dianae

Regisztráció dátuma: 2017. június 17.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. június 17.
Bőrprobléma: -

Foreo Luna Play

Foreo Luna Play
2019. április 2.

Sephora kasszánál ezen is megakadt a szemem, annyira cuki így bekerült a kosaramba. Sajnos nem sokáig tudtam használni mivel 5 alkalom után már nem kapcsolt be :(

Sunday Riley Good Genes Kezelés

Sunday Riley Good Genes Kezelés
2019. április 2.

Tényeg nagyon simává és bársonyossá teszi a bőrt, illata sajnos elég rossz, ahhoz hozzá kell szokni. Találtam más terméket ami ugyan ilyen jól vagy még jobban hat és sokkal kedvezőbb is az ára, így nem veszem újra.

Sunday Riley Ceramic Slip

Sunday Riley Ceramic Slip
2019. április 2.

Először egy kis deluxe méretben jutottam hozzá és nagyon megtetszett milyen selymes lett utána a bőröm így beszereztem a nagy változatát is, de sajnos hosszú távon eléggé szárít.

First Aid Beauty Face Cleanser

First Aid Beauty Face Cleanser
2019. április 2.

Nagyon szeretem, már több tubussal elhasználtam. nagyon gyengéd és nem szárítja a bőrt.

Ardell Dark Adhesive Fekete Műszempilla Ragasztó

Ardell Dark Adhesive Fekete Műszempilla Ragasztó
2019. április 2.

Jobb mint az átlátszó társa, másfél-két hétig elég szépen bírja. Az oldószere tényleg szörnyű! Kiégeti a szemem kb mikor leoldom... néha a Kiss oldószerével szedem le annak sokkal jobb a kivitele mert zselés és applikátorral jön nem olyan mint ennek, hogy belefolyik egyből a szemedbe.

Ardell Lashtite Adhesive Műszempilla Ragasztó Clear

Ardell Lashtite Adhesive Műszempilla Ragasztó Clear
2019. április 2.

Hosszantartó tincses szempillázáshoz használtam, szép mikor frissen felrakom, aztán 5-6 nap múlva elkezd kifehéredni a ragasztó, így akkor le kell oldani ami baromi fájdalmas az oldószerével! :/ a fekete verzió jobban bevált

Peripera Peri's Ink The Velvet

Peripera Peri's Ink The Velvet
2019. április 2.

Még régebben rendeltem ebayről és azóta imádom, nagyon könnyű szépen felkenni, elég tartós és még kényelmes az is az ajkakon :)

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2019. április 2.

Ősszel használtam, a bőröm egyre rosszabb lett, 2 hetente egy-egy mély fájdalmas pattanás... kuka.

Tarte Be A Mermaid & Make Waves Eyeshadow Palette

Tarte Be A Mermaid & Make Waves Eyeshadow Palette
2019. március 31.

Annyira gyönyörű, muszáj volt beszereznem, sokat nem használom mert inkább kívülről nézegetem :D a pineapple of my eye palettával szintén ez a helyzet

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza
2019. március 31.

Nagyon jó.... lenne ha nem fogyna el egy hét alatt és nem töredezne le, így sajnos nem éri meg, inkább beruházok egy anastasiara vagy benefitre