dez

Regisztráció dátuma: 2018. február 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. február 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Balea Szárazsampon Világos Hajra

Balea Szárazsampon Világos Hajra
2018. október 11.

Amikor vettem még szőke voltam, most sötétszőke/világosbarna között valahol. Érdekes módon most jobban bevált, lehet mert nem szárítom a hajam a szőkítéssel. Alaposan befújom mindenhol a töveknél, az se gond ha fehér lesz, utána kicsit hagyom száradni, majd kézzel eldolgozom. Még két napig kibírja a hajam, amit egyébként kétnaponta mosok. Nem használom folyamatosan, mert problémás a fejbőröm és mindentől viszket, de ez nem a termék hibája. Arra tökéletesen jó, hogy havonta egyszer-kétszer elhúzzam az időt két hajmosás között. Ja és dúsabb is lesz tőle a hajam és másnap se lapul a fejemre.

Avon Advance Techniques Hajcsat

Avon Advance Techniques Hajcsat
2018. október 11.

használhatatlan

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2018. február 25.

Évek óta használom, tényleg tartós.

Dermofil Paszta

Dermofil Paszta
2018. február 24.

Nagyon vékonyan szabad csak használni, mint egy arckrémet, különben kifolyik az ember szeme. Megfázáskor viszont jól jön ez az extra mentolosság!
Bársonyos lesz tőle a bőröm, jót tesz a szeboreával is, bár nem szünteti meg.

Balea Frissítő Fluid

Balea Frissítő Fluid

Ragad.

Oriflame The One Lip Spa Ajakbalzsam

Oriflame The One Lip Spa Ajakbalzsam
2018. február 24.

Mindegyik árnyalatot kipróbáltam, nekem az áttetsző jött be igazán.Többször újravettem, a második legjobb ajakápoló, amit eddig használtam. (az elsőt megszüntették...)

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2018. február 24.

Meglepődtem, hogy ezt ennyien és ennyire szeretik. Elhasználtam, majd vettem egy zöldet, egyik se olyan nagy szám.

Garnier Micellás Arctisztító Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre

Garnier Micellás Arctisztító Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre
2018. február 24.

Nem tökéletes arctisztító, de használható, bajt nem okozott.

Yamuna Szőlőmagolajos Növényi Szappan (régi)

Yamuna Szőlőmagolajos Növényi Szappan (régi)
2018. február 24.

Imádom az illatát, fürdés után az egész ház illatozik tőle. Kicsit kényelmetlenek az éles sarkai, de ha lekopik, semmi rosszat nem tudok rá mondani. Évek óta használom.

Miss Sporty Hollywood Forever 8Hr Szájfény

Miss Sporty Hollywood Forever 8Hr Szájfény
2018. február 24.

Ragacsos, és még véletlenül se tart ki 8 órát, de nagyon szép színe van (Pink Kiss), amíg tart, és amikor lekopik, a csillámok maradnak a számon, nem körülötte, ami jó pont.