dlmkvcs

Regisztráció dátuma: 2015. november 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. november 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Juicy Couture Bowdacious

Juicy Couture Bowdacious
2019. július 17.

Hasonlo a Viva la Juicy-hoz, de rajtam sokkal tartosabb, sokkal edesebb illat. Meg voltam erte orulve annyira tesztett, aztan egyszer csak belemhasitott a felismeres hogy leginkabb ez az illat valami jofele kekszre emlekeztet. Igen, olyan az illatom mint egy jo keksznek. Parom szereti rajtam, dehat tudjuk jol hogy a gyomrukon keresztul erhetunk el leginkabb egy ferfi szivehez. KEKSZ?!?!?! Meg mindig megvisel...

Erno Laszlo Firmarine Lift Essence Lotion

Erno Laszlo Firmarine Lift Essence Lotion
2019. július 17.

Nagyon konnyu geles allag ahogy igeri is, nagyon szepen es hamar beszivodik es egyaltalan nem hagy semmilyen ragacsos utoerzetet, viszont hagy egy "felpumpaltan" hidratalt bort. Egy kicsit alkoholos erzetu amikor szivodik be, egyelore rovidtavon tudok rola nyilatkozni, ha majd egyszer elfogy ez a 200 ml visszajovok updatelni.

Erno Laszlo Phelityl Nappali Fényvédő Emulzió SPF15

Erno Laszlo Phelityl Nappali Fényvédő Emulzió SPF15
2019. július 17.

Mikor eloszor hasznaltam eleg neheznek tunt ahogy eloszlattam a kezem, de miutan felvittem az arcomra hamar beszivodott, es nagyon finom puha bort kaptam eredmenyul. Nem ragacsos, nyaron tokeletesen elegendoen hidratal, nagyszeru sminkalap, a telet majd meglatjuk, valoszinuleg kombinalni kell valami extra hidratalast ado termekkel. A fekete szappannal es a kek gel esszenciaval egyutt hasznalom, es imadom, csodalatos minoseg 5*

Erno Laszlo Tengeri Iszap Szappan

Erno Laszlo Tengeri Iszap Szappan
2019. július 17.

Egyszeruen csodalatos. Nagyon puha, nagyon friss erzetu az erzekeny, kombinalt vizhianyos borom miutan ezzel tisztitom. Az olajaval egyutt hasznalom mint kettos tisztitas ahogy Dr. Laszlo is ajanja, es azt kell hogy mondjam tokeletesen elegedett vagyok vele. Az ara nem tul barati de sokaig tart mire elfogy es kifogastalan, nagyszeru minoseg ugyhogy ez azert karpotol.

Shiseido Ibuki Smart Filtering Smoother

Shiseido Ibuki Smart Filtering Smoother
2019. július 10.

update: Ujabban alapozo fole teszek belole nehany pottyot csak t-zonara majd a vegso simitasok (meteorite pearls es valamilyen arcpermet) es egyaltalan nem kell csekkolnom napkozben hogy mennyire olajos a fejem, tokeletesen matt!!! Meg este sem olajos a t-zonam, ez valami csoda!!! Ujravevos imadat.

Alapozó alá használom, és tényleg teljesen máshogy néz ki a felvitt alapozó, mint amikor nem kenem alá; sokkal hibátlanabbnak néz ki a bőröm tőle. Nagyon kevés is elég, így a 20 ml ellenére elég sokáig bírja. Nekem bevált!

Too Faced Peach Mist Mattifying Setting Spray

Too Faced Peach Mist Mattifying Setting Spray
2018. június 13.

Elfogult vagyok ezzel a permettel kapcsolatban a fantasztikus illata miatt. Fújkálom ha kell, ha nem, imádom hogy az arcomnak kellemes barackos illata van. Igazából nem tudom mennyire mattít vagy fixál, de nem is ezért vettem. :D

Too Faced Primed & Peachy Cooling Matte Perfecting Primer

Too Faced Primed & Peachy Cooling Matte Perfecting Primer
2018. június 13.

Az egész termékcsalád szerelmese vagyok a fantasztikus illatuk miatt, ezzel a primerrel sincs semmi baj. Jól tartja a sminket egész nap, mattít is egy ideig, hűsít is, az illata is szuper, de nem egy hűha érzés.

Glamglow Flashmud Brightening Treatment

Glamglow Flashmud Brightening Treatment
2016. december 31.

Szuper maszk! Körkörösen masszírozva viszem fel az arcomra, a benne lévő darabkák már akkor elkezdik a hámlasztást. Lemosás után egészségtől ragyogó, egységesebb kinézetű a bőrképem. A pórusaim is finomabbak, és az alapozó valami csodásan terül a bőrömön. A száraz bőrrészek hidratáltabbak, és baromi sima és puha az egész arcom. Szerelem! 😊

GlamGlow Super-Mud Clearing Treatment

GlamGlow Super-Mud Clearing Treatment
2016. december 28.

Nagyon nagyon szeretném szeretni, de egyelőre még nem tudom. Használata után csodálatos, tiszta, ragyogó a bőröm, de az elkövetkező napon az arcom (azokon a részeken, ahol használtam a pakolást) tele lett baromi apró pattanásokkal, bár nem igazán látszik, de érdes tapintású a bőröm. Eddig kétszer tapasztaltam ezt a "kirügyezést", és mindkét eset előtti nap használtam a pakolást. Nem vagyok teljesen biztos abban, hogy a pakolás idézi elő, mert mostanában ételallergia gondjaim is vannak, de mindenesetre elég durva, mert szteroidos gyógyszertári krémmel kell kennem, hogy a bőröm visszatérjen a normális állapotába. A pakolás második használata utáni kipattogás jóval csekélyebb mértékű volt, mint az első (az első valami brutális volt, a szám körül olyan szörnyen száraz volt, hogy nem bírtam mosolyogni), szóval remélem (ha ettől van) hozzászokik a bőröm és tudom szeretni. Egyelőre 3*. :S

GlamGlow Supercleanse Tisztító Arclemosó

GlamGlow Supercleanse Tisztító Arclemosó
2016. december 28.

Nagyon jó lemosó, bár azért mindennapi használatra nem javasolnám, mert brutál szétszárítja a bőröm. Heti 1-2 használattal is tökéletes tiszta bőrt tudok elérni. A leírás szerint száraz bőrbe kell dörzsölni, majd fokozatosan vizet kell hozzáadni, és akkor habbá alakul. Én egy picit máshogy használom; a már sminktől megtisztított száraz bőrömre felviszem, és rajta hagyom pár percig, mint egy pakolást, majd csak ezután adok hozzá fokozatosan vizet, és öblítem le. A pórusaimat nagyon szépen összehúzza, és nagyon jól tisztít, de amint már írtam is, eléggé szárít, szóval ezért -1*. Ennyi pénzért tökéletes lemosót szeretnék. :)