dindori

Regisztráció dátuma: 2013. május 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. május 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2019. július 1.

Picit lehetne puhább a ceruza, de amúgy nagyon szeretem. Tökéletes a színe, nagyon sokáig elég és a kis keféje külön plusz pont :)

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2019. július 1.

Én nagyon szeretem az ízét és a fehérítő hatását is. Csak azért nem 5 csillag,mert érzékenyek a fogaim és hosszútávú használata mellett nekem visszatért a fájdalom, túlzott érzékenység.

Himalaya Nyugtató és Védő Törlőkendő Babáknak

Himalaya Nyugtató és Védő Törlőkendő Babáknak
2019. március 15.

Én sminktörlő kendőként használom. Szeretem, elég nagyok és nedvesek a kendők, de számomra erre a célra nem tökéletes, mert a szempillaspirál leszedéséhez nem elég.

Spirit of Wild Roses EDP

Spirit of Wild Roses EDP
2018. július 2.

Nagyon szeretem az illatát. Csak azért nem 5 csillag, mert a nap végére már nem érzem a bőrömön az illatát. Nagyon kellemes illat, jó ötvözete a csajos, édeskés és a lágyabb púderes illatoknak.

The Body Shop Honey Bronze Matt Bronzosító

The Body Shop Honey Bronze Matt Bronzosító
2018. július 2.

Imádom! A legvilágosabb árnyalat van meg, totál foolproof. Krémes textúra, szépen építhető, nem narancssárgás. Nem tökéletesen tartós, de engem ez nem zavar. Sokszor használom szemhéjpúderként is más színek összedolgozására.

Avon True Ideal Flawless Púderalapozó

Avon True Ideal Flawless Púderalapozó
2018. február 17.

Nem igazán vált be. Az ugyanilyen kiszerelésű extra lasting változata nagyon jó, azt többször is újra vettem, de ez valahogy nem akar működni a bőrömön. Felvitel után zsíros érzetet kelt púderesség helyett, kevésnek tartom a fedését, valamint pár óra elteltével szörnyen néz ki, beleül a pórusokba és pöttyös lesz tőle az arcom, amit nagyon kevés alapozónál tapasztalok. Elhasználom, mert nem szeretek semmit kidobni, de nem fogom újra venni. Szerencsémre gyorsan fogy, így nem kell sokáig szenvednem vele.

Dove Gazdag Hidratáló Baba Törlőkendő

Dove Gazdag Hidratáló Baba Törlőkendő
2017. október 31.

Én sminklemosásra használom és egészen jól bevált. Gyengéd, nem okozott irritációt, de a kendők lehetnének nedvesebbek, így több időt vesz igénybe a szemsmink eltávolítása.

Garnier Essentials Sminklemosó Tej

Garnier Essentials Sminklemosó Tej
2017. október 15.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban: egyrészről jó kis termék, mert viszonylag szépen leszedi az arc sminket, másrészről viszont nekem személy szerint macerás a használata. A vége felé már nehéz kiimádkozni a tubusból és valahogy nem is tudom, kényelmetlenebb a használata,mint egy micellás víznek, úgyhogy elhasználom, de nem veszem újra.

Avon Care Arctisztító és Tonizáló Rózsavíz

Avon Care Arctisztító és Tonizáló Rózsavíz
2017. október 15.

Én szeretem ezt a kis tonikszerűséget. Örülök,hogy nincs benne alkohol, így nem szárít. Kb micellás vízként szoktam használni, este arctisztítás után még áttörlöm vele az arcom, valamint reggel ébredés után is, hogy kicsit felfrissüljek és eltávolítsam a felesleges faggyút sminkelés előtt.

Trend It Up Hyperlash Szempillaspirál

Trend It Up Hyperlash Szempillaspirál
2017. október 11.

Szerintem nagyon jó kis spirál, szépen hosszabbít, picit dúsít is. Nem pereg, nem kenődik. Szeretem! :)