Dhewilgirl

Regisztráció dátuma: 2014. október 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. október 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Herbal Essences Szulfátmentes Sampon Aloe+Bambusz

Herbal Essences Szulfátmentes Sampon Aloe+Bambusz
2021. április 3.

Szuper sampon, nagyon szeretem. Nagyon kevés kell belőle, erősen habzik (ez meglepett, azt hittem a szulfátmentesség miatt nehéz lesz felhabosítani). Sikerült vele egy nappal kitolnom a hajmosást: eddig 2 nap kiengedett, 1 nap copf volt, most már sokszor 3 kiengedett+1 copf, legrosszabb esetben 2+2 az arány. Nagyon szeretem az illatát is. Összességében egy nagy meglepetés és kellemes csalódás volt, megérdemli az 5 csillagot.

Demeter Wildflowers

Demeter Wildflowers
2021. április 3.

Az élő példa arra, hogy nem veszünk parfümöt neten. Nagyon sokat olvasgattam a márkáról, amíg eldöntöttem, melyiket válasszam, de erre nem számítottam. Szó szerint olyan szaga van, mint annak a kis gazokból álló csokornak, amit leszedtem 5 évesen a mezőn a kiránduláson. Kb. 10 perc elteltével ez kicsit finomodik, de fél óra után meg már abszolút nem lehet érezni, mintha semmit se fújtam volna magamra. Csalódás volt, ilyen kreatív illatötletek mellett egy icipicivel több tartósságra számítottam :( Nem sokra, de azért 1-2 órát kihúzhatna...

L'Oreal Paris Smooth Sugars Wake-Up Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Wake-Up Scrub
2020. október 26.

Imádom, nagyon szuper kis radír :) Isteni az illata és az állaga is, és az összetevői is egész szépek nekem. Tudom, hogy elvileg nem ajánlatos fizikai radírokat használni, de nekem nyáron erre nagyon szükségem volt. Felváltva használtam a BHA-mmal, vagy az egyik, vagy a másik, fizikai 1-2x egy héten. Valahogy a nyári kosz, izzadtság nekem ezzel jobban lejön érzésre.

Betty Barclay Precious Moments

Betty Barclay Precious Moments
2020. július 14.

Most már olcsóbban, 3000.-ért lehet kapni a DM-ben. Egy kolléganőmtől kérdeztem meg, hogy mit használ, mert annyira jó illata van: friss, púderes, rózsaszín. Magamon másnak érzem, kevésbé púderes, de tetszik ettől függetlenül. Nem valami tartós, kb 2 óra alatt illan el az illata.

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Feuilles De Verveine

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Feuilles De Verveine
2020. július 14.

Féláron vettem szülinapi kuponnal, de ennyit nem ér. Ez egy erősebb testpermet, nem parfüm, fél óra és semmit nem érzek belőle. Az illata kellemes, friss, citrusos, de ennyi.

Yves Rocher Mandarin-Cédrusfa Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Mandarin-Cédrusfa Hab- és Tusfürdő
2020. július 14.

Finom illatú, jól habzó, kellemes kis tusfürdő, minimálisan szárított. Szokásos YR kategória, szeretem őket. Csak általában túltelítődöm a flakon végére az illattal és soha többet nem veszek az adott illatból többet :D

Yves Rocher Plaisirs Nature Gránátalma-Rózsabors Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Gránátalma-Rózsabors Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Mangó-Koriander Testápoló

Yves Rocher Mangó-Koriander Testápoló
2020. július 14.

Közepes hatású, isteni illatú testápoló. Nem hagyott ragacsos érzetet, de nem is hidratált agyon, aznapra jó volt, de ennyi. Most látom, hogy szilikonos, valószínűleg ezért.
Egynek elment.

Yves Rocher Naturelle

Yves Rocher Naturelle
2020. július 14.

Ez nem parfüm, ez egy testpermet. Fújok magamra, 5 perc múlva semmi. Az illata nagyon finom fújáskor, de elképzelni nem tudom, mennyit kellene fújnom magamra, hogy mondjuk egy óráig érezzem.
Ajándék volt netes rendeléshez, szóval nem fáj érte a szívem, elfújkálom.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2020. július 14.

Szakadjon rám a plafon ha valaha is megértem, miért szeretik ennyien...Nekem sajnos nem működik :( Még tavaly Glamour-napokon vettem egy nagy kiszerelést fél áron, mondván ha ennyien szeretik, akkor csak jó lehet, de a végén legszívesebben már szétlocsoltam volna a lakásban, hogy fogyjon már el.
Ragad, tapad, zsíros-nyirkos-ragacsos érzetet hagy maga után, és rommá kell mindent dörzsölni hogy lejöjjön, a legbutább sminket is.
A micellás víz nem az én világom, erre már rájöttem.