didus

Regisztráció dátuma: 2012. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Cien 24H Hidratáló Krém

Cien 24H Hidratáló Krém
2019. január 26.

Rémes. Csíp, és még jobban kiszárítja a bőröm. Túl szagos, ráadásul rózsaszín!? Ennyire rossz terméket még sosem használtam. :(

Avon Mark Plump and Stay Dúsító Szájfény

Avon Mark Plump and Stay Dúsító Szájfény
2018. április 1.

Nem vett le a lábamról. Elsőre nem is jöttem rá, hogy a színes rétegnek kell egy kis száradási idő. Az átlátszó rész meg konkrétan lefolyt az szám alá. Ha csak a színes részt használom úgy egész tartós, de több réteget kell építeni és perceket várni a száradásra. Nekem ennyi pepecset nem ér meg, visszaküldtem. Ja és nagyon ragad, bár ez engem cseppet sem zavar, sőt emiatt tartós.

Avon Shine Burst Szájfény

Avon Shine Burst Szájfény
2017. június 12.

Rövid időn belül elveszti a színét, és semennyire sem tartós. Én kifejezetten bánom, hogy nem ragadós, akkor legalább bírna 10 percnél többet. A szín szép, a csillogás szép. Illatot nem hiányoltam. Nekem ennél csak tartósabb (ragadósabb) szájfényeim vannak, amik órákat!!! is kibírnak. Úgy emlékeztem régről, hogy ez is olyan.

Avon Mark Alapozó Hatású Porpúder

Avon Mark Alapozó Hatású Porpúder
2017. június 12.

Csípi az arcom. Tele van pici ezüst csillámmal. Elég macerás, hogy ne legyen foltos, egyenetlen. Nekem kicsit mű is. Azért vettem meg, mert régen volt a L'oreal-nak egy ugyanilyen kiszerelésű por alapozója, és az tökéletes volt. Sajnos beszüntették, és nem találtam még egy olyan jó terméket. :'(
Ha nem a L'oreal-hoz viszonyítok, szerintem tetszene.

Avon Mark Szemöldökformázó Készlet

Avon Mark Szemöldökformázó Készlet
2017. június 12.

Nem rossz, de valamiért nem áll jól.

Avon Mark 3D Ajakrúzs A Teltebb Ajkakért

Avon Mark 3D Ajakrúzs A Teltebb Ajkakért
2017. június 12.

A legjobb rúzs amit valaha használtam, és ez a tökéletes lila (plumping plum). Majd veszek több színt is.

Avon Szemhéjpúderecset Satírozóval

Avon Szemhéjpúderecset Satírozóval
2017. június 12.

Hát, pedig ez egy borzalom szerintem. Küldöm is vissza nekik. Túl kemény, túl műanyag, semmi festéket nem vesz fel, mire nagy nehezen valamennyit sikerül felkenni, addigra úgy érzem kinyomja a szemem. A legutóbbi rendelésemmel sok mindennel mellényúltam, de ez valami különösen katasztrofális.

Avon Instinct For Her EDP

Avon Instinct For Her EDP
2017. március 6.

Ud: Újra és újrabeleszeretek! Most rendeltem belőle megint, és ugyanazt a szerelem illatot érzem, mint akkor mikor megkaptam a (most már) férjemtől! Örök darab lesz számomra. Szerelmet, férjet, és egy 5 hónapos gyönyörű kisfiút jelent nekem ez az illat :) 5 csillagra emeltem :)

Kb. egy éve kaptam szülinapomra a páromtól, amikor épp csak kezdtünk közeledni egymáshoz. Belekukkantottam az ajándék tasakba, és nagyot csalódtam, nem igazán kedvelem az avonos illatokat, Megan Foxtól meg a hideg kiráz mióta szétműttette a bájos pofiját, ilyen kiélt ribisre :P
Szóval megköszöntem szépen az ajándékot, és félre raktam. A hétvégének vége lett, és 3 gyönyörű együtt töltött nap után a páromnak vissza kellet utaznia németországba dolgozni. Mikor hétfő reggel én is dolgozni indultam, gondoltam kipróbálom ezt az illatot. Nem tetszett egyáltalán. Aztán napközben egyszer csak megcsapott az illat, és felidézte az egész hétvégét amit szerelmemmel töltöttem, és egyszerűen megszerettem a parfümöt. Nem az illatot, a parfümöt, az emléket, amit felidéz. És ez teszi különlegessé ezért használom szívesen, hiába nem tartom olyan jónak az illatot. Érdekes :)

Dior Poison Girl

Dior Poison Girl
2016. február 25.

Itt az idő, hogy valaki a védelmébe vegye ezt a parfümöt. Aki azt mondja, hogy tucatédes lötty, és semmi köze a Poison-höz, az az első szimat után rögtön eldobta a papírcsíkot ugye? Eleinte édes, nem vitatom, mondjuk én szinte csak a mandulát érzem, egyáltalán nem egy olyan LVEB-s szúrós, karcos illatot. Szépen lassan átmegy egy lágy, vanília fagyis vonalon, és ekkor lépdel be vörös szőnyegen az elődje. Mikor ezt felfedeztem, az első gondolatom az volt, hogy egy filmet nézek, egy nagy sikerű Hollywood-i szuperprodukciót, a Poison Girl-t, ami nem más, mint a szintén nagy sikereket elért Poison előtörténete. Poison az 50-es, határozott, magabiztos, kőszívű üzletasszony, aki bárkin átgázol, Poison Girl pedig a fiatalkori énje, aki kedves, játékos, szexi, élettel teli, de kis lépésenként azzá nővé alakul akit az első filmben láttunk. Harmadik résznek, pedig a kettő közé ékelném a Hypnotic Poison-t, aki már egy dögös, mesterkedő, férfifaló, lelkiismeret furdalás nélkül. Szerintem így lett teljes a paletta, ami azért jó, mert ha belegondolunk, a Poison így tényleg végigkísérhet egy egész életet :)

Bourjois Healthy Mix Korrektor

Bourjois Healthy Mix Korrektor
2015. december 30.

Az itteni velemenyek hatasara Jezuska meghozta nekem, viszont nekem sajnos hasznalhatatlan. Szaraz, poros lett a vegeredemeny, es nem fedett, inkabb kiemelte a karikakat. Probaltam 1 retegben , ugy nulla, epiteni pedig nem tudtam, mert olyan gyorsan megkotott a boromon, raadasul 2 retegben csunyan beleult a meg nem is letezo rancaimba. Gyorsan tovabb is passzoltam, es megvettem a jol bevalt termeket inkabb. Sajnalom, nagyon biztam benne.