Divalesquefitgirl

Regisztráció dátuma: 2019. március 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. március 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

L'Oreal Paris Brow Artist Plumper

L'Oreal Paris Brow Artist Plumper
2019. augusztus 25.

A barna színű van meg nekem. Elsőre nem nyerte el a szívem, úgyhogy 2-3 használat után elraktam. 🙄
Aztán valamelyik nap a kezem ügyébe akadt sminkelés közben. Húztam is a szám, hogy ah, igen itt van, használom ha már megvettem. 😑
És OMG, az eredmény gyönyörű, hangsúlyos szemöldök, ami a fehér hajamtól sem üt el,
hanem természetesnek hat! 😍
Nem is értem, miért nem tetszett mikor először használtam? 😱
Must have darab lett! ❤️

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2019. augusztus 21.

Fáj a szívem érte, mert eleinte ígéretesnek tűnt, de sajnos 1-2 használat után gyulladt patikat és mitesszereket okozott az amúgy babaarcomon. 😔
Ez nem az Ő hibája, az én hisztis bőröm sajnos szinte minden alapozóra valamilyen irritációval reagál. 😅
Viszont rengeteg árnyalatban érhető el, még a hófehér bőrömhöz is találtam megfelelőt. 😊
Sajnos nem Ő lett Az Alapozóm, de nem adom fel a keresést! 💪😂

L'Oreal Paris False Lash Superstar X Fiber Szempillaspirál

L'Oreal Paris False Lash Superstar X Fiber Szempillaspirál

Rengeteg szempillaspirált próbáltam már, de messze Ő a legjobb! 😍
Ha lehetne, 10 csillagot adnék rá! 😍🤩
Csodaszép pillákat varázsol, igazi WOW hatás érhető el vele. 😊
Nem kenődik, nem potyog, nem irritál, festeni is könnyű vele. ☺️☺️
Jelenleg 2D műpillát viselek, de az alsó sorra Őt használom és teljesen elégedett vagyok vele. Imádom! ❤️

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál
2019. augusztus 21.

Hatását tekintve nem rossz, nagyon szép pillákat varázsol. ☺️
Anyumnak nagyon bevált és imádja. Ódákat zengett róla és nem bírtam ki, hogy ki ne próbáljam. 😂 Sajna velem nem kompatibilis: nem tartós, lemosáskor kenődik és pici darabokban jön le, amiktől alig tudok megszabadulni (2D műszempillám van és csak az alsó szempillasoromat festem). 😔
Ár-érték arányban korrekt termék és könnyen beszerezhető. 😊

L'Oreal Paris Micellás Víz Normál és Kombinált, Érzékeny Bőrre

L'Oreal Paris Micellás Víz Normál és Kombinált, Érzékeny Bőrre
2019. augusztus 21.

Már régóta használom ezt a micellás vizet, és nagyon szeretem. Kellemes, gyengéd, mégis hatásos! 🤩 Nagyon alaposan eltávolít minden sminket és szennyeződést, mégsem szárít és nem okoz irritációt. Az arcomat dupla arcmosással tisztítom, micellás vizet csak szemre, szemöldökre és szájra használok, épp ezért fontos számomra, hogy kíméletes, illatanyagmentes formulát válasszak.
Ár-érték arányban szuper termék, nagyon jó minőségű és sokáig elég. ☺️

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2019. augusztus 16.

Nagyon gyengéd és kíméletes hámasztó, észrevétlenül teszi a dolgát. ☺️
Sajnos a bőröm nem tolerálja a mindennapi hámlasztást, jobban reagál a ritkább (mondjuk heti 2x), de erősebb hámlasztók használatára.
Ettől függetlenül szuper dolognak tartom és meleg szívvel ajánlom bárkinek, aki egy gyengéd, de hatékony hámlasztót keres! ☺️❤️

Hask Keratin Protein Smoothing Deep Conditioner

Hask Keratin Protein Smoothing Deep Conditioner
2019. augusztus 16.

SOS kellett egy hajmaszk, amíg meg nem érkezett a Redken Extreme.
A Müllerben figyeltem fel rá, és az itteni vélemények alapján vettem meg. Kellemes meglepetést okozott. 😊
Ugyan nála erősebb termékek sorakoznak a polcomon, de örülök, hogy rátaláltam, mert jó kis cucc. 😊

Redken Extreme Strength Builder Hajpakolás

Redken Extreme Strength Builder Hajpakolás
2019. augusztus 16.

Nagy szerelem számomra, hétről hétre csodát tesz a hajammal tövétől a végéig. 🦄
Egy alapos tisztítást követően törülközőszáraz hajra viszem fel. Tovább szoktam fent hagyni, bár az én hajamon minden maszk jobban teljesít 30-60 perc közötti hatóidő alatt. 😅
Öblítés után következik a balzsam (megintcsak törülközőszáraz hajra), majd hajban maradó ápolás, hővédő és szérumok. Az eredmény: selymesen puha, hosszú hófehér haj, amit rengetegen dicsérnek - köztük a fodrászom is! 🥰❤️

Oriflame Pure Skin Arctisztító

Oriflame Pure Skin Arctisztító
2019. augusztus 16.

Szépen teszi a dolgát, igaz amit ír. Jól tisztítja az arcot és a pórusokat. ☺️
A normál bőrömet kicsit szárítja, de nem vészesen, anyum zsíros bőrén viszont remekül működik. Rutinba is szuperül beilleszthető. 😊
Nem vagyok tág pórusú fajta, csak az orrom környékén vannak kisebb fekete mitesszerek, azokkal szépen elbánik, viszont a fehér mitikre nekem az AHA savak váltak be. 😁
Összességében egy jó kis lemosó, zsíros bőrűeknek mindenképp ajánlom! 😉☺️

Kérastase Resistance Bain Extentioniste Shampoo

Kérastase Resistance Bain Extentioniste Shampoo

Eddigi kedvenc samponom! ❤️
Ahogy a Kérastase-tól megszokhattuk: szuperül hidratálja a hajat, nagyszerűen tisztít, kevés kell belőle, jól habzik és kellemes illata van. 🦄❤️
Nálam abszolút újra vevős! ❤️