017. április 3.

Nagyon jó termék, csak ki kell tapasztalni, hogy hogyan működik igazán jól. Én mindig bevizezem azt a részt, ahova tenni akarom (főleg az orrom és az állam, ahova tenni szoktam), majd felteszem a tapaszt, minél szorosabban, majd nedves kézzel kisimítom. Így elég rendesen odatapad a bőrömre, majd 10-15 perc után elég sok kis genyát kiszed, ráadásul nekem tartós is. Rendszeresen használom, így nagyon meg vagyok elégedve vele.

Gliss Kur Oil Nutritive Sampon

Gliss Kur Oil Nutritive Sampon
2017. február 1.

Nagyon száraz hajam van, ráadásul vékonyszálú es töredezett. Gondoltam ez a sok olaj majd kicsit helyrerakja. Első pár alakalommal nem éreztem semmi hatást, de így túl a sampon felén már ettől puhább a hajam samponozás után rögtön. Nekem nem nehezíti el a hajam, nem zsírosodik jobban, mint általában. Szerintem nem rossz temék, de volt már ennél jobb samponom is az tény.

Dove Regenerate Nourishment Hajápoló Szérum

Dove Regenerate Nourishment Hajápoló Szérum
2017. január 25.

Elég száraz a hajam, amire évekig az avon hajvégápolóját használtam, aztán úgy gondoltam kipróbálom ezt, mert alapból nagyon szeretem a Dove termékeket. Nagyon finom illata van, tényleg egy kevés is elég belőle, így egy hónap rendszeres használat után is alig fogyott, pedig direkt nem spórolok vele. Csodákat nem tesz. A hajmosás napján nagyon jó puha lesz a hajam tőle, de másnap olyan, mintha mi sem történt volna. Ahhoz képest, hogy milyen csodaszerként lett beharangozva, nekem kicsit csalódás volt. Nem lett tőle bársonyosan puha a hajam, azt sem tudta még késleltetni sem, hogy a száraz, töredezett hajvégeimtől meg kelljen szabadulnom ollóval. Még mindig keresem azt a hajvégápolót, amit nem kell minden nap a hajmra kenni ahhoz, hogy kinézzen valahogy, mert így csak gyorsabban zsírosodik és elnehezül a hajam. Nagy csalódás, biztos nem veszem újra.