Dinus95

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Farmasi Deep Black Szempillaspirál

Farmasi Deep Black Szempillaspirál
2019. április 29.

A kedvenc szempillaspirálom! Az első szempillaspirál, amit teljes egészében elhasználtam. Minden nap ezt használom, több, mint 3 hónapig elég volt, nem száradt be, pont elég festéket vett fel a kefe. Egyébként is szép dús és hosszú szempilláim vannak és ez a spirál tökéletesen kiemeli, tovább dúsítja a pilláimat. Nem tudok róla rosszat mondani, egyszerűen imádom!

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinaire Coco Sampon

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinaire Coco Sampon
2018. május 5.

Az illata miatt szerettem bele, még két nappal a hajmosás után is érzem a hajamon! A balzsammal együtt használom, a hatásával meg vagyok elégedve, jól habzik, rendesen tisztít, nem zsírosodik tőle jobban a hajam, mint más samponoktól.

Nivea Creme Smooth Krémtusfürdő

Nivea Creme Smooth Krémtusfürdő
2018. április 7.

Télen nagyon szeretem ezt a tusfürdőt! Nagyon finom illata van, nem szárítja a bőröm, talán még hidratálja is.

Baba Körte és Barackvirág Tusfürdő

Baba Körte és Barackvirág Tusfürdő
2018. április 7.

Ez a kedvenc baba tusfürdőm. Mennyei az illata! Az én bőrömet nem szárítja jobban, mint más tusfürdők.

Baba Tej és Gyümölcsillat Kényeztető Tusfürdő

Baba Tej és Gyümölcsillat Kényeztető Tusfürdő
2018. április 7.

Imádom ezt a tusfürdőt! Nagyon gyümölcsös, nem szárítja ki a bőröm. Igazi nyári illat, külön örülök neki, hogy ennek ellenére ilyen krémes állagú.

Baba Kakaóvajas Tusfürdő

Baba Kakaóvajas Tusfürdő
2018. április 7.

Egyik kedvenc téli tusfürdőm. Nagyon finom illata van és nem szárítja a bőröm.

Dove Go Fresh Rejuvenate Tusfürdő

Dove Go Fresh Rejuvenate Tusfürdő
2018. április 7.

Nagyon finom gyümölcsös illata van ennek a tusfürdőnek, határozottan érezni a körte illatát! A bőrömnek is jót tett, nem szárította ki, kicsit hidratált is.

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő
2018. április 7.

Nagyon jót tett a bőrömnek ez a tusfürdő. Az illata is nagyon jó.

Fa Sensual & Oil Tusfürdő

Fa Sensual & Oil Tusfürdő
2018. április 7.

Régebben nem szerettem a fa tusfürdőket, de ennek nagyon kellemes illata van. Tusolás után még órákon át érzem a bőrömön az illatát.

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Női Dezodor

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Női Dezodor
2018. április 7.

Ajándékba kapott illatszercsomagban volt. Szeretem az illatát, nagyon finom gyümölcsös, tényleg érezni rajta a körtét. A télen jól teljesített, nem tudom melegebb időben mennyire lesz jó..