djsmithpopo

Regisztráció dátuma: 2011. november 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. november 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lovely Sculpting Powder

Lovely Sculpting Powder
2019. május 20.

Nekem ez eddig a kedvenc bronzosítóm, mindig azt hiszik, hogy természetesen vagyok ilyen napbarnította. :-)))
A középső púdert nem használom, a másik kettőt viszont igen, telitalálat mindkettő az én arcbőrömhöz.

PomPom Mentolos Csoki Natúr Szappan

PomPom Mentolos Csoki Natúr Szappan
2019. január 27.

Én más illatra számítottam, a csoki név senkit ne tévesszen meg. Ez inkább mentás szappan, nincs csoki illata :-) De hatásban nagyszerű, eddigi talán legjobb pompom szappanom. Nem szárít nagyon, de szépen tisztára mossa az arcom, kombinált-zsírosodásra hajlamos bőrömre kiváló.

Biobaza Silky Comfort Dezodor Sheavajjal és Jojobával

Biobaza Silky Comfort Dezodor Sheavajjal és Jojobával
2019. január 27.

Én nem tudom, hányadik darabnál járok, nálam a Biobaza az abszolút kedvenc, ha dezodorról van szó. Már több illatot is próbáltam és van ennél jobb is, de hatásban az egyik élenjáró, nem büdösödök be, ha fel van kenve, pedig izzadós vagyok. ;-)

Sebamed Korpásodás Elleni Sampon pH 5.5

Sebamed Korpásodás Elleni Sampon pH 5.5
2019. január 27.

Ez az a sampon, amihez állandóan visszatérek. Néha azt figyeltem meg, hogy valahogy "besokallt" a fejbőröm tőle és szünetet kellett tartanom, de ha kombinálom más sampon használatával, akkor teljesen jó. Jelenlegi rutinom: az első két mosást egy olcsóbb árkategóriás samponnal végzem (de itt is fgyelek arra, hogy ne legyen telenyomva irritáló összetevőkkel, alkohollal), elég hosszú a hajam, úgyhogy ezzel sokat spórolok is. Illetve azt követi egy almaecetes öblítés, amit utolsó körként egy balzsam és az én drága Sebamedem követ. Nem tudom, ez mennyire "helyes" rutin, de elég sok kísérletezés előzte meg, nekem ez vált be. :-)

Balea Cremedusche Buttermilk & Lemon

Balea Cremedusche Buttermilk & Lemon
2019. január 27.

Ez valami mennyei! Tartós, és nem változik meg egy idő után az illata, mint némelyik olcsóbb árkategóriás Baleás tusfürdőnél is tapasztaltam.

Alverde Med Testápoló Gyógyvízzel, Irritált Bőrre

Alverde Med Testápoló Gyógyvízzel, Irritált Bőrre
2017. április 5.

Nem hittem volna, hogy pont az Alverde fog egy ilyen szép összetevős termékkel előrukkolni. Hát megtette. Nagyon jó összetételű, intenzív hidratálást nyújt a flakon tartalma, gyors felszívódási sebességgel és elérhető áron. Kell ennél több?!

Sanft & Sicher Ultra Sensitiv Nedves Toalettpapír

Sanft & Sicher Ultra Sensitiv Nedves Toalettpapír
2015. szeptember 1.

Nos, azt hiszem, itt az ideje, hogy javítsunk a termék átlagán. Egy minél inkább naturálisabb megoldást kerestem "bajos" napokra, mikor a tisztálkodás kirándulási szinteken ragad. Hogy mit kaptam tőle?
- egy TÖKÉLETES instant megoldást, hogy ne kelljen lemondanunk komfortérzetünkről se
- SEMMILYEN irritációt nem okozott nálam (ellenben a BABÁKNAK(!) szánt niveással, amit telenyomtak mindenféle illatanyagokkal és alkohollal)

Balea Bodybutter Nuss

Balea Bodybutter Nuss
2015. április 10.

Nos, hol is kezdjem? Talán az megfelelő bevezetés a termékről, hogyha azt mondom: "az egyik szemem sír, a másik nevet." Íme, a VÉLEMÉNYEM:
1: nehezen bocsátottam meg a Baleának, hogy kivonták forgalomból a cukorfalat testápolót, ezért ezt a terméket egyfajta kárpótlásként fogtam fel, amellyel minket, gyászoló vásárlókat ki akarnak engesztelni, az idézet is ehhez kapcsolódik, ugyanis rövid, de viharos volt a kapcsolatom ezzel a krémmel.
2: már a cukorfalat csomagolásánál is furcsán vonogattam a szemöldökömet, mert engem az a színes tini-mágnes taszított és nem vásárlásra sarkallt. Ebben az esetben azonban egy +pontot kap a Balea, mert szerintem igazán "szexi" lett ez a mogyis borító.
3: ennek ellenére a krém a "köd előttem, köd mögöttem" életfilozófiára hajazott: felkentem, szagoltam és pár perc eltelte után kereshettem hiába az azonnal felszívódó és nyomtalanul elpárolgó masszát és illatát. Másnap kenhetem fel újra, így nagy tégely ide-vagy oda, nem valami gazdaságos. Ez persze nem akkora probléma, hidratáljunk csak minden nap, de ebben sem vizsgázott nálam jelesre a termék. De legalább ártani nem ártott.
VÉGKÖVETKEZTETÉS: számomra folyamatosan veszít a nívójából a Balea, sorozatos csalódások után ettől a mogyi-mámortól se aléltam el. Sajnos.

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó
2015. január 18.

Megrettenve látom, hogy én leszek itt az egyetlen, aki szidni fogja a terméket.
A TÉNYEK:
- zsíros, kombinált bőröm van,
(ÉRTSD: nagy pórusaim vannak, amik hajlamosak zsírosan fényleni, ugyanakkor belül kirepedezni)
- érzékeny, könnyen pattanásossá válik a bőröm, főleg rossz kencék használatakor

MIÉRT NEM VÁLT BE A TERMÉK:
- hiába ráztam fel, azonnal kettévált az olajos és vizes bázis, egy idő után feladtam a tökéletes keveredés reményét
- a zsíros utóérzet sajnos nem múlt el a procedúrát követően. Én TISZTA arcbőrt és nem zsírosan fénylőt szeretnék!
- a szememről a szempillaspirált nehezen szedte le, inkább lemaszatolta és a szemem alatti kis ráncokba beült (erőszakos dörzsölés elkerülhetetlenné vált)
- ha néha a szemembe került (mert szerintem ez is megesik) az olajos formulájának köszönhetően nem láttam utána rendesen, irritált (ezt elnézem, ha olajjal mosakodom, nem pedig egy sminklemosó névre hallgató folyadékkal)
+1, ami miatt könyörtelen leszek: évek óta nem volt ilyen szép a bőröm, ez a krém pedig 2 hónap alatt elérte, hogy a bőröm vállalhatatlanná vált: pattanásos, gyulladt, zsíros lett. Amióta nem használom, teljesen eltűntek és csak a sebes nyomok emlékeztetnek erre a találkozásunkra. És az egy csillag, amivel jutalmazom.

Salvus Éjszakai Krém Szemkörnyékre és Arcra

Salvus Éjszakai Krém Szemkörnyékre és Arcra
2014. július 26.

Nos, hiba volt azt hinni, hogy azért, mert gyógyvizet gyártanak, milyen jó esti krémük van. Mert ez NEM KRÉM. Ez a tégelybe töltött katasztrófa
- nem szívódik fel
- kenhetetlen
- SEMMI hatása sincs, a bőröm kb. nem is fogta föl, hogy van rajta valami (ami logikus, ha nem tudta fölszívni, de legalább rontani nem rontott a helyzeten)
- borsos az ára
+1 a csomagolása POROS volt, mikor kibontottam. Egyáltalán hogy gondolják, hogy ezt a grízszerű masszát eladják krémnek nevezve?