DittyCat

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50
2022. június 24.

Igaz, hogy ragad és fénylik. De ami még rosszabb, beül a ráncokba és pórusokba, nagyon csúnya bőrképet ad, plusz fehér kis nyomokat is hagy, szóval arcra csak nagyon fiatal, babapopsi bőrrel rendelkező embereknek lehet jó.
A kukacosodás is igaz, de az ellen beválik, ha csak felkenitek és hagyjátok beszívódni. Nem kell eldolgozni. Így nem kukacosodik. Ezzel együtt soha többé...

Colgate Elixir Gum Booster Fogkrém

Colgate Elixir Gum Booster Fogkrém
2022. május 27.

Ahogy ez kinéz, nem lehetett neki ellenállni, gyönyörű a csomagolás. Viszont a beltartalom is fantasztikus, nagyon szuper fogkrém.

Geek & Gorgeous 101 Stress Less

Geek & Gorgeous 101 Stress Less
2022. március 2.

Nagyon megszerettem ezt a kellemes, finom szérumot. Pillanatok alatt beszívja a bőröm, minden reggel ezzel indítok. Sokkal nyugodtabb, kevésbé irritált az egyébként rendkívül érzékeny bőröm. A barrierem végre nem sérült és nem sebes az arcom, nem feszül, nem ég. Nem tudom mással magyarázni, ez a cucc az én szent grálom.

Holika Holika Aloe Waterproof Sun Gel SPF50+ / PA++++

Holika Holika Aloe Waterproof Sun Gel SPF50+ / PA++++
2022. február 21.

Ez egyszerűen tökéletes. Zsíros, problémás, érett bőröm van, de kicsit sem irritál vagy fényesít. Nagyon jó cucc.

Max Factor False Lash Effect Szempillaspirál

Max Factor False Lash Effect Szempillaspirál
2021. november 11.

Kék szempillaspirált kerestem, ez az egy volt a drogériában. Megvettem. De egyáltalán nem kék, inkább szürke. Azért a majdnem 4000 forintos árát figyelembe véve nem annyira örültem :(

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2021. november 10.

40 éves elmúltam, érett, zsíros bőröm van, ráncaim még nincsenek igazán.
EVY fényvédő habot használok az alapozó alá, fölé pedig 3W púdert. Szivaccsal viszem fel az alapozót.
És hát azt kell mondjam, tökéletes. Nem csúszik meg, nem kopik, még a szám körül sem tűnik el estére, szinte ugyanolyan este, mint amikor reggel felkentem. Tényleg tökéletes, egyszerűen imádom.
Egyetlen problémám, hogy a 010-es, elvileg legvilágosabb árnyalat is egy picikét sötét nekem, jobb lenne eggyel világosabb árnyalat. De ez már az én vámpírfehér bőröm problémája.

U.i.: megoldódott. A 002-es árnyalat még világosabb, tökéletes. <3 Ezer csillag.

trend IT UP Expert Szemhéjfesték Alapozó

trend IT UP Expert Szemhéjfesték Alapozó
2021. szeptember 18.

Ez borzasztó. Egyáltalán nem csinál semmit, sőt, szerintem még rosszabb, mint nélküle.

Garnier Mineral Action Control+ 96h Deo Spray

Garnier Mineral Action Control+ 96h Deo Spray
2021. augusztus 19.

Az illata és a hatása kiváló, tényleg, a legjobb.
Csakhogy olyan, mint az yperni gáztámadás, mindig megköhögtet, úgyhogy most már úgy fújom, hogy rögtön arrébb is ugrom 5 métert és addig visszatartom a lélegzetemet. Csak emiatt 4 csillag, a hatás és az illat 5.

EVY Technology Sunscreen Mousse Kids SPF50

EVY Technology Sunscreen Mousse Kids SPF50
2021. július 18.

Ez a fényvédő a legeslegjobb a világon, egyszerűen imádom. Kicsit nehéz elkenni, mert ez egy hab, de nem megoldhatatlan. Cserébe még szépíti is a bőrt, mint egy primer.

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder
2021. július 18.

Egy picit nehezen találtam meg a helyes adagolást, de ettől eltekintve egyébként jó kis cucc ez. Alpha arbutin szérumba keverem, már pár nap után simábbnak, élettelibbnek tűnik az arcom. Nekem a C-vitaminos szérumok nem nagyon jöttek be, sárga lett tőle a bőröm, meg fekete mitesszeres, ezért nem használtam, pedig a hatására szükségem lett volna. Ezzel a porral szerencsére nincs ilyen gond, úgyhogy ezt nagyon szívesen használom.