Dius1991

Regisztráció dátuma: 2013. július 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Paris Elseve Color-Vive Purple Shampoo

L'Oreal Paris Elseve Color-Vive Purple Shampoo
2020. február 7.

Nagyon szeretem ezt a sampont! Nagyon szépen hamvasítja a hajam, miközben nem szárít, nem zsírosít, nem tapad. Hetente-másfél hetente használom a "sárgásodás" elkerülése érdekében, nekem nagyon bevált.

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Hajbalzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Hajbalzsam
2020. február 5.

Egész jó termék, de nem győzött meg annyira, hogy állandó tagja legyen a hajápolásomnak. Puhít, ápol, de nem tartósan. Elhasználom, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Balea Beauty Effect Tuchmaske

Balea Beauty Effect Tuchmaske
2020. február 5.

Nagyon szeretem ezt a fátyolmaszkot, mindig tartok belőle itthon legalább egyet. Használata után mintha kicserélnék az arcbőröm. Puhává, hidratálttá, szebbé teszi az arcom.

Lovely Chocolate Bronzer

Lovely Chocolate Bronzer
2020. február 5.

Nagyon szeretem, napi szinten őt használom. Szépen el tudom dolgozni, nem foltos, nem narancssárga, nehéz vele túlzásba esni. Nekem tökéletesen megfelel.

Nivea Expert Micellás Víz

Nivea Expert Micellás Víz
2019. október 29.

Minden nehézség nélkül gyorsan és alaposan távolítja el a sminket az arcomról. Nem csíp, nem irritál, szóval bátran ajánlom, én nagyon megszerettem.

Dove Nourishing Secrets Awakening Ritual Tusfürdő Matcha Zöld Tea és Japán Cseresznyevirág Kivonattal

2019. július 9.

Nagyon szeretem használni a meleg napokon. Frissít, kellemes fanyar, de nem tolakodó az illata. Nem szárít, nem viszketek tőle.

Dove Nourishing Secrets Indulging Ritual Tusfürdő

Dove Nourishing Secrets Indulging Ritual Tusfürdő
2019. július 9.

Nagyon kedvelem az illatát és a hatását egyaránt. Nem túl erős, finoman körülöleli a bőrt, egyáltalán nem fullasztó. Hűvösebb időben még kellemesebb választás.

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. július 9.

Nagyon akartam szeretni, de nekem nem vált be. Használata után olyan volt a hajam, mintha semmit nem kentem volna rá, pedig kellő mennyiséget kentem rá, s elég időt vártam a lemosása előtt. Nagy nehezen elhasználtam, de biztosan nem veszem újra.

Mixa Kíméletes Habzó Arctisztító Gél

Mixa Kíméletes Habzó Arctisztító Gél
2019. július 9.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de kár volt. Eléggé szárítja a bőrömet, pedig érzékenyre szánják. Biztosan nem veszem újra.

Isana Kaffee & Vanille Duschpeeling

Isana Kaffee & Vanille Duschpeeling
2019. május 12.

Nagyon jó testradír, kiemelkedő hatással. Finom az illata, mint a tusfürdőnek, remekül eltávolítja az elhalt hámsejteket a bőrről. Sajnálom, hogy limitált, remélem, találok még belőle.