dkitti87

Regisztráció dátuma: 2012. február 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. február 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2022. augusztus 4.

Még csak három napja használom de már most kedvelem. Elsősorban az összetevők szimpatikusak, másodsorban szereti a borom, nem okozott pattanasokat, jól hidrataltnak érzem tőle az arc boromet és egyáltalán nem sok a zsíros bőrömnek sem, nagyon gyorsan beszívja, viszont meg mindig száraz az orrom körül a bor, úgy néz ki több idő kell neki. Kellemes az illata is, az állaga sűrű de en mindig a kezemben felmelegítem így könnyű kenni. Bőr kezelés utáni sebeket is kezelek most vele, kiváncsi vagyok milyen gyorsan gyógyul tőle.

Laneige Lip Sleeping Mask

Laneige Lip Sleeping Mask
2022. augusztus 4.

Engem meggyőzött, két éjszaka alatt rendbe hozta a kiszáradt ajkaimat és nem is köhögök tőle éjszaka.

Bumble And Bumble Invisible Oil Heat Uv Protective Primer

Bumble And Bumble Invisible Oil Heat Uv Protective Primer
2022. július 24.

Imádom. Nagyon könnyen ki tudom fésülni tőle a hajam, selymes és hidratalt érzetet ad a hajamnak, mikor elfogyott nagyon észre vettem a hiányát. Igazi plusz pont, hogy hővédő is van benne. Újra vettem a nagy kiszerelést.

Burt's Bees Beeswax Lip Balm

Burt's Bees Beeswax Lip Balm
2022. július 22.

Update:

Nálam még mindig 5 csillag, nem találtam olyat ami ennél jobban hidratálna, a Carmex sem.

Wild Cherry illat van meg nekem, nagyon szeretem, iszonyatosan jól hidratálja az ajkaimat.

Dolce & Gabbana Light Blue EDT

Dolce & Gabbana Light Blue EDT
2022. június 21.

Tavasszal/Nyáron imádom, kb az egyetlen citrusos illat amit elviselek magamon. Igazi klasszikus, szerintem időtlen nyári illat, meg mindig nagyon nehéz igazi üde, frissítő nyári illatot találni ezen kívül. Viszont nem annyira tartós mint amit elvár az ember ennyi pénzért, sajnos valóban nagyon hamar bőrközeli lesz.

Calvin Klein Ck In 2 U For Her

Calvin Klein Ck In 2 U For Her
2022. június 21.

Tanakodtam egy ideig a boltban miután magamra fújtam, hogy vigyem vagy sem, annyira érdekes illata van. Először kicsit édeskés, aztán mintha átváltana szuros, férfias illatba, de aztán mégis megmarad kellemes edesnek, de nem erőszakosan. Végül 150ml hoztam el és nem bántam meg, nagyon finom, szerintem bármikor használható illat. Sajnos a tartóssága nagyon gyenge, emiatt egy pontot levonok.

Calvin Klein Eternity Air EDP

Calvin Klein Eternity Air EDP
2022. június 21.

Imádom, első fújásra valóban hasonlít a Light blue-hoz a citrusossága miatt, de teljesen más a leszáradása. Szerintem gyümölcsösebb, de még mindig nagyon friss citrusos. Szomjazom a citrusos illatokat, annyira unom már a sok édes parfümöt, ráadásul trópusi éghajlaton fullasztóak, szóval nekem most nagy kedvencem. Rajtam sem maszkulin, csak egy nagyon friss nyári illat és igazán tartós is, talán jobban mint a light blue.

Oscar De La Renta Alibi EDT

Oscar De La Renta Alibi EDT
2022. június 20.

Nekem a parfüm változat van meg belőle, tetszik az illata, elsőre púderes, citrusos végül édes pezsmas fűszeres. Közepesen tartós, órák múlva is érzem a nyakamon.

Dermapen Kezelés

Dermapen Kezelés
2022. június 17.

Update:
Vettem egy gépet kb másfél éve, azóta csináltam két télen egy sessiont ami 4-5 alkalomból ált havonta egyszer. 1-1,5 tű mélységet használok és egy hyaluron sav szérumot.
Minden egyes kezelés után annyira szép lesz a borom, egyenletes, fehérebb, pattanás és mitesszer mentes, teljesen kisimult, jó ránézni a boromre, egyszeruen csak szebb. Az otthoni kezelést nem ajánlom mindenkinek, mert nagyon elővigyázatosnak kell lenni, szigorúan betartani minden higiéniai szabály és szérumot sem lehet akármit használni, de maga a kezelés szuper és eredményes.
Érzéstelenítőt is szoktam használni mert 1,5mm az már azért fájdalmas tud lenni itt-ott. Általában vérzik is néhol a borom és vörös lesz, esetleg sebes, van hogy nagyon eg is. De állítólag ez a gyulladásos folyamat kell, hogy a bor elkezdje a kollagen termelést.
Több mint fel éve nem csináltam kezelést és láttam is hogy már nagyon kellene, pont tegnap csináltam egy kezelést, pár napig nem túl szép a borom, de aztán tényleg nagyon szép lesz az összkép.

Nagyon nagy reményeket fűzök ehhez a kezeléshez, már a másodikon túl is vagyok és úgy látom, hogy javul a borom állapota. Elegge tag porusu, zsíros, piros foltos, és sajnos van pár hegem is. Ami változott eddig: kevésbé zsirosodik a borom, talán kisebbek a porusok, és nem olyan piros foltos. Összességében egészségesebbnek tűnik, de várom meg a további hatást, csodát nem várok, de meg várom a WOW hatást.

Facetheory Amil-C Whip M5

Facetheory Amil-C Whip M5
2022. június 17.

Hamar beszívja a zsíros borom de sajnos nem érzem igazán hidrataltnak a borom a használata után. Nem veszem újra.