dina0611

Regisztráció dátuma: 2013. november 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. november 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. február 15.

Tegnap vettem a banános tesója miatt, hasonlóan puha lett tőle a hajam, de valahogy a másik eddig jobban tetszett. Én hajpakolásként kb. 3 percig hagyom fent, és a hajvégeimre teszek nem kiöblítendően még nedves hajra. Nekem a banános is túl gyorsan fogyott el az árához és kiszereléséhez képest, de legalább az összes cuccot könnyen ki lehet szedni a tégelyből.

Garnier Golyós Dezodor Invisible

Garnier Golyós Dezodor Invisible
2019. február 15.

Kedvenc, teszi a dolgát jó illattat, bár nem hiszem, hogy 48 órán át... de akkor is szuper :) nekem pont bejön a csomagolása, a kezembe való és kis helyet foglal a táskámban. A ruháimon nincsenek foltok, nyugodtan használom bármikor.
Update: azóta is az egyik legjobb, edzéshez a spray változatát használom, az is tökéletes!

Remington S8598 Keratin Protect Intelligens Hajsimító

Remington S8598 Keratin Protect Intelligens Hajsimító
2019. február 15.

Nagyon szeretem, csodaszép hőálló neszesszer van hozzá, kifejezetten hosszú kábel. Kb 1 perc alatt bemelegszik 160 fokra, én azon használom. Külön tetszik a digitális kijelző. A hajszárítója után használom, egész nap szép fényes és ápolt marad a hajam. A nap végére sem tűnik kócosnak még akkor sem ha tényleg kócos 😁

Reanal Nicoflex

Reanal Nicoflex
2019. február 15.

Érzékeny bőrűeknek egyáltalán nem ajánlom. Tegnap a párom derekát bekentem, és 1.5 perc alatt úgy bevörösödött és égett a karom és az arcom mintha allergiás lennék rá. Lemostam több soron szappannal, hideg vízzel, meleg vízzel, de nem lett jobb. Az ügyeletes gyógyszertárban adtak antihisztamint, hogy elmúljon, de még azután is 1 órával dagadt és zsibbadt volt a kezem. A párom dereka sokkal jobb, ezért nem húzom le jobban, de egy érzékeny bőrűeknek nem ajánlott felirat elférne a dobozon. Bánom, hogy nem a sima sportkrémet vettem meg, az még olcsóbb is volt. (ez 1800 Ft körül volt tegnap dm-ben)

Baba Folyékony Szappan Pumpás Kakukkfű és Teafaolaj

Baba Folyékony Szappan Pumpás Kakukkfű és Teafaolaj
2018. november 9.

Azt gondoltam, gyorsan lemosom ezzel a szappannal az arcom tusolás előtt, elvégre teafaolajas szappan. Teljesen férfi tusfürdő illata van, bár az nem feltétlenül probléma, de azért egy szappantól túl sok illat nekem. A probléma az hogy 2 percen belül ahogy lemostam vörös lett az egész fejem 😠 Nem tudom melyik összetevő de nem hittem volna hogy egy baba szappantól ennyire allergiás reakciót vált ki a fejem. Még kézmosásra sem fogom használni.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. július 1.

Jelenleg ezt a terméket használom sminklemosáshoz, nem irritálja sem a bőröm sem a szemem. Nincs illata, kellően folyékony. Sokáig elég a nagyobb kiszerelésű, vattakoronggal használom, hatékonyan eltávolítja az összes festéket. Egyetlen negatívum hogy akció nélkül kicsit drága.

Alpecin C1 Koffeines Sampon

Alpecin C1 Koffeines Sampon
2016. március 5.

A páromnak vettük kopaszodás megelőzésre, mert iszonyatosan gyors tempóban kezdett hullani a haja.
Én is ezt használom, mert egy másik sampontól csomókban hullott a hajam. Már lassan 1 éve ezt használjuk és a hajunk láthatóan dúsabb lett, tele vagyunk babahajakkal és az én hajam szinte nem is hullik azóta és sokkal gyorsabban nő.
Az illata férfias, de gyorsan elillan.
Néha alig bírom kivárni a 2 percet, hogy rajtamaradjon, pedig minél tovább, annál jobb ;)

Syoss Szárazsampon

Syoss Szárazsampon
2016. március 5.

Koliba kellett egy szárazsampon, mert nem moshatok minden nap hajat, viszont olyan száraz a levegő, hogy nevetségesen gyorsan zsírosodik a hajam.
Szóval gondoltam kipróbálom ezt (kék), mert az első Dm-es nem volt jó. Hát tudok vele egy napot tolni a hajmosáson, de megfájdul tőle a fejem. Eleinte nem is gyanakodtam rá, de pár használat után már tudtam h ő a bűnös, mert csak akkor fájt pár óra múlva a fejem ha használtam. :(

aussie Miracle Aussome Volume Szárazsampon

aussie Miracle Aussome Volume Szárazsampon
2016. március 5.

Sokkal jobb, mint a syoss szárazsamponja (vagy a dm sajátmárkása). Megemeli a hajat, nem tűnik olyan zsírosnak, 1 napot tolhat a hajmosáson. Bár csak vészhelyzetekben használom, de elégedett vagyok vele. Igen az illata erős, de én nem használtam még olyat amelyiknek nem. És tényleg olyan érzés mintha hajlakk is lenne egyben, de ez azt hiszem rá is van írva a dobozra...

Neutrogena Deep Moisture Body Lotion

Neutrogena Deep Moisture Body Lotion
2016. március 5.

Először is, szerintem illata sincs :D
Másodszor pedig, az egyik legjobb testápoló, amit használtam! :)
A lábam sajnos ekcémás, ami iszonyatosan kiszárad és viszket.
Ez a testápoló megnyugtatja és táplálja a bőrömet, alig 1 hét alatt szinte el is múlt a kipirosodás.
Használtam a piros dobozosat is, de az nem nyűgözött így le.
A pumpás kiszerelés egészen addig jó ötlet, amíg kifogyóban nincs... Utána nehézkesen lehet kiszedni a maradékot...