diamia

Regisztráció dátuma: 2011. február 19.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2011. február 19.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Alverde Gránátalma-Karitévaj Ajakbalzsam

Alverde Gránátalma-Karitévaj Ajakbalzsam
2015. február 20.

Épp nem volt a kedvenc körömvirágos szőlőzsírom, ezért vettem meg ezt. Kézkrémből a gránátalmás bevált, ez viszont elég csalódás volt. Egy kékes réteget képezett az ajkamon és majdnem ugyanolyan száraz maradt, mint előtte. Kicsit azért használ, majd valahogy csak elfogy.

Alverde Q10 Beauty Balm 7In1 Aroniabeere

Alverde Q10 Beauty Balm 7In1 Aroniabeere
2015. február 20.

Már rég kinéztem magamnak, most került rá sor, hogy megvegyem. Eddig a másik színezett Alverde krémet használtam. Abban hasonlítanak, hogy az én bőrömnek melegebb környezetben elég tömény. Télen, száraz levegőben jó, de nem tudom elképzelni, hogy nyáron minden nap használjam. Most egy picit sötét nekem, pedig elvileg nincs világos bőröm. Az illata tetszik, könnyen eloszlatható, a bőröm nagyon puha és síma lesz tőle. Lehet, hogy kipróbálom egy másik Alverde krémmel keverve, hátha úgy könnyebb lesz és világosabb.

Alverde Testvaj Vanília és Fahéj Illattal

Alverde Testvaj Vanília és Fahéj Illattal
2015. február 20.

Nekem ennek teteszett az illata a legjobban, a másik kettőt elajándékoztam.

Alverde Hajhab Lótuszvirág Kivonat és Lila Rizs

Alverde Hajhab Lótuszvirág Kivonat és Lila Rizs
2015. január 16.

Felülmúlta a várakozásaimat. Karácsonyra hő nélkül begöndörítettem a hajam és ezt használtam hozzá. Még egy hét után is volt benne egy kis hullám, pedig a 3. naptól már fésülködtem. Tartósabb volt, mint a régi nem bio hajhabok.

Miss Sporty Studio Lash Szempillaspirál (Zöld)

Miss Sporty Studio Lash Szempillaspirál (Zöld)
2014. október 19.

Ez volt életem első spirálja még 15 éves koromban. :) Azóta soha nem vettem szilikon keféjűt, de ezen nem volt zavaró. Sajnos egy kis hosszabbításon kívül mást nem tudott, de tartós volt és akkor nekem megfelelt.

Rimmel Lash Accelerator Szempillaspirál

Rimmel Lash Accelerator Szempillaspirál
2014. október 19.

3 éve használtam, ez volt az eddigi legdrágább spirálom, de sajnos nem a legjobb. Egész sz épen dúsított, kicsit hosszabbított is, ívelni nem igazán tudott, növeszteni meg semmit nem növesztett, de azért szerettem, mert jól szétválasztotta a pillákat és nem csomósodott.

Miss Sporty Pump Up Mascara Booster

Miss Sporty Pump Up Mascara Booster
2014. október 19.

Szerettem, mert jól dúsított, de hajlamos volt a csomósodásra. Csak egyszer vettem meg.

Oriflame Power Curl Szempillagöndörítő Szempillaspirál

Oriflame Power Curl Szempillagöndörítő Szempillaspirál
2014. október 19.

Két éve használtam, nagyon megörvendtem neki, hogy most nekem is szép ívelt pilláim lesznek. Hát nem. Semmi különöset nem csinált, teljesen átlagos hatása volt, kicsit hosszabbított, kicsit dúsított.

Alverde Napozás Utáni Testápoló Schisandra Kivonattal

Alverde Napozás Utáni Testápoló Schisandra Kivonattal
2014. június 20.

Én is úgy jártam vele, hogy a flakonból nagyon jónak tűnt az illata, de bőrön büdi. Azért el fogom használni a nyáron, nem csak napozás után, hanem mint nyári testápoló. Kicsit ragacsos is. Muszáj volt kipróbálnom, így legalább megtudtam, milyen. Szerencsére leárazva vettem meg.

Alverde Deo Roll-On Menta-Bergamott

Alverde Deo Roll-On Menta-Bergamott
2014. május 26.

Már három éve bio deókat használok, így nem nagy meglepetés, hogy ez nem működik valami jól. Van néhány bevált termékem ezen a téren, de most nem lehetett azokat kapni (a mangós Alverde a kedvenc), így gondoltam, kipróbálom ezt. Nagyon gyenge az illata, az sem olyan nagyon finom és a szagok ellen sem véd annyira, mint a testvére. Amint lehetőségem lesz rá, lecserélem és ezt csak strandra vagy itthonra fogom használni.