Dia9609

Regisztráció dátuma: 2019. január 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. január 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2020. október 24.

Mit is mondhatnék..szerelem. Furcsa, hogy még nem véleményeztem, pedig már nagyon rég használom. Hűséges társam és nem hiszem hogy le fogok mondani róla. Valóban nem egy végzet asszonya illat, de miért is kellene annak lennie. Könnyű viselet, igen domináns a vanília de szerintem a kávé is abszolút kijön. Tartósságra sincs vele probléma.

Valentino Voce Viva EDP

Valentino Voce Viva EDP
2020. október 16.

Nekem hatalmas szerelem. Először is rettentő tartós. A csuklómon még másnap reggel is éreztem az esti zuhany ellenére is. Ruhákon több napig érzem. Rajtam első sorban a citrus és a mandarin illatjegy jön ki a vanília csak az idő múlásával válik intenzívvé, de én nem csak azt érzem. Szerintem itt is játszik a bőrkémia illetve mindenkinek más az ízlése, úgy látom az előttem szólóknak nagyon nem jött be, de javaslom aki gondolkozik rajta adjon neki egy esélyt mert nekem most ez lett az új kedvenc őszi illatom.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10
2020. szeptember 23.

Eddigi legjobb alapozóm volt, a legnagyobb előnye egyédtelműen a színválaszték. Drogériában én képtelen vagyok alapozót venni, egész egyszerűen mert hiába veszem meg bármiből a legvilágosabbat vagy narancssárga tőle a fejem vagy szinplán túl sötét az árnyalat. Egy darabig bíbelődtem mindenféle alapozó világosítókkal, de rájöttem hogy nem éri meg a befektetett energiát így inkább úgy gondoltam, kipróbálok valami drágább alapozót. Hát szerintem mondanom sem kell hogy nem csak a szín győzött meg. Gyönyörűen elfedte a bőrhibáimat, fent maradt egész nap (tényleg egész nap!) oké persze ortfújásnál picit megkopott néha de fele annyira sem feltűnően mint drogériás társai. Összességében nagyon megvoltam elégedve vele, jó volt az árnyalat, blenderrel én viszonylag könnyeb beletanultam hogy kell szépen felvinni és mindennapi használat mellett nekem 4 hónapig kitartott 1 db 30ml-is kiszerelés ( ami azért vicc mert a catride hd liquid camuflage ami mellé minimum 3 alapozó világosítót elhasználtam 3 hónapnál sosem tartott tovább) Egyszóval nekem eszembe sem volt ezt az alapozót leváltani.
DE, amikor elfogyott szembesülnöm kellett azzal hogy lehetetlen az én színemet beszerezni. Az hogy pestre menjek a márkaboltba nem opció tehát próbálkoztam online, na ott miután több hétig az jelezte hogy nincs a színemből feladtam. Megpróbáltam beszerezni egy douglasban mert az van a környékünkön ott sem volt az én árnyalatomban. Egyszóval aki nem pesti annak elég macerás a beszerzése, pedig nagyon imádom. Most egy mac alapozót próbálgatok meglátom hogy teljesít, lehet még visszatérek hozzá, de bármekkora kedvencem azért az nevetséges hogy majd egy hónapot futok utána és beszerezhetetlen, ezért egy csillagot le kell hogy vonjak.

Update:
Még mindig verhetetlen és mostmár szerencsére a webshop is helyreállt rendszeresen elérhetők a legvilágosabb árnyalatok is. Én a biztonság kedvéért két üveggel szereztem be (már csak azért is mert egy üveg esetén még számolnak fel postaköltséget...no comment) és ha már a második felénél járok szerintem elkezdem nézegetni a kínálatot de most úgy vettem észre, hogy folyamatosan elérhető az összes árnyalat. Sajnos az ára egyre csak megy fel, de továbbra is a legjobb amit valaha próbáltam és így, hogy már könnyen beszerezhető online még az én egyik legvilágosabb 1C0 árnyalatom is, javítom 5*-ra.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. november 15.

Nos kicsit bajban vagyok a pontozással. Nem, egyáltalán nem egy MAC nem is DW. Közelükbe sem ér és nyilván mivel ötödanyiba kerül nem is lehert ezt felróni neki. Fő problémám egyébként a színválasztékkal van ( bár láttam a vélemények között hogy müllerben már több árnyalatban elérhető, ennek utána nézek). Én a legvilágosabb árnyalatot is csak nyáron tudtam használni amikot nagyon nagyon lebarnultam önmagamhoz képest. A catrice alapozóvilágosítóval használgattam egy darabig, szerintem se a pénzt se az energiát nem éri meg, mert majdnem egy MAC alapozó áránál vagyok mire elhasználok egy üveggel. A kiszerelés nekem nagyon szimpatikus, tetszik a pipettás megoldás, szerint jobb mint a pumpa vagy a sima kinyomós verziók. Másik gondom még hogy nekem valahogy sosem szárad meg a rendesen vagy én nem tudom, pedig mindig fixálom púderrel az egész arcomon. Sokszor észrevettem ha hozzáér az arcomhoz a ruhám egyből összefogja (felkenés után több órával). Ennélfogva szerintem gyorsan, könnyen és csúnyán kopik. Az orromról konkrétan egy óvatos orrfújással képes vagyok az egészet leszedni, de valamiért nap végére az államom és a homlokomon sem szokott sok maradni. Öszességében nem rossz ha ilyen tipikus 2-3órára kell sminkben lennem és addig full makeupot akarok alkalmakra kb ennyi ideig szépen is mutat az arcon ha vigyázunk rá. Nekem a mattságát illetően is vannak kétségeim, mert porpúder nélkül nekem még soha nem sikerült lemattulnia, és elég gyorsan fényesedik a T-zóna. Ennyi pénzért 4 csillagot szerintem megérdemel, ha esetleg tényleg találok világosabb színt és azzal megváltoznak a tapasztalataim jövök updateelni.

Update: Müllerben tényleg több árnyalat van. A 02es pont tökéletes a téli színemhez, nagyon megörültem neki. Ennek egy kicsit talán még folyékonyabb az állaga mint a 010esnek, illetve olyan erősnek sem érzem a fedését, de ennek ellenére ennyi pénzért teljesen jól használható, picit korrektorral rásegítek, fixálom és egész nap elvagyok vele. Szépen le is mattul nekem ez az árnyalat, illetve kopni sem kopik olyan látványosan, mint a 010es, úgyhogy javítok 5*ra.

Beautyblender Pro

Beautyblender Pro
2019. november 12.

Nagyjából egy hónapja vettem a müllerben. Hatalmas pozitívum hogy már itthon is elérhető és nem kell külföldről rendelni, engem leginkább ez akadályozott eddig abban, hogy kipróbáljam. Hát nem tudom. Jó meg minden, szépen elfolgozza az alapozót, puderezni is nagyon jól lehet vele, de azt kell hogy mondjam, mindezt a fele ennyibe kerülő real technicks is tudja. Lehet csak túl nagy csodát vártam, nem mondom, hogy pénzkidobás mert a feladatát hibátlanul végzi, de 6000 Ft egy jó esetben 3 hónapig használható szivacsért, úgy, hogy van egy fela annyiba kerülő teljesen jó alternatíva, szerintem sok.

Essence Camouflage+ Matt Korrektor

Essence Camouflage+ Matt Korrektor
2019. november 12.

Nagyon szuper termék. Én alapvetően nem vagyok oda a márkáért de ezt nagyon eltalálták. Remek árfekvés, könnyen beszerezhető, és végre megfelelő színválaszték a drogéria polcain. Tetszik a finishe, blenderrel könnyű eldolgozni, szép és tartós a végeredmény. A vízállóságról nem tudok átfogóan nyilatkozni, de ha szemcseppezek napközben azt bírja. Biztosan újra veszem.

The Body Shop Vanilla Pumpkin Testvaj (régi)

The Body Shop Vanilla Pumpkin Testvaj (régi)
2019. november 12.

Erről sem tudok mást írni mint a kézkrémről, bevallom az illata fogott meg (ami igaz a márka összes termékére egyébként). Nagyon egyedi, nagyon őszies, meghozza a kedvem hogy használjam, ami nálam nagy szó mert nem igazán szeretek testápolózni. Én a textúrát is nagyon szeretem télre, jól hidratál, szerintem elég lassan is fogy, bár tény hogy én nem érzem szükségét, hogy minden nap használjam. Nálam örök befutó lesz.

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon
2019. október 17.

Amikor ombrera festettem a hajam ugrott be, hogy hoppá nekem nincs hamvasító samponom otthon úgyhogy gyorsan beszaladtam a fodrásztól hazafelé a dmbe. Hát nem volt túl nagy választék, abból is ez volt a legbizalomgerjesztőbb úgyhogy gondoltam tegyünk egy próbát. Igazából fogalmam sincs, hogy ér-e valamit. Az elején lelkesen használtam minden hajmosáskor, örültem hogy nem sárga a hajam, teszi a dolgát. Most egy pár hete csak heti egyszer vagy még ritkábban használom és most sem sárgult be a hajam. Vegyesek az érzéseim úgyhogy egyenlőre 3*ot adok.

The Body Shop Fuji Green Tea Kézkrém

The Body Shop Fuji Green Tea Kézkrém
2019. október 17.

Én tavasszal/nyáron szoktam használni, nekem erre az időszakra elég a hidratáló hatása. Én is az illatába szerettem bele, ami rendkívül tartós. Nem a legjobb terméke a TBSnak de attól függetlenül szerethető.

The Body Shop Vanilla Pumpkin Kézkrém (régi)

The Body Shop Vanilla Pumpkin Kézkrém (régi)
2019. október 17.

Egyszerűen imádom az illatát, tényleg maga az ősz. Az összest The Body Shop kézkrémet szeretem, nekem eddig mindegyik bevált, nem szárad ki a kezem télen sem. Nem a legolcsóbb márka, de nekem viszonylag sokáig kitartanak a termékek, hatékonyak és nem fogynak gyorsan, úgyhogy a borsos ár ellenére én megadom az 5*ot.