djkaty

djkaty beauty
Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

djkaty beauty
Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

SweetYou Sweet Fun Testradír

SweetYou Sweet Fun Testradír
2018. október 8.

Ha mostantól csak egyetlen testradírt használhatnék, ezt választanám, mert ez a leg-leg-leg. Tökéletes, gyengéd masszírozás és gazdag állag jellemzi, ezért arcradírként ia használom és szeretem.

SweetYou Sweet Fun Krémdeó

SweetYou Sweet Fun Krémdeó
2018. október 8.

Valóban csodaszer, mert meggátolja a kellemetlen szagok kialakulását, ugyanakkor a bőr természetes folyamatait sem gátolja, sőt, ápolja a bőrt, amire egyetlen másik dezodorom sem volt képes eddig. Nekem a jázmin-mandarin változat van meg, és remek választásnak bizonyult.

Kell a púder! It Mist Be Love! Arcpermet

Kell a púder! It Mist Be Love! Arcpermet
2018. április 17.

Rendkívül kellemes, finom permet, amely egyenletesen oszlik el a bőrön. Ez egyrészt kényeztető érzést biztosít, másrészt nincsenek nagyobb cseppek, amelyek miatt esetlegesen kevésbé jól mutatna a smink az adott helyen, ahová több jut belőle. A bőrömnek jóleső érzés, emellett bársonyos tapintásúvá válik tőle, ezért sminkelés előtt megfelelő alapot képez a termékeknek, sminkelés után pedig kiváló befejező lépés, amellyel természetesebb hatásúvá tehető az alapozó és a púder. Az esti arcápolási rutinom befejező lépéseként is bevált, extra hidratáló hatást biztosítva, amit a vízhiányos bőröm meghálál. Ezért az eddigi kedvencem, a MAC Fix+ már csak második helyezett lett.

Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő (régi)

Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő (régi)
2015. április 28.

A Pixibag révén jutottam hozzá, és nagyon megszerettem, ahogyan az eddigi Helia D kendőimet is. Nem csípi még a szememet sem, és egy kendővel el tudom távolítani a teljes sminkemet, így ezt tervezem magammal vinni a májusi külföldi kiruccanásomra is.

The Body Shop Honeymania Mézes Szappan

The Body Shop Honeymania Mézes Szappan
2015. február 1.

Kézmosásra használtam, és nagyon megszerettem, mert nem szárította a bőröm, az illata pedig tartósan érezhető volt.

The Body Shop Honeymania Tusfürdő

The Body Shop Honeymania Tusfürdő
2015. február 1.

Csodás, mézes-virágos illata van, így a legtöbb mézes tusfürdővel szemben nem émelyítő. A bőrt nem szárítja, az állaga ideális, és jól habzik, ráadásul tusolás után is érezhető az illata a bőrön.

The Body Shop Honeymania Lip Butter

The Body Shop Honeymania Lip Butter
2015. február 1.

Még soha nem volt annyira száraz a szám, mint ettől, pedig nagyon akartam szeretni... Még rúzsok sem szárítják ki annyira, mint ez, így nálam teljes csalódást okozott.

Avon Senses Revitalising Tusfürdő

Avon Senses Revitalising Tusfürdő
2015. január 30.

Kifejezetten kellemes. szedres illata van, amúgy pedig a szokásos teljesítményt nyújtja: nem szárítja a bőrt, jól habzik, de bőrön sajnos nem marad meg sokáig.

Avon Senses My Moment Tusfürdő

Avon Senses My Moment Tusfürdő
2015. január 30.

Túlságosan tolakodó, erős illata van, és a bőrt is szárítja, így nálam nem vált be, ugyanakkor a vásárlóim körében népszerű termék, így az erős illatok kedvelőinek kedvencévé válhat.

Avon Senses Passion Tusgél

Avon Senses Passion Tusgél
2015. január 30.

Az egyik legjobb Senses tusfürdő, édes gyümölcsillattal. A bőrt nem szárítja, jól habzik, így nálam öt csillagot kap.