Dius12

Regisztráció dátuma: 2018. május 1.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. május 1.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

La Roche-Posay Kétfázisú Micellás Víz Ultra

La Roche-Posay Kétfázisú Micellás Víz Ultra
2020. december 16.

Most kezdtem el használni de eddig tetszik. Azt írták rá, hogy nem kell lemosni de én azért lemosom. Hogy hosszútàvon milyen arról majd jövök updatelni addig kap egy 5öst

Urban Decay Naked 3 Palette

Urban Decay Naked 3 Palette
2020. december 2.

Nagyon mérges vagyok magamra, hogy megvettem. Igaz már régi paletta de eszembe nem jutott, hogy a mostani top palettákhoz képest ennyire silány minőségű. Nem pigmentált, nem tartós, a benne levő ecset használhatatlan. Nyilván mihez képest, de nálam nagyon nem üti meg a szintet

Huda Beauty Legit Lashes Mascara

Huda Beauty Legit Lashes Mascara
2020. november 7.

Hú elsőre nagyon tetszik, óriás pillák. De ez ugye becsapós, mert amíg új egy spirál addig mindig nagyon tuti, úgyhogy majd jövök updatelni. Megelőlegezem az 5 csillagot

NIOD Survival 0

NIOD Survival 0
2020. november 7.

Nagyon szeretem! Az üveg végénél járok, nem tudom pontosan megfogalmazni, hogy mit csinál de nekem nagyon bejön. Újravevős!

Huda Beauty The New Nude Palette

Huda Beauty The New Nude Palette
2020. október 9.

Kedvenc palettám. Ami kritika lehet vele szemben, hogy sok benne a hasonló szín. Reggelente mégis mindig ezt fogom meg pedig aztán van egy pár. Szerelem már lassan egy éve tart

Dora Natura Epres Limonádé Natúr Tusfürdő

Dora Natura Epres Limonádé Natúr Tusfürdő
2020. szeptember 1.

Ez a tusfürdő talán a legbüdösebb a tusfürdőcsomagban amit vettem. Konkrétan annyira büdös, hogy ezt vagy kidobom vagy valakinek odaadom de elhasználhatatlan. Az összetevői is egy rakás ***... annyira de annyira mérges vagyok magamra, hogy meg se néztem ennek a márkának az összetevőit és úgy vettem meg egy csomagot.. színtiszta pénzkidobás

Dora Natura Vanília-Jázmin Natúr Tusfürdő

Dora Natura Vanília-Jázmin Natúr Tusfürdő
2020. szeptember 1.

Sajnos egy tusfürdő csomagot vettem meg és egyikkel sem vagyok elegedett, konkrétan mindegyik nagyon büdös.. az egész márka be van harangozva, hogy természetes meg bio stb ehhez képest a babákra való termékeik is tele vannak iritáló parfümmel.. nem veszek ilyet soha többet

Dora Natura Kollagén

Dora Natura Kollagén
2020. szeptember 1.

Szedtem 3 hónapig. Nem làttam semmilyen különbséget magamon. Nem fogom újra venni

Dora Natura Levendulás Natúr Tusfürdő

Dora Natura Levendulás Natúr Tusfürdő
2020. szeptember 1.

Nagyon nagyon erős az illata. Félek, hogy irritációt okoz. Pici babàra biztos nem kenném rá. Nem veszem újra

Dora Natura 13 Gyógynövényes Natúr Bőrbalzsam

Dora Natura 13 Gyógynövényes Natúr Bőrbalzsam
2020. szeptember 1.

Hatalmas pénzkidobás. Semmit sem használ, ellenben mindenre irritál.. de az én hibám, hogy nem néztem meg az összetevőket.. nem is értem ezt hogy gondolják?? Bőrproblémákra tele irritáló összetevővel.. a szaga is nagyon büdös, pedig ha már így telenyomják illatanyaggal legalább a szaga lenne jó.. a sarkamra majd elhasználom de sehova máshova nem kenném..