dlmkvcs

Regisztráció dátuma: 2015. november 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. november 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Giorgio Armani Neo Nude Melting Colour Balm Cheeks & Eyes

Giorgio Armani Neo Nude Melting Colour Balm Cheeks & Eyes
2021. július 7.

Nagyon jó kis cucc ez, féltem hogy fényes balzsamos lesz a finish, és pillanatok alatt beleül a szemhéjam barázdáiba, de nem! Inkább puderes textúra, nagyon könnyű felvinni ujjal, szép természetes matt finisht ad. Elég tartós is, az árnyalatok nagyon szépek, nekem az 50-es árnyalat van meg, féltem hogy lila lesz, de nagyon kellemes egészséges szint ad az amúgy nagyon világos bőrömnek. Van hogy nem is viselek sminket, csak egy kis színt viszek fel az orcáimra. Sokszor nyúlok hozzá mióta megvan, nálam ez megér 5 csillagot.

Charlotte Tilbury Hyaluronic Happikiss Lipstick Balm

Charlotte Tilbury Hyaluronic Happikiss Lipstick Balm
2021. április 1.

Pillow talk árnyalatban vettem meg, és bár nagyjából annyi ajakkencém van ami évekig kitartana, nem bántam meg egy pillanatig sem, ugyanis ebben a termékben megtaláltam a tökéletes natural sminkem befejező lépését. Hidratál!!!! (de tényleg rendesen - well done) és tartós is ahhoz képest hogy ajakbalzsam. Azt vettem észre újabban hogy csak ehhez nyúlok munkába menet...

Charlotte Tilbury Beauty Light Wand

Charlotte Tilbury Beauty Light Wand
2021. április 1.

Uhh yeaa.. Miss Tilbury kegyetlen jó kis terméket rakott itt össze. Nekem egy standard champagne árnyalatú highlighterem van, és mesés ragyogást érek el vele! Egyszerűen mesés!

Malin + Goetz Resurfacing Serum

Malin + Goetz Resurfacing Serum
2021. április 1.

Jó ez a szérum de nem erős,( hozzateszem nagyon hozzá van szokva a bőröm a hamlasztashoz) nappalra nagyon szeretem spf alá mert geles az állaga és nem zsírosít t-zónában, szépen szinten tartom vele a bőröm.

Herbivore Botanicals Prism Exfoliáló Szérum Esszencia

Herbivore Botanicals Prism Exfoliáló Szérum Esszencia
2021. április 1.

15ml kiszerelésem van Cult Beauty adventi naptarbol, kB egy hónapja kezdtem használni, 2-3x egy héten. Teljesen rendben van a szérum, nekem nem valami erős exfolialo, 8 cseppet használok minden alkalommal. Nem fogom újravenni ha elfogy, mert nincs meg a hűha érzés, de akinek nincs annyira hozzaszokva a bőre a hamlasztashoz lehet hogy szembetűnőbb az eredmény. Osszsegeben jó termék, nem irritál nem szárít.

Drunk Elephant C-Firma Day Serum

Drunk Elephant C-Firma Day Serum
2021. április 1.

Legjobb c vitamin szérum amit eddig használtam. A bőröm ragyog tőle, nem zsirosan csillog. Felkenve elég olajos de egy perc és becuppan. Nappalra spf-el nálam alapdarab.

GlamGlow Youthmud Tinglexfoliate Treatment

GlamGlow Youthmud Tinglexfoliate Treatment
2021. április 1.

Pont tegnap vettem egy mega kiszerelést és elgondolkodtam miért is nem hagytam még róla véleményt. Szóval, nekem személy szerint a legkedvesebb a glamglow maszk családból, szépen tisztítja a porusaimat, egy picit szárít de utána úgyis mindig valami hidratáló maszkot használok, úgyhogy oké, az anti aging hatásról... Hát nem gondolom hogy egy agyagmaszknal beszelhetunk bármi komoly anti aging hatasrol de úgy őszintén, persze a marketing kiváló. Bőröm valóban ragyog használat után, nem mintha más olcsóbb termékkel ez nem így lenne, hasonlóan jó agyagmaszkot lehet kapni sokkal jobb áron is, szóval nem egy elengedhetetlen darab, de ha belefér a budgetbe akkor mindenképp megér egy próbát. Mondjuk nem szupererzekeny bőrre.

Kate Somerville EradiKate Acne Treatment

Kate Somerville EradiKate Acne Treatment
2021. április 1.

Ez a cucc valami csoda! A maszkhasznalat teljesen tönkrevágta a bőröm, iszonyú fájdalmas hatalmas huplik jönnek ki az államon és az orrom szélén, 14 éves korom óta nem fordult elő, de ezzel a cuccal sokkal hamarabb meg tudok szabadulni tőle. Normál esetben biztos hogy legalább másfél hétig a fejemen ektelenkedik a patti, mert azt meg nem bírom ki hogy hozzá ne nyúljak... Na mindegy. A rózsaszín cucc nagyon szárít, ezért maximum napi egyszer ajánlják használni, de ezeknél a az átkoknál akár napi 2x is használom, szépen kordaban lehet vele tartani. Mikor felkenem csíp mint az isten nyila, de nem baj, a szépségért meg kell szenvedni vagy mi.

Paula's Choice Clinical Niacinamide 20% Treatment

Paula's Choice Clinical Niacinamide 20% Treatment
2021. március 30.

Igen, határozottan érzem és látom a különbséget a többi niacinamidhoz képest. Eddig mindig a standard 10%-os szerumokat használtam, amivel nem is volt semmi baj, de ez sokkal jobban osszehuzza a porusaimat, sokkal egységesebb a bőröm, már néhány használat után is. Bha-val és retinollal éjszakára csodajo, a reggeli arcmosasnal mindig csak ámulok milyen kis puha a pofim. Kicsit olajos de hamar becuppan, én 5 cseppet használok és nem zsíros tőle a bőröm.

Juicy Couture Bowdacious

Juicy Couture Bowdacious
2019. július 17.

Hasonlo a Viva la Juicy-hoz, de rajtam sokkal tartosabb, sokkal edesebb illat. Meg voltam erte orulve annyira tesztett, aztan egyszer csak belemhasitott a felismeres hogy leginkabb ez az illat valami jofele kekszre emlekeztet. Igen, olyan az illatom mint egy jo keksznek. Parom szereti rajtam, dehat tudjuk jol hogy a gyomrukon keresztul erhetunk el leginkabb egy ferfi szivehez. KEKSZ?!?!?! Meg mindig megvisel...