Dinorbia

Regisztráció dátuma: 2012. június 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. június 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Vera Wang Princess Of Hearts EDT

Vera Wang Princess Of Hearts EDT
2018. június 11.

Minden dinnye imádónak kötelező darab lenne. Virágos gyümölcsös illat, rendkívül hosszan tart. A ruhán napokig érződik elég intenzíven. Abszolút nyári parfüm. Kár, hogy macerás a beszerzése :(

HappySkin Veszta Arckrém Bio Jojobaolajjal

HappySkin Veszta Arckrém Bio Jojobaolajjal
2017. július 5.

Nos elérkezett az idő, hogy leírjam : Megtaláltam a tökéletes hidratálót! 1 éve használom...eddig nem szerettem egyet sem így szóval számomra perfect. ...puha lesz az arcom, pattanást nem okoz, élettel teli lesz tőle a bőröm. 5*
Tapasztalatom:
télen: csodálatos hidratálás, 1x elég használni egy nap.
Nyáron: 2 naponta is elég használni, kényelmes, gyorsan beszívódik

Hátrány: Büdi, eleinte gyorsan fényesedett az arcom. Később azonban hozzászokott a bőröm. Ez sem probléma igazán.

DKNY Be Delicious

DKNY Be Delicious
2016. január 2.

Számomra ez egy friss talán még nőies illat is, de én nem kedvelem. Jobban szeretem az édesebb illatokat. Kerestem nyári parfümöt, úgy gondoltam, hogy ideje komolyabbat választani. Sajnos én is uborkát és valami virágillatot érzek ki belőle kis gyümölcsös aláfestéssel.
Van egy jóminőségű koppincsom, amitől megvállnék.

Chopard Casmir

Chopard Casmir
2016. január 2.

Hmm vaníliás süti illata van. :)
Tartós, téli...igazi pulcsis illat. Sajnos rajtam szegfűszeg illata van egy idő után, ami miatt nem szoktam használni.
Feltettem eladásra.

Lolita Lempicka Elle L'aime EDP

Lolita Lempicka Elle L'aime EDP
2016. január 1.

Nekem ez egy az egyben limeos kókuszos illat, picit a szantált is érezni. Nyáron is próbáltam, de nekem hidegben jobban tetszik.Tartós és erősebb, mint ahogy gondoltam ezért nem is próbálkozom vele a melegben.
Számomra nem egy bonyolult kompozíció, így nincs rá szükségem. Felteszem ELADÁSRA.

Rihanna Nude

Rihanna Nude
2015. november 28.

Hmm virágos illat, gyümölcsös nyitánnyal. Első fújáskor erős, friss gyümölcsös illatjegyek, majd a virágos veszik át a helyet. A leszáradása édeskés. Talán vanília. Átlagos, de mindenképp kellemes, friss kompozíció.
Sajnos én hatósugarat nem tudok mondani,mert még én is alig érzem magamon,ha be vagyok fújva.

Rihanna Reb’l Fleur EDP

Rihanna Reb’l Fleur EDP
2015. november 28.

3 db Rihanna parfümöm is van (Nude, Rebelle és ez). Azt kell mondanom,hogy ez a legdögösebb, legvadabb, legerősebb közülük.
Egész nap, sőt még másnap is érezni az illatát ugyanolyan intenzíven, mint amikor magamra fújtam. Rendkívül jó minőségű. Összetett, nem egy mindennapi tucatillat.
Nagyon finom,csábos az illata...többen is megdicsérik, mikor ezt viseltem. Úgy gondolom, hogy sokaknak tömény lehet. Én inkább esti/alkalmi illatnak mondanám (nem egy kosztümös alkalomra). Ja és vonzza a pasikat :)
Készen állsz a csábításra?! Ez garantált siker ;)

Yves Saint Laurent Manifesto EDP

Yves Saint Laurent Manifesto EDP
2015. október 18.

Ajándékba kaptam. Sajnos nekem nem jön be (Black Opiumot szerettem volna. ) Maga a parfüm jó minőségű, csak az izlésemnek túl fűszeres,füstölő jellegű. Felrakom, hátha valaki szeretné :) Remélem másnak nagyobb örömet okoz, mint nekem.

Essence Crystal Eyeliner

Essence Crystal Eyeliner
2014. október 17.

Nekem 2 van meg belőle: rosy rush és a blue heaven. Gyönyörűek és tartósak. Trükk,hogy jobban látszódjon: Fekete szemtussal kihúzom a szemem (nem mindig fekete..lényeg, h sötét alapja legyen)
és a fekete tetejét húzom át. Eredmény élénk és nagyon szép duochrome hatás. Érdemes kipróbálni.
Nekem nem kenődik.

Paris Hilton Can Can

Paris Hilton Can Can
2014. szeptember 24.

Tegnap kaptam. Finom illata van, Lancome la vie est belle kiadása csak gyengébb verzióban. Nagyon jó lenne nekem,ha picit erősebb lenne. Gyengéd illat,de tartós. Ha valaki szereti az édes illatokat,ami nem fullasztó, akkor tökéletes lehet. Nálam az illat 5*, tartóssága 5*,intenzitás 3*. Így 4* csillagot adok. Feltettem eladásra! Bárcsak nagyobb hatósugara lenne!