dizabella01

Regisztráció dátuma: 2015. január 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Perspirex Comfort Izzadásgátló Roll-on

Perspirex Comfort Izzadásgátló Roll-on
2022. június 6.

Nem értem hogy nem véleményeztem még mostanáig! Csodaszer!
Nagyon izzadós vagyok, az a típusú ember, akinek télen, -10 fokban nedves a hónalja és foltos lesz a trikója. Tinikoromban nagyon szenvedtem ezzel, az iskolában folyamatosan tudatában kellett legyek hogy ne emeljem túl magasra a karomat amikor foltos volt a felsőm, és ebből az okból kifolyólag soha sem tudtam hordani olyan felsőket aminek olyan a színe hogy elsötétül nedvesen.
4 éve találtam rá erre a csodára, és megváltozott az életem. Télen hónaponta-másfélhónaponta 1x használom, vagy amikor érzem hogy jön vissza az izzadás, nyáron viszont 3 hetente, és ez így visszafogja az izzadásom 70-80%-át. Fontosabb esemény előtt gyakrabban használom viszont, hogy biztosan foltmentes legyek.
Vigyázni kell, mivel nagyon erős és kicsípheti a bőrt, főleg nyáron, amikor nehezen szívódik be a pára és a meleg miatt, de mindenképp megéri.

Missha Aqua Sun Gel SPF50+/Pa++++ (régi)

Missha Aqua Sun Gel SPF50+/Pa++++ (régi)
2022. június 6.

A legeslegjobb fényvédő amit valaha próbáltam. Szó szerint eltűnik a bőrön, és nem zsírosodik tőle az arcom egyáltalán, sőt mattít, mintha bepúdereztem volna.
Az illata kicsit erős, de valahogy kibírom :D

Klairs Supple Preparation All-Over Lotion

Klairs Supple Preparation All-Over Lotion
2022. június 6.

Nagyon jó, multifunkciós krém, kiváló összetevőkkel. Arcra, testre, gyantázott bőrfelületre, berepedezett sarkakra, kézkrémnek (nem marad tőle zsíros a tenyerem), mindenre jó.
Nagyon örülök hogy rátaláltam erre a krémre, 1 év alatt elhasználtam, és nem kellett vennem külön arckrémet, kézkrémet és testápoló krémet.
Nyárára a nagyon zsíros bőrűeknek arcra való használatra nem javaslom mert kicsit nehézkés, de így is fényévekkel jobb mint bármilyen más drogériás arckrém ami alatt fulladozik az arcom nyáron. Tavasszal, ősszel és télen kiváló viszont, írtó gyorsan beszívódik a bőrbe.
Ja és illatmentes, viszont egy kicsit gumiabroncs illata van, de kibírható.

Balea Professional More Blond Világosító Hajspray

Balea Professional More Blond Világosító Hajspray
2021. augusztus 25.

Három használat után jelentősen világosabb lett a hajam. Kicsit erős a szaga, olyan hidrogén peroxidos.
Az egyetlen gond az, hogy már a tubus felénél járok, de sebaj, nem volt drága, szóval ez egy újabb pluszpont.
Amit nem értek, az hogy miért írja a terméken: "A világosító hajspray nem használható: természetes barna, vörös és sötét színű hajon". Nekem természetes vörös hajam van, és nagyon jól működik. Szóval akkor csak szőke hajon használható? És miért könyörgöm? Teljesen logikátlan.

Palmer's Kakaóvajas Hidratáló Ajakbalzsam SPF15

Palmer's Kakaóvajas Hidratáló Ajakbalzsam SPF15
2021. április 13.

Abszolút le vagyok nyűgözve ettől a terméktől! Egész télen őt használtam, és kijelenthetem hogy ő a legjobb ajakápoló, amivel valaha találkoztam.
Amikor nem találom (mert elhagyom valamelyik táskában/kabátban) és a kéznél lévő bebe classic-kal kell kenjem az ajkaim vagy az alverdes szintén híres sárga körömvirágossal.....hát, undorodok tőlük, pedig régebb ők voltak a toppon. Tőlük most már csak egy filmréteget érzek a számon, holott a Palmer's ajakvaja beszívódik és nedvességgel tölti fel az ajkaim. Folyósabb mint egy klasszikus ajakápoló, és gyenge kakaó illata van.

Klairs Gentle Black Deep Cleansing Oil

Klairs Gentle Black Deep Cleansing Oil
2021. február 22.

Egynek elmegy, viszont nem távolítja el olyan jól a vízálló spirált mint például a Kose Cosmeport vagy a Biore olaja, amik 2x olcsóbbak is ráadásul. Sokkal többet kell súroljam a pilláim, hogy leoldódjon a feketeség, és még másnap reggel is szoktam találni elkenődéseket a lenti pillasorom alatt, biztos a fennmaradt, le nem oldódott festék miatt, ami a pilláimon maradt.
Újra nem venném meg, kb. egy szinten van az 2000 forintos Niveás lemosó olajjal.

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2021. február 15.

Nagyon szeretem. Imádom az állagát, olyan hűsítő hatása van a zselésségének.
Reggel szoktam használni, habzó lemosó helyett, mivel reggelente nincs sok lemosnivaló csak az éjszakai faggyú és az esti rutin termékmaradványai. Szerintem kiválóan tisztít, szeretem használni. Egyetlen gond vele az, hogy kicsit nehezen lehet lemosni az arcról, sokat kell öblíteni míg a nyálkás maradvány eltűnik, viszont ennek ellenére újra fogom venni még sokszor. Egy pumpás kiszerelés viszont sokkal praktikusabb lenne.

Nemrég kipróbáltam a CeraVe hidratáló lemosóját, bízva benne hogy lesz legalább olyan jó mint a Jelly Joker, de sajnos csalódtam benne, mivel a Jelly Jokerrel szemben mintha valami filmréteg maradna az arcomon használata után, amit nagyon nem szeretek.

Mixa Kíméletes Habzó Arctisztító Gél

Mixa Kíméletes Habzó Arctisztító Gél
2020. március 19.

Nagyon sokáig kitartott, 6 hónapig szinte, mivel keveset kell nyomni belőle, tenyérben nagyon jól felhabzik, rendkívül kiadós, az ára sem jár az egekben.

Engem eléggé szárított, még úgy is, hogy nyáron használtam, amikor gyorsan visszazsírozódik a bőröm

Összeségben nem egy rossz termék, de nem ajánlom. Esetleg a nagyon zsíros bőrűeknek megfelelő lenne, nekem nem volt az, nem venném újra.
Pattanást nem okozott.

Avon Care Kókuszolajos Kézkrém

Avon Care Kókuszolajos Kézkrém
2019. december 15.

Imádom az illatát, egyszerűen csodás de nem tolakodó. Gyorsan beszívódik és megfelelően hidratálja a kicsit száraz kezeket. A durván kiszáradt kezekkel való viszonyáról nem tudok nyilatkozni, viszont a bőr karbantartására a téli időszakban tökéletes!

Balea Magical Team Tusfürdő

Balea Magical Team Tusfürdő
2019. december 15.

Az illata teljesen megeggyezik a Johnson's baby bedtime powder púder illatával. Nagyon finom, tisztaság illatú es púder illatú is egyben. A csomagolása is gyönyörű, és az ára rendkívül megfelelő. Ár érték arányban tökéletes!