DHenrietta

Regisztráció dátuma: 2016. január 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. január 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2020. augusztus 4.

Tudom, hogy sokak kedvence de egyszerűen nem tudok vele megbékülni. :( Hiába húzom le többször a terméket használat előtt iszonyú sok, össze ragasztja a pilláim, csúnya, természetellenes hatást kelt. Még próbálkozom vele, de megbántam hogy megvettem.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2020. július 21.

Nagyon szeretem.:) Olcsó, (és bár most nagyon nehezen találtam, vagy 5 dm-et végig jártam) alapvetően könnyen hozzá lehet jutni hiszen drogériában kapható. Nekem nincs bajom az illatával, totál semleges. Szeretem az állagát, nem húzódik tőle az arcom, tökéletesen működik arra amire való. (A sminket nyilván nem szedi le, de nem is az a dolga) Egyetlen negatívum a csomagolása, utálom ezt a tubusos megoldást, de én áttöltöttem egy korábbi lemosóm pumpás üvegébe és így tökéletes. Egyébként kevés kell belőle szóval sokáig elég.

Helia-D Hidratáló Kézkrém Extra Száraz Bőrre

Helia-D Hidratáló Kézkrém Extra Száraz Bőrre
2020. július 15.

Tudom nem ez az elsődleges szempont, de egyszerűen isteni az illata. Könnyen beszívódik és bár szerintem tűzoltásra nem a legalkalmasabb, megelőzésre tökéletes.

Garnier Mineral Pure Active Izzadásgátló Golyós Deo

Garnier Mineral Pure Active Izzadásgátló Golyós Deo
2020. július 15.

Imádom, nem is tudom hányszor vettem már újra. A fehéret, ezt és a rózsaszínt szoktam cserélgetni, már nem is veszek mást. Egész nap tartós, kicsit sok folyik belőle ha nem vigyáz az ember, de bele lehet jönni a használatába.

Isana Hajápoló Olaj Argán- és Napraforgóolajjal

Isana Hajápoló Olaj Argán- és Napraforgóolajjal
2020. július 15.

Isteni az illata és szinte kifogyhatatlan. Kicsit tömény, de szerencsére hamar mérséklődik és utána már kellemes a használata. Hamar beszívja a hajam.

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2020. július 15.

Nagyon szeretem az illatát, szívesen használom, bár ez a fajta tégelyes kiszerelés egyáltalán nem tartozik a kedvenceim közé. Nem tesz csodát, de azért szívesen elhasználom, a teljes árát szerintem nem éri meg, de szerencsére sokszor kapható akciósan.

Baba Tündérkert Bodza és Rózsavíz Frissítő Tusfürdő

Baba Tündérkert Bodza és Rózsavíz Frissítő Tusfürdő
2020. július 15.

Nem igazán szoktam tusfürdőt újra venni, szeretek mindig új illatokkal kísérletezni, de ez már többször is landolt a kosaramban. Nagyon szeretem az illatát, nem illan el azonnal fürdés után és negatívumokat sem tapasztaltam vele kapcsolatban.

L'Oreal Elseve Extraordinary Clay Agyagos Balzsam

L'Oreal Elseve Extraordinary Clay Agyagos Balzsam
2020. július 15.

A legtöbb balzsam hajlamos zsírosítani a hajam, de ezzel nem tapasztaltam ilyet. Szeretem az illatát és kellemes az állaga.

Bioderma Atoderm Krém

Bioderma Atoderm Krém
2020. május 27.

Hónapokig szenvedtem a karomon ekcéma jellegű száraz kiütésekkel. Korábban semmi nem segített, de ez a csoda pár használat után eltüntette, azóta se tért vissza, most már csak heti 1-2 alkalommal kell használnom. Az parfümmentes verziót vettem meg így az illata nem a legkellemesebb, de teljesen megéri. Sokáig elég de ha elfogy biztos újra veszem.

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2020. május 27.

Nagyjából 1.5 hónapja használom napi 2*, ez az első habzó lemosóm, de nekem nagyon bevált.