Dii

Regisztráció dátuma: 2012. október 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Eveline Cosmetics Revelash Koncentrált Szempillanövesztő Szérum

Eveline Cosmetics Revelash Koncentrált Szempillanövesztő Szérum
2020. április 13.

Valóban látványosan hosszabbítja a szempillákat! A maximális hatás érdekében érdemes kivárni a 2 hónapot, napi használat mellett ennyi idő alatt lesz szembetűnő a különbség. Ezután pedig elegendő hetente egyszer-kétszer alkalmazni, így a kiszerelés is kiadósnak mondható.

Green Pharmacy Gyógynövényes Testradír Muscat Rózsa és Zöld Tea Kivonattal

Green Pharmacy Gyógynövényes Testradír Muscat Rózsa és Zöld Tea Kivonattal
2019. október 25.

Számomra egyszerűen tökéletes ez a testradír: az olajos bázis már zuhanyzás közben hidratál, viszont nem képez zavaró réteget a bőrön. A cukorszemcsék kiválóan radíroznak, nem túl durván, de hatékonyan. Az illata pedig annyira kellemes rózsás, egyáltalán nem a mű fajta.

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Arckrém 20-as Fényvédő Faktorral

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Arckrém 20-as Fényvédő Faktorral
2019. október 25.

Nagyon keveset érdemes felvinni belőle, különben ragacsos érzetet hagy maga után. Vékony rétegben viszont nagyon jól működik: nyáron én csak ezt ‘viseltem’ és a fényvédelme még napozáskor is elég volt! Jól hidratál, irritációt nem okoz, de nem szívódik be hamar.

Delia Cosmetics Good Foot Podology Bőrpuhító és Kondicionáló Lábmaszk

Delia Cosmetics Good Foot Podology Bőrpuhító és Kondicionáló Lábmaszk
2019. október 25.

Nagyon tetszik a zokni kialakítása, hogy dupla rétegű: belül egy puhább, míg kívül egy nedvességet nem áteresztő műanyag réteg található. Ebben egyébként mászkálni is simán lehet, nem esik le, biztos, ami biztos alapon azonban én egy vastag zoknit is ráhúztam és egész éjszakára fent hagytam a maszkot. Reggelre se tudott teljesen beszívódni, de nagyon puha bőrt eredményezett a tengerparti nyaralás után.

Love Beauty and Planet Testápoló Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Testápoló Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2019. augusztus 25.

Igazi könnyed, nyári testápoló: nagyon hamar beszívódik, mégis jól hidratál. Nekem az illata túl mű, egy frissebb, üdébb rózsás illatra számítottam, de párom mindig dícséri rajtam és kifejezetten szereti az illatát :)

Nivea Urban Skin Good Night Detox Éjszakai Arcmaszk

Nivea Urban Skin Good Night Detox Éjszakai Arcmaszk
2019. augusztus 9.

Elsősorban egyszerűsége miatt kedvelem ezt a fajta arcmaszkot, nem kell a lemosásával vagy lehúzásával pepecselni.. szerencsére a hatása is kiváló, másnap reggelre simább, puhább és egységesebb bőrképet eredményez. Az állaga nagyon kellemes, valamiért olyan könnyednek tűnik, az illata pedig Niveás, naptejes :) Reggelre szinte az egészet beszippantja az arcbőröm, de azért érződik, hogy nem csak egy éjszakai arckrémről van szó.

Isana Aktiv-Kohle Tuchmaske (régi)

Isana Aktiv-Kohle Tuchmaske (régi)
2018. október 31.

Vastag az anyaga, így a textil nem marad a helyén az arcon. Ha sikerül úgy ahogy felhelyezni, akkor pedig csepeg belőle a fekete lé. Utána ugyan sima lett a bőröm, de nekem ez egy nagy nem. Jah, és szerintem büdös is :/

Realash Szempilla Növelő Szérum

Realash Szempilla Növelő Szérum
2016. június 6.

Hihetetlen, mennyire hatásos! Az előző verziót is szerettem, de ez valahogy még hosszabb pillákat varázsol. Ami pedig pláne feltűnt, hogy nem hullik ki annyi szempillám, mialatt használom. A 3 ml egyébként nekem fél évre elegendő mennyiség (rettentően sajnálom, hogy lassan elfogy).

Balea Med Ultra Sensitive Sampon

Balea Med Ultra Sensitive Sampon
2016. január 31.

Nagyon próbáltam szeretni, de egy idő után borzalmasan viszketett tőle a fejbőröm és száraz, sebes foltok jelentek meg tőle - holott eddig nem volt ilyen érzékeny a fejbőröm.

Alverde Ultra Sensitiv Sampon

Alverde Ultra Sensitiv Sampon
2016. január 31.

Géles állagú, ami jól habzik, az illata abszolút semleges. Szépen elvégzi a dolgát, megfelelően tisztít és szerencsére nem is szárít - sem a hajamat, sem a fejbőrömet.