diana75

Regisztráció dátuma: 2020. április 13.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2020. április 13.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

NARS Pirosító

NARS Pirosító
2021. július 27.

Szép, tartós pirosító, a kedvencem lett. Szerintem megéri az árát.

Benefit Hoola Bronzing Powder

Benefit Hoola Bronzing Powder
2021. július 27.

A Hoola Caramel árnyalatot sikerült megvásárolnom. Az én bőrszínemnek pont tökéletes Eddig nem igazán szerettem magamon a bronzosítókat valahogy vagy nagyon "koszos" hatást keltettek vagy nem is láttam magamon, hogy rajtam van, de ezzel pont azt a hatást tudom elérni, amit szeretnék. A tartósságával is elégedett vagyok.

Trend It Up Contour & Glide Ajakkontúr Ceruza

Trend It Up Contour & Glide Ajakkontúr Ceruza
2021. július 27.

Szuper termék, nagyon sok árnyalatban kapható és tartós is. Nagy kedvenc lett.

Clinique High Impact Szempillaspirál

Clinique High Impact Szempillaspirál
2021. június 28.

Szeretem ezt a szempillaspirált, az érzékeny szememre nagyon jó, nem pereg, egész nap szépen a helyén marad. Viszont sajnos tényleg nem lehet vele nagyon drámai szempillákat elérni és figyelnem kell lemosáskor, hogy lejöjjön az összes festék, mert másnapra néha irritálja a szemem.

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2021. április 29.

Nagyon szeretem ezt a púdert, szépen mattít.

IT Cosmetics CC+ Cream With SPF50+

IT Cosmetics CC+ Cream With SPF50+
2021. január 25.

Mióta megvan csak ezt a terméket használom alapozáshoz. Szépen fed, nem maszkhatású. Viszont nem lett a kedvencem, mert egész napi viselés során kissé kopik, amit az ára miatt nem igazán tudok megbocsátani, ezért csak 4 csillag.

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2021. január 25.

Én nagyon elégedett vagyok vele, abszolút a kedvencem lett. Nem tapasztaltam, hogy pereg vagy kenődik, viszont talán a legnagyobb előnye ezzel szemben, hogy este nem kell vakarni, könnyedén lejön. Szép, hosszú pillákat eredményez, nem tapasztja össze őket. Biztosan újra fogom venni, jelenleg ez a legjobb szempillaspirálom.