diazamand

Regisztráció dátuma: 2012. április 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Montagne Jeunesse 7th Heaven Charcoal Peel-Off Mask

Montagne Jeunesse 7th Heaven Charcoal Peel-Off Mask
2019. június 2.

Erős túlzás, hogy lehúzható maszk - inkább az apró cafatokra tépegethető lenne a helyes kifejezés.
Majd még kísérletezek vele, hátha...

Clinique High Impact Szempillaspirál

Clinique High Impact Szempillaspirál
2019. február 7.

Update 2019: eltelt 5 év, és még mindig ilyet használok. :D

Ajándékcsomag részeként érkezett az első, most megvettem teljes áron is. Nincs drámai hatása, de nekem így tetszik, nem pereg, kibírja az egész napot, könnyű lemosni, és ami a legfontosabb: ez ez egyetlen spirál, amitől a hiperérzékeny szemem másnap nem fáj. Nem kísérletezek tovább, az A spirálom, és pont. :)

Avon True Rúzsceruza

Avon True Rúzsceruza
2016. január 21.

Basszus, hogy nem olvastam el az itteni véleményeket. Megrendeltem a "mauve model" árnyalatot, a szín nagyon tetszik, de a csillámok benne.... Borzalom. :(

Pupa Professional BB Cream + Primer SPF20

Pupa Professional BB Cream + Primer SPF20
2015. szeptember 13.

Update: Háromról 4 csillagra változtatom a véleményemet. Megszerettem, és a nyári melegben ez volt az egyetlen, amit el tudtam viselni magamon. A mattító funkciója a tökéletestől azért messze van, de már közelít hozzá, hogy elégedett legyek. :)

Barátkozom vele már egy hete.. A bőrömnek problémát nem okoz, szebbnek is simábban tűnik tőle, a pórusok kevésbé látszanak.
DE:
- Sok fogy belőle, szinte beissza a bőröm. Kézzel kenem, nálam egy BB-krém akkor tölti be a funkcióját, ha nem ecsettel kell pacsmagolni.
- Fedés: szinte semmi. A színét (001 Nude árnyalat) akkor látom, mikor megmosom felkenés után a kezemet. Az arcon nagyon-nagyon enyhe színt ad, de piros foltot, hajszáleret, karikát a szem alatt, pattanást eszében sincs láthatatlanná tenni, vagy akár legcsekélyebb mértékben elhalványítani.
- Primerként: hatásosnak hatásos, de nagyon gyorsan kell eldolgozni a rákent alapozót, mert szinte "megköt" rajta rögtön.
Szóval vegyes érzelmekkel, de kenem magamra szorgalmasan. Az illata nagyon jó.

Olay Total Effects 7In1 Bőröregedésgátló Szérum Azonnali Hatással

Olay Total Effects 7In1 Bőröregedésgátló Szérum Azonnali Hatással
2015. szeptember 13.

Úgy tűnik, nálam ez a Total Effects 7 termékcsalád valamiért nagyon jól működik, más terméket is próbáltam már közülük.
Persze ennél az "azonnal simább" az a szilikontól van, de kevésbé irritált, kevésbé zsírosodó, kevésbé piros foltos is lesz az arcom tőle, már pár nap használat után. Ami nekem még fontos: nem csípi a szememet, nem viszketek tőle, nekem pattanásokat sem okozott - azaz nem lett több tőle, mint amennyi nélküle is elő szokott fordulni hébe-hóba. Csodaszernek nem nevezném, de elégedett vagyok vele.

Tonymoly 7 Days Tatoo Eyebrow

Tonymoly 7 Days Tatoo Eyebrow
2015. augusztus 1.

6 óra a száradási idő - addig brutál erős. Lemosás után pont jó, de már akkor kezd narancssárgába fordulni a sötétbarna árnyalat. 7 nap helyett kettőig vállalható. Már megint feleslegesen költöttem a pénzt... :(

Biotherm Lait Corporel Testápoló Tej

Biotherm Lait Corporel Testápoló Tej
2015. július 15.

Megtaláltam a kedvenc testápolómat. Ennyi. :D

Yves Rocher Jardins du Monde Brazíliai Kávé Tusfürdő

Yves Rocher Jardins du Monde Brazíliai Kávé Tusfürdő
2015. július 12.

Annyira áradozott itt mindenki, hogy végül én is vettem egyet.
Függő lettem, alig várom a következő fürdést. :D Isteni az illata és egyáltalán nem szárít, a reggeli rohanásban a testápoló elhagyható, ami nem hátrány.

Jelenleg kuponos akcióval kettőt fizet, hármat kap akció van az üzletekben a Jardins du Monde tusfürdőkre.

Rival De Loop Revolution Lift Effect Krém

Rival De Loop Revolution Lift Effect Krém
2014. február 3.

Update: Újravásároltam. Pedig én olyat ritkán... :D
Kizárólag az itt olvasott vélemények hatására vásároltam meg, általában Clinique termékeket használok, az olcsóbbaktól kicsit tartottam. Teljesen elégedett vagyok vele. Nem okoz irritációt, nem tocsog tőle a bőröm, de nem is szárad ki, nem fénylik. Lifting hatásról pár napos használat alapján még nem nyilatkoznék, de ígéretes. Köszi mindenkinek aki véleményezte. :)

Pupa Lasting Color Körömlakk

Pupa Lasting Color Körömlakk
2013. december 28.

Nyáron már vettem kettőt, és most karácsonyra a páromtól is kaptam Pupa termékeket, mert tudja, hogy imádom... Volt benne egy körömlakk is. Ismét meggyőzött. Nyáron strandolással, most mosogatással atombiztosan ott marad a körmömön. A többi lakkom (Catrice, Astor, OPI) már sikítva menekülve pattogna le, de ez kitart. Az ecsetével nem mindig vagyok megbarátkozva, nekem könnyebb a nagyobb ecset, amivel 1-2 húzás elég a körmön, ez picit szöszmötölős. 2 rétegben tökéletes még a most kapott világos szín is (ellenben pl az OPI-val, ahol 4!!! réteg kellett hasonló színnél).