Dhewilgirl

Regisztráció dátuma: 2014. október 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. október 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Betty Barclay Precious Moments

Betty Barclay Precious Moments
2020. július 14.

Most már olcsóbban, 3000.-ért lehet kapni a DM-ben. Egy kolléganőmtől kérdeztem meg, hogy mit használ, mert annyira jó illata van: friss, púderes, rózsaszín. Magamon másnak érzem, kevésbé púderes, de tetszik ettől függetlenül. Nem valami tartós, kb 2 óra alatt illan el az illata.

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Feuilles De Verveine

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Feuilles De Verveine
2020. július 14.

Féláron vettem szülinapi kuponnal, de ennyit nem ér. Ez egy erősebb testpermet, nem parfüm, fél óra és semmit nem érzek belőle. Az illata kellemes, friss, citrusos, de ennyi.

Yves Rocher Mandarin-Cédrusfa Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Mandarin-Cédrusfa Hab- és Tusfürdő
2020. július 14.

Finom illatú, jól habzó, kellemes kis tusfürdő, minimálisan szárított. Szokásos YR kategória, szeretem őket. Csak általában túltelítődöm a flakon végére az illattal és soha többet nem veszek az adott illatból többet :D

Yves Rocher Plaisirs Nature Gránátalma-Rózsabors Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Gránátalma-Rózsabors Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Mangó-Koriander Testápoló

Yves Rocher Mangó-Koriander Testápoló
2020. július 14.

Közepes hatású, isteni illatú testápoló. Nem hagyott ragacsos érzetet, de nem is hidratált agyon, aznapra jó volt, de ennyi. Most látom, hogy szilikonos, valószínűleg ezért.
Egynek elment.

Yves Rocher Naturelle

Yves Rocher Naturelle
2020. július 14.

Ez nem parfüm, ez egy testpermet. Fújok magamra, 5 perc múlva semmi. Az illata nagyon finom fújáskor, de elképzelni nem tudom, mennyit kellene fújnom magamra, hogy mondjuk egy óráig érezzem.
Ajándék volt netes rendeléshez, szóval nem fáj érte a szívem, elfújkálom.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2020. július 14.

Szakadjon rám a plafon ha valaha is megértem, miért szeretik ennyien...Nekem sajnos nem működik :( Még tavaly Glamour-napokon vettem egy nagy kiszerelést fél áron, mondván ha ennyien szeretik, akkor csak jó lehet, de a végén legszívesebben már szétlocsoltam volna a lakásban, hogy fogyjon már el.
Ragad, tapad, zsíros-nyirkos-ragacsos érzetet hagy maga után, és rommá kell mindent dörzsölni hogy lejöjjön, a legbutább sminket is.
A micellás víz nem az én világom, erre már rájöttem.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Micelláris Víz 2in1

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Micelláris Víz 2in1
2020. július 14.

Netes rendeléshez volt ajándék, de bánom hogy nem választottam mást.
Tapad, ragacsos érzést hagy, és nagyon kell dörzsölni, hogy lehozzon valamit. Mindig marad maradvány a fejemen utána.
Biztosan nem veszem újra.

Barnängen Nutritive Tusfürdő

Barnängen Nutritive Tusfürdő
2020. július 13.

Nemrég vettem, és nagyon szeretem. Elsősorban azért esett erre a választásom, mert a Caringnél azt tapasztaltam, hogy nem kellett mellette testápolót használnom - márpedig nyáron kevés dolgot utálok jobban, mint egy frissítő zuhany után a kiszáradt bőrömet összekenni valami ragacsos cuccal, amit utána egész nap izzadok kifelé.
Nagyon jól hozza a vártakat, tökéletesen hidratált és puha lesz tőle a bőröm - a habjával meg simán lezongorázom a borotválkozást is. Az illata picit furi, nem kellemetlen, de nem is annyira jó. De a hatása miatt ez sem érdekel, majd legközelebb max más illatot választok :)

Yves Rocher Hab-és Tusfürdő Őszibarack-Csillagánizs

Yves Rocher Hab-és Tusfürdő Őszibarack-Csillagánizs
2020. július 13.

Nagyon fincsi :) Isteni illata van, jól habzik, lassan fogy, nem szárít, szóval szuper volt.