Diaaa

Regisztráció dátuma: 2015. július 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. július 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Essence Velvet Matt Rúzs

Essence Velvet Matt Rúzs
2020. március 20.

18 : a szín szép, meleg bordó. nem mondanám velvet matt rúzsnak.
Picit szárít és nem szépen terül.

Essence Ultra Last Instant Colour Ajakrúzs

Essence Ultra Last Instant Colour Ajakrúzs
2020. március 20.

Több szín is megvan már :)
07: középbarna nude a mindennapokra
10: gyönyörű lilás pink 😍
16: barackos-bordós szín, nem kihívó
12: (A) piros :) tökéletes piros szín
11: meggy színű, de nem túl erőteljes :)
20: sötét barnás bordó, a meleg-barna hajhoz tökéletes alkalmi rúzs 😍

Összességében: krémes, pigmentált, szépek a színek :) a sötétek egy húzás után is fognak viszont könnyen elfolynak. A világosabbak egyáltalán nem tartósak, de legalább szebben kopnak mint a merészebb társaik :) 1-2 használat után még nem tapasztaltam szárítást, de ha huzamosabb ideig minden nap ezt a típust használtam akkor eléggé kiszárította az ajkaim..

Avon True Ideal Flawless Púderalapozó

Avon True Ideal Flawless Púderalapozó
2020. február 20.

Hát nem is tudom, reggel felvittem, szépen fedett első ránézésre. Eloszlatni picit nehéz volt. Eltelt pár óra, összeállt az államnál, kiszárította az arcom. nem vagyok elájulva...

183 Days By Trend It Up Ready To Lip Stick

183 Days By Trend It Up Ready To Lip Stick
2020. február 19.

Túl kemény, szinte felsértette a szám az első használatnál, kiszárít, csúnyán terül, megbántam. Ennél jobban még sosem bántam meg rúzst, pedig ennél olcsóbbakat is vettem már....

Maybelline Color Sensational Smoked Roses Rúzs

Maybelline Color Sensational Smoked Roses Rúzs
2020. február 19.

Ma megvettem a frosen rose árnyalatot. Nem egy kihívó nyári, vidám rúzs, de ilyen is kell :) Szerencsére nem sápaszt pedig elég hideg szín. Pigmentált, krémes, nem szárít de mégis tartós(evés kifog rajta de az ivás nem hozza le) illata az eddig megszokott maybelline rúzs illat, amit én imádok 😍

Maybelline Face Studio Setting Powder

Maybelline Face Studio Setting Powder
2020. február 19.

Eddigi legtökéletesebb púderem. Nem porol. Megfelelő alapozás után szépen fed, mattít és nem szárít.

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20
2020. február 19.

Fedése közepes, de amikor kiszárad így télen arcom a legjobb választás. Nem pereg le és nem hámlik tőle az arcom.

Astor Perfect Stay Fabulous Matte Lipstick

Astor Perfect Stay Fabulous Matte Lipstick
2020. február 19.

Leárazva vettem a 340-es Chic Berry színt. Az első húzás a számon picit nehézkes, keménynek tűnik, de a második rétegben olyan mint ha jobban siklana.
Szín: Elég sötét lilás bordó, de nem hordhatatlan. Teljesen nem matt, de nem is fényes :)
Tartósság: Cigi és ivás után semennyire nem kopik, persze a poháron nyomot hagy. Evés után egy picit a szám belső részéről kopott, de nem kenődött szét. A szín nem volt annyira erőteljes már.
Szárítást egyáltalán nem tapasztaltam.

Avon Care Kókuszolajos Balzsam

Avon Care Kókuszolajos Balzsam
2020. február 17.

Az illata tetszik, természetes,nem mű kókusz illat....viszonta a hatása......mintha nem is használtam volna balzsamot, pedig kétszer is tettem rá...

Avon True Ajakrúzs

Avon True Ajakrúzs
2020. február 17.

Jópár árnyalat van már meg belőle

Twinkle pink: gyönyörű gyöngyházfényű meleg rózsaszín :) többször kell áthúzni a számon, hogy fogjon valamit.
Proper pink: ez picit krémesebb és pigmentáltabb is, hidegebb tónus mint az előző de annyira nem világos, hogy ne lenne hordható.
Frostiest mauve: ugyanúgy gyöngyház fénye van mint a Twinkle pinknek csak lilássabb az árnyalat és ez jóval tartósabb, pigmentáltabb
Dream Fuchsia: lilás és krémes :) picit szárította az ajkam és eléggé gyorsan kopik.
Toasted Rose: Sajnos 5perc után lekopik teljesen, pedig nagyon szép rúzs lenne a mindennapokra.
Hibiscus: Elég feltűnő pink szín, tavaszra tökéletes, de ez sem sok időt bír.
Carnation: Hasonlóan az előzőkhöz, krémes, könnyű felvinni de ez sem a legtartósabb szín.
Sangria: felvíve világosabb mint első ránézésre. kopása ennek is gyors, de szerencsére nem csúnyán mászik, hanem csak egyre világosabb lesz..