DiaM

Regisztráció dátuma: 2015. január 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. január 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Paula's Choice CBD Skin Transformative Treatment Milk

Paula's Choice CBD Skin Transformative Treatment Milk
2021. március 31.

A pirosság csökkentése miatt vettem meg a rozaceás bőrömre. Sajnos az én mindenre érzékeny bőrömet pirosította, de sajnos ez 100-ból 99 terméknél így van, nem hibáztatom. Ezen kívül összességében egy kellemes, könnyed, jól terülő szérum. Nagyon kevés is elég belőle. Akinek nem érzékeny mindenre is a bőre lehet annak jobban beválik.

Golden Rose CC Cream Color Correcting Primer - Green

Golden Rose CC Cream Color Correcting Primer - Green
2021. február 11.

A hiperérzékeny rozaceás folyamatosan enyhén piros bőrömet egészen meglepő módon nem irritálja (mint a termékek 99%-a). A sima alap pirosságot eltünteti, szép selymes bőrképet ad, bár az erősen piros foltokkal és a hirtelen elpirulásokkal valamint pattikkal nem bánik el azért. Jár a 4 csillag mert így nem kell alapozót használom csak korrektort a pöttyökre.

The Ordinary Serum Foundation

The Ordinary Serum Foundation
2020. október 29.

Az állaga nagyon tetszik, és szerintem elég jól is fed, nekem talán túlságosan is jól. A hiperérzékeny bőröm nem bántotta.
Sajnos nem jó színt rendeltem, az 1.1 N túl világos lett, ez betudható a túl nagy színválasztéknak és a bőség zavarának :) Majd a következő rendelésnél újra próbálkozom.

Benton Goodbye Redness Centella Gel

Benton Goodbye Redness Centella Gel
2020. október 28.

Hát nekem sajnos az égvilágon semmit nem csinált a rozaceámmal, de legalább nem is rontotta. Ezt betudom a hiperérzékeny bőrömnek mivel mások meg ódákat zengenek róla különböző külföldi oldalakon.

La Roche-Posay Toleriane Ultra Hidratáló Krém

La Roche-Posay Toleriane Ultra Hidratáló Krém
2020. október 28.

Nagy reményekkel kentem fel, de sajnos a hiperérzékeny bőrömet pirosította. Az éjszakai változatot használtam régen, ez annál kicsit testesebb. Amúgy biztos jó krém de nekem sajnos ezt se tolerálja a bőröm. Marad a Cicaplast.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2020. október 28.

Végre egy krém ami nem irritál és szépen nyugtatja a bőröm. Engem még a Tolerian ultra is kipirosít, de a Cicaplast végre csak jót tesz, feltölt, puhít és nem rügyezek ki tőle. Biztosan újraveszem, most hogy végre találtam egy tökéletes alapkrémet a szérumok mellé. Remélem sosem szűnik meg.

The Ordinary Buffet

The Ordinary Buffet
2020. október 28.

Nagyon bejött ez a szérum, imádom használni. Szépen feltöltötte és kisimította a bőröm, valamint nem irritálja, ami nálam nagy szó mert szinte mindenre pirosodik az arcom. Nem nehéz beilleszteni a rutinba sem, hiszen csak a savakkal nem kompatibilis. Ha elfogy kipróbálom a rézpeptides változatát is.

Alverde Éjszakai Frissítő Arcmaszk - Silver

Alverde Éjszakai Frissítő Arcmaszk - Silver
2019. augusztus 23.

Nem hagyom fent éjszakára, csak 1-3 órát, de így is szépen lehúzza a piros pöttyöket és feltölti a bőröm, kisimít és hidratál. Mivel nem bírom centis vastagságban elviselni így eléggé sok használatra elég a 10ml. Érdemes egy kis tégelybe kitölteni, hogy ne száradjon be, ha nem használod el egyszerre.

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+
2019. április 20.

Rozaceás, hiperérzékeny és problémás bőröm van. A krém a csomagolástól eltekintve számomra szuper. Elfedi a pirosságot, egységesíti a bőröm és szépen mattítja is az általában diszkógömb fejemet. Kézzel viszem fel, mert nagyon híg és gyorsan szárad, de teljesen sima összképet ad. Mintha nem lenne rajtam semmi, nem is látszik és nem is érzem, csak a bőröm szép tőle. A legvilágosabb árnyalatot vettem meg, de nyárra szerintem jó lenne a közepes is pedig elég fehér bőröm van.

Bioderma Sensibio Gel Moussant Kíméletesen Tisztító Micellás Habzó Gél Érzékeny Bőrre

2019. március 10.

Pár napja használom a LRP rosaliac micellás gélje után és azt kell mondjam ez sokkal jobban tisztít. Nem hagy zsíros utóérzetet és szebb is a bőröm tőle. Nem irritálja a hiperérzékeny problémás rozaceás bőröm, és nem is szárít túl. Egyértelműen jár az 5 csillag.