DianeD

Regisztráció dátuma: 2015. október 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. október 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Eveline Cosmetics Expert C Fiatalság Aktivátor Vitamin-Szérum Injekció

Eveline Cosmetics Expert C Fiatalság Aktivátor Vitamin-Szérum Injekció
2020. július 29.

Borzasztóan ragad tőle a bőröm, egyáltalán nem issza be még órák után sem, emiatt nagyon kényelmetlen vele aludni. Különösebb változást nem vettem észre a bőrömön, mikor használtam, pedig nagyon szerettem volna szeretni.

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
2020. július 29.

Ha aláhidratálok, nem szárít annyira, de így sem tudom két-három napnál tovább használni egymás után. Nem mondanám, hogy előbb leszáradtak tőle a pattanásaim, mint akármi mástól. Mindenképpen kell alá hidratálni, hogy ne szárítsa ki a bőrt. Nem hiszem, hogy újraveszem.

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Arcápoló Krém SPF30

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Arcápoló Krém SPF30
2020. július 29.

Segít lehúzni a pattanásokat, de kukacosodik. Általában este használom a tonikom és a hidratáló krémem után, próbáltam már sminkelés előtt is, de valamiért nem érzem úgy, hogy beinná a bőröm, emiatt ha picit megdörzsölöm az arcom, miután már megszáradt, le is jön.

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++
2020. július 29.

Amikor tiszta a bőröm, nagyon szépen mutat az arcomon, nagyon könnyű, az apróbb bőrhibákat szépen fedi. A 21-es szín tökéletesen passzol a bőrömhöz, talán ha lebarnulnék, kicsit világos lenne. Amikor nagyobb pattanásaim vannak, nem szívesen nyúlok ehhez, ugyanúgy a fungal acne-val sem a legjobb párosítás, emiatt a pontlevonás. Ennek ellenére sima bőrre nagyon jó, nyáron pedig kifejezetten jó, hogy nem folyik az arcomról a víz, mint a sűrűbb alapozóknál. Persze BB krém, szóval az a lényege, hogy könnyed legyen, de talán ez a legjobb BB krém, amit eddig próbáltam.

Docolor 12 Pieces Eye Makeup Brush Ecsetkészlet

Docolor 12 Pieces Eye Makeup Brush Ecsetkészlet
2020. július 29.

Meglepődtem, mennyire egyszerű velük dolgozni, nagyon könnyű velük felvinni a színeket, a highlighter ecset a kedvencem. Az a highlighterem, ami eddig is intenzív volt, még intenzívebb lett, mikor ezzel az ecsettel használtam. Nem bántam meg a vásárlást.

Benton Aloe-BHA Toner

Benton Aloe-BHA Toner
2020. július 29.

Már egy hónapja használom és egyszerűen imádja a bőröm! Én csak a kezemre nyomok belőle és úgy viszem fel a bőrömre, egy hónap alatt alig fogyott belőle, pedig néha többször is használom egy nap. Smink előtt is és az esti rutinom részeként is bevált. Nagyon szép tiszta, puha a bőröm így egy hónap használat után, nem szárítja ki a bőröm, a nyári hónapok alatt hidratálnom sem kell utána. Szerintem újravevős lesz.

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2020. július 29.

Már egy hónapja használom, szóval biztosan állíthatom, hogy nagyon szereti a bőröm. Régen volt már ennyire jó lemosóm. Tiktokon láttam, hogy sokan ezt használják és ajánlják, szóval úgy gondoltam, egy próbált megér. Mikor sminkelek, a sminket nedves törlőkendővel távolítom el, és utána használom ezt a lemosót, egy pumpa elég is, majd a Benton tonikomból viszek fel egy keveset. Mióta ezt a párosítást használom, határozottan tisztább, puhább és ragyogóbb lett a bőröm.

Alverde Yummy Chocolate Ajakradír

Alverde Yummy Chocolate Ajakradír
2020. június 22.

Ez az első ajakradírom, nekem nagyon tetszik. Mielőtt elkezdtem használni, sokszor jelentek meg száraz foltok az ajkaimon, de mióta ezt használom, nem tapasztaltam ilyesmit. Az illatát is szeretem.

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel
2020. május 22.

Azt hiszem, ez lett a kedvenc krémem. Az itteni vélemények alapján és egy barátnőm ajánlására vettem meg. Ami nagyon tetszik benne, hogy nagyon gyorsan beissza a bőröm, nagyon könnyű, nem zsírosítja a bőröm egyáltalán, nagyon bársonyos és puha a bőröm használat után. Eddig még egy pattanás sem jött ki emiatt, szóval én minden szempontból meg vagyok vele elégedve. Ha használok este sheet maszkot, és viszek fel az arcomra még ebből a krémből, akkor sem érzem túl soknak, pedig más krémeknél a kettő nem működik együtt a bőrömön. Hozzátenném, hogy elég érzékeny és száraz bőröm van, és nekem ez is elég a hidratáláshoz.

Alverde 24H Nappali Krém Érzékeny Bőrre

Alverde 24H Nappali Krém Érzékeny Bőrre
2020. május 22.

Nagyon bevált, nagyon szeretem! Nem használom minden nap, csak amikor úgy érzem, hogy nagyon szüksége van rá a bőrömnek. Smink alá is jó hidratálónak. Könnyen beissza a bőröm, nem pattanásosodtam ki tőle egyáltalán, ami nálam hatalmas plusz pont!