Dius731

Regisztráció dátuma: 2019. március 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. március 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Helia-D Fekete Szappan

Helia-D Fekete Szappan
2019. május 10.

Nekem igazán zsíros bőröm van egy ideje, de ez a szappan nekem nagyon túlzás. Borzasztóan szárít, igazából még több pattanásom lett tőle emiatt. Akkor már az Ilcsi valamivel jobb volt, de rájöttem, hogy ez a szappanozós dolog nekem alapból nagyon nem tesz jót.

schülke Octenisept Seb, Bőr és Nyálkahártya Fertőtlenítőszer

schülke Octenisept Seb, Bőr és Nyálkahártya Fertőtlenítőszer
2019. május 10.

Nekem a kozmetikusom ajánlotta, a heges, pattanásos bőrömre és nagyon sokat segít. Reggel-este áttörlöm vele az arcom, ha zsírosnak érzem akkor nap közben is. Érdekes, de egyáltalán nem szárít, persze utána egy hidratáló jól esik. Az én kozmerikai cuccaim között kötelező darabbá vált.

Carolina Herrera Good Girl EDP

Carolina Herrera Good Girl EDP
2019. május 10.

Én minden évben 2x szoktam parfümöt venni/kapni és mindig újabbat és újabbat próbáltam ki. Na ez az, ami után most azt hiszem jó ideig nem fogok mást próbálni, kedvencem lett. 2 fújás nekem elég belőle, az egész napra kitart, sőt sokszor még fürdés, hajmosás után is érzem magamon. És szerintem egyáltalán nem tolakodó illat, nők, férfiak egyaránt nagyon szokták dícsérni.

TruSkin Naturals Vitamin C Serum

TruSkin Naturals Vitamin C Serum
2019. május 10.

Én a krémmániás cikk miatt találtam erre a szérumra, és mivel bő másfél éve küzdök elég erősen gyulladt, aknés bőrömmel ( fogamzásgátló abbahagyása miatt) úgy gondoltam, hogy nincs veszíteni valóm. Egyből berendeltem a nagyobb kiszerelést, kb. 16ezer Ft volt. Az első pár napban nem láttam változást, aztán kb. az 5. naptól feltűnt, hogy nem jönnek elő újabb gyullad csúnyaságok. Ez még nem győzött meg teljesen, hiszen vannak jobb időszakok, de mostmár kicsit több, mint 1 hónapja használom és teljesen szép lett az arcom és én ezt maximálisan ennek a szernek köszönhetem. Mindent próbáltam már, natur kozmetikumokat, drága gyógyszertári kencéket, bőrgyógyász által felírt nagyon erős krémeket, de egyik roszabb volt a bőrömnek,mint a másik.a hegeket is elkezdte halványítani, úgyhogy részemről egyenlőre csodaszer, köszi KM, hogy felhívtátok rá a figyelmemet! Én pattanásos bőrre nagyon merem ajánlani( persze csak, ha valaki nem allergiás rá, mert sajnos sok olyan visszajelzés is volt)