diablonia

Regisztráció dátuma: 2012. június 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. június 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Annemarie Börlind Dúsító és Hosszabbító Szempillaspirál

Annemarie Börlind Dúsító és Hosszabbító Szempillaspirál
2015. február 2.

Siralmas. Még az a jó hogy nyertem, merthogy a legegyszerűbb DM-es is többet tud mint ez.

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
2015. február 2.

Zseniális a bronz színű. Akár egy alapnak is jó a bronzos sminkekhez.

Artdeco Perfect Teint Concealer

Artdeco Perfect Teint Concealer
2015. február 2.

Egész jó de azért az árát nem éri meg

L'Oreal Paris True Match Bőrtónushoz Igazodó Arcpúder

L'Oreal Paris True Match Bőrtónushoz Igazodó Arcpúder
2015. február 2.

Az alapozójával együtt használom és nagyon puhítja a bőrt. Száraz részeket sem emelik ki így együtt, pedig nekem van belőle bőven.

L'Oreal Le Teint Perfect Match Alapozó

L'Oreal Le Teint Perfect Match Alapozó
2015. február 2.

Középen igen száraz az arcom, de EZ nemhogy nem emeli ki, de még hidratálja is! 10 órát volt rajta a hozzá tartozó púderral és tökéletes! Az első órában persze jobban látszik h az ember sminkelve van, de aztán már közelről is alig észrevehető, de nem azért mert lejött volna!! A bőröm is puhább lett tőle és a legvilágosabb árnyalat épp jó még télen is. (mellesleg a Bourjois healty mix-e meg se közelíti ennek a teljesítményét sajnos....)

Rimmel Lash Accelerator Szempillaspirál

Rimmel Lash Accelerator Szempillaspirál
2014. május 23.

Szerintem nagyon jó. Nekem csakis az ilyen apró tüskések válnak be mert a régi tipusú akár milyen drágát is probálok csak ragaszt. Ez viszont tényleg szépen hosszabbít, szétválaszt, kár hogy nem dúsít, de hát melyik tudja ezt egyszerre??

Bourjois Healthy Mix Serum Alapozó

Bourjois Healthy Mix Serum Alapozó
2014. január 3.

Lágyan fed, viszont a bőrszínt kiegyenlíti. A gondom az vele hogy foltokban szárít... nem egészen értem hogy miért, hiszen száraz bőrre ajánlják.... Artdeco nekem jobb!

Artdeco High Performance Lifting Alapozó

Artdeco High Performance Lifting Alapozó
2014. január 3.

Nálam az összes alapozó száraz foltokat csinál KIVÉVE ez !! Zseniális, csak a bajon hogy a legvilágosabb szín is sötét és sárgás nekem télen :( Viszont ha valaki nem tudja milyen színem van igazából, meg nem mondja hogy ez nem hozzám való , kiváló :D Rendkívül szépen beolvad a bőrbe, elég erős a fedése, karikákat is megszünteti (természetesen a színét csak)

Artdeco Perfekt Barnító Púder

Artdeco Perfekt Barnító Púder
2014. január 3.

Elég erős úgyhogy óvatosan kell vele bánni, viszont szemhéjra kenve nagyon szép natur sminket lehet vele csinálni ;)

L'Oreal False Lash Wings Szempillaspirál

L'Oreal False Lash Wings Szempillaspirál
2013. december 5.

Nekem tökéletes, ahhoz képest hogy eddig az összes spirálhoz fehér alapot kellett használnom. Ez anélkül is teljesít. Bár a piros-fehér kétvégű volt eddig a top minden közül!