Dettolka

Regisztráció dátuma: 2017. december 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. december 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Aromax Vörösáfonya Őssejtes Szérum Hyaluronnal

Aromax Vörösáfonya Őssejtes Szérum Hyaluronnal
2020. július 12.
(!)

Szintén tesztelőként jutottam a termékhez, fel is keltette a márka iránti érdeklődésem. Áfonya mániákus vagyok minden téren, szóval ez már önmagában vonta magával a pluszt :D Illata nem tolakodó, állaga rendben van. Rutinba építettem be, tonizálás utánra és gazdag hidratálás előtt. Nem irritálja a bőröm, nem szárít, pattanásokat nem okoz (érzékeny bőrűként ez mindenképp pozitív benyomás számomra). Újdonsült napfoltot is “kezeltem” vele, szépen halványította:) Összességiben elégedett vagyok a szérummal, konkrétan az ígért hatásával, csillagot én is csupán azért vonok le, mert az alkohol, mint összetevő nálam sem fér össze a természetesség fogalmával...

Oriflame Giordani Gold Perfecting Make Up Base

Oriflame Giordani Gold Perfecting Make Up Base
2019. május 17.

Abszolúte kedvenc!!! Tökéletes elkendőző hatású sminkalap és annyira selymes tőle az arcom egész nap ^.^ Imádom! Sajnos amióta bejött a ragyogás szérum primer, azóta azt hiszem nem volt a katalógusban, de ha lehetne tuti újravenném:)))

Akneroxid 50 Mg/G Gél

Akneroxid 50 Mg/G Gél
2019. május 17.

Én maximumra értékelem a hatékonyságát, mivel a pattanások mellett egy komolyabb házi kezelésre, prevencióra is használom. Nevezetesen ez a tályog! Évekig keserítette meg az életem a fülem mögötti részeken, nem egy kis műtéti beavatkozásra került sor miatta :/ Amióta az akneroxiddal kenegetem, nem jött elő a probléma (ennek már negyedik éve, előtte két évente szinte kötelező jelleggel jelent meg). Szóval részemről ez a krém csodaszer titulusú :) Pattanásokra is szoktam használni, általában esténként... Reggelre mindig lelapul vagy teljesen eltűnik! Szárít valóban, de így az arcom egy-egy pontján egyáltalán nem találom zavarónak a dolgot.

183 Days Baby Skin Mattító Arcpúder

183 Days Baby Skin Mattító Arcpúder
2019. április 25.

A pontozásomban szerepel némi elfogultság a külcsín miatt ezt előre leszögezem. Ennek a cuki kivitelezésnek és annak a masnis csodapamacsnak képtelen voltam ellenállni ^^ Az arcom nem szereti sajnos, ám eddig nálam az összes púder pati és mitesszerképzőnek bizonyult, amit valaha próbáltam.... Ezért csak T-vonalra használom, ott viszont szépen mutat és valamelyest mattít is :) A színével is ki vagyok békülve, szóval összességiben nem bánom, hogy megvettem!

MAC Wonder Woman Lipstick

MAC Wonder Woman Lipstick
2019. április 17.

Hősmániában szenvedek, szóval mérhetetlen boldogságot éreztem, mikor ráleltem egy adás-vételi oldalon :) A Heroine árnyalathoz jutottam hozzá. Egy szóval jellemezném: vamp! Mindemellett gyönyörűen csillog. A dizájn pedig ahwww...mindent visz :D

Mixa Akár 24 Órás Bőrnyugtató Hidratáló Krém Száraz és Reaktív Bőrre (8%)

Mixa Akár 24 Órás Bőrnyugtató Hidratáló Krém Száraz és Reaktív Bőrre (8%)
2019. április 17.

Itteni vélemények alapján vettem meg és nem csalódtam :) Mintha egy láthatatlan védőréteget húzna az arcomra, olyan érzés! Ár-érték arányban 5*.

Guerlain La Petite Robe Noire Deliciously Shiny Lip Colour

Guerlain La Petite Robe Noire Deliciously Shiny Lip Colour
2019. április 17.

Szerelem a javából <3 Nem csupán a szív miatt (igen, a csomagolás is egy álom), a szín, az illat.... Nem is szárít, sőt! Iszonyatosan jó ajakápoló gyanánt is:)

Oriflame Optimals Radiance Frissítő Arctisztító

Oriflame Optimals Radiance Frissítő Arctisztító
2019. április 17.

Imádat arctisztító!! A hámlasztó szemcsék, a vitamindózis no meg persze az ára mind-mind hatalmas + :) Ragyogóvá és puhává válik a bőröm használat után!

La Roche-Posay Toleriane Sensitive Prebiotikus Hidratáló Krém

La Roche-Posay Toleriane Sensitive Prebiotikus Hidratáló Krém
2019. április 17.

Kit által próbáltam ki, nem rossz termék! A kombinált bőrömnek hála vannak száraz, kipirosodott részek is az arcomon azokat kellőképpen hidratálja, nyugtatja. Nem biztos, hogy megvenném teljes áron, de így nincs rá panaszom :)

Vichy Idealia Peeling

Vichy Idealia Peeling
2019. április 17.

Ez az első hámlasztóm. Ultra érzékeny a bőröm, így mindenképpen gyengédebb típusú versenyzőt szerettem volna a kezdéshez. Nem bántja a bőröm, ami pozitív. Viszont vannak olyan bőrhibáim, melyekhez a felületi glikolos kezelés egyszerűen kevés :( Úgyhogy még keresem az “idealiát” :) Az árát a mennyiség miatt egyébként megéri, valamint tényleg egyenletesebb lett tőle a bőrfelszínem, szóval senkit nem beszélnék le róla azért. A maga nemében, kompatibilisebb bőrfajtával nagyszerű kis termék!