Dicci

Regisztráció dátuma: 2019. március 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. március 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Lavozon Med Ultrasensitiv Sonnenbalsam LSF50+

Lavozon Med Ultrasensitiv Sonnenbalsam LSF50+
2022. június 28.

Kb 1 hete használom, még sokat nem tudok róla mondani, de nem rossz, pláne ennyi pénzért. Arcra használom főként és nem hidratálok alá.

Lavozon Sonnen Fluid SPF50

Lavozon Sonnen Fluid SPF50
2022. május 3.

Nekem száraz érzékeny bőröm van, így ez alapján írom meg a tapasztalatomat:
Hálistennek az illata nem zavar, a szememet sem csípi. Az állaga nehéz valóban, de kb. 2 perc kenegetést után matt lesz. Nem használok szérumot alá, max még egy picit aláhidratálok. Nekem ennyi pénzért megéri. Egyébként a 30 faktoros változat könnyedebb és a színe is másabb. Sajnos az alkoholt és octo akármit nem viseli el a bőröm, ezért kompromisszumként ennél maradtam míg nem találok tökéletesebbet.

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2022. február 21.

Sztem a piacon az egyetlen termék amit imádok :). Jó testre, arcra. Igaz kissé nehézkes krém, ezért szárazba hajló bőrüként inkább este használom arcra.
Nem csíp, nem irritál. Nagy kiszerelés és kedvező ár. Remélem sosem szüntetik meg.

Isana Med Ultra Sensitiv Körperlotion

Isana Med Ultra Sensitiv Körperlotion
2022. február 18.

Spontán vásárlás alkalmával vettem meg, de hálistennek nem okozott gubancot. Könnyed, hamar beszívódik. Nappalra használom és felé fényvédő.
Ár/érték arány szuper :)

Sun Ozon Kids Med SPF50

Sun Ozon Kids Med SPF50
2022. február 14.

Sajnos nagyon nehezen fogy...Eléggé ragad. Olyan esetben használom, ha itthon vagyok, esetleg kirándulás.

Lavozon Ocean Love Napozó Fluid Arcra és Dekoltázsra LSF30

Lavozon Ocean Love Napozó Fluid Arcra és Dekoltázsra LSF30
2022. február 14.

Nem rossz, bár az illatanyagot kivenném belőle :) De ennyi pénzért bőven megéri télre, tavaszra.

Head & Shoulders Sensitive Scalp Sampon

Head & Shoulders Sensitive Scalp Sampon
2022. január 26.

Régebben használtam párszor, akkor nem volt rossz, de utóbbi időben mikor kirpóbáltam szétvakartam a fejbőröm. :S

Balea Med Ultra Sensitive Tusfürdő

Balea Med Ultra Sensitive Tusfürdő
2021. november 28.

Látom nem csak én szenvedek a termék kinyomásával...iszonyat nehéz. Sajnos hosszabb távon szárította a bőröm.

Balea Med Ultra Sensitive Sampon

Balea Med Ultra Sensitive Sampon
2021. november 9.

Nem viszket a fejem tőle, de másnapra zsíros hatást kelt. Akinek rövid haja van és szeret naponta hajat mosni, annak megfelelő, de hosszú hajjal babrás.

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra
2021. november 9.

Mostanában ez az egyetlen sampon amivel 4 napig kitart a hajam és nem viszket a fejbőröm.