dlmkvcs

Regisztráció dátuma: 2015. november 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. november 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Biotherm Biosource 24H Hydrating & Softening Toner

Biotherm Biosource 24H Hydrating & Softening Toner
2016. július 30.

Fogyóban volt a tonikom, gondoltam veszek egyet. Elmentem a Müllerbe, most 4900 Ft-ért "osztogatták" a biosource lemosókat és tonikokat. Megláttam ezt, és nagyon megtetszett a csomagolása, csecse ez a pumpás tonik kivitelezés. Gondoltam próba szerencse, úgyis elég sokfajta Biotherm krémem van, csak nem lehet olyan rossz. Hát nem bántam meg a vásárlást, iszonyú puha tőle a bőröm, szerintem az eszencia funkcióját is ellátja (tonik-eszencia-szérum-krém kombó), nagyon szép egységes a színe is, szinte feltölti a bőrt, tehát valóban kisimítja, ahogy azt ígéri is. :) LÁV

La Prairie Midnight Rain Parfüm

La Prairie Midnight Rain Parfüm
2016. május 31.

6 éve próbáltam először, és azóta nem tudtam elfelejteni ezt a csodálatos illatot. Most gondoltam meglepem magam államvizsgára (előmeglepi :)), és megrendeltem. Úh, abszolút szerelem! Mély, nőies és érzéki. Nem mindennapi viseletre való, az biztos. Szinte már várom az alkalmakat, hogy újra magamra fújhassam. Fantasztikus, egyedi. A tartóssága is nagyszerű!

Bvlgari Aqva Divina for Women

Bvlgari Aqva Divina for Women
2016. május 31.

Először egy pixiboxban érkezett mintaként próbáltam ki. Nagyon tetszett, nagyon tartós volt és nagyon működött a bőrömön. Most gondoltam egyet, és megrendeltem, mert azóta sem tudtam kiverni a fejemből. Imádom!!! Kifújáskor elég tömény, "sós" illata van, de leszáradás után előjön egy letisztult, különleges és abszolút kifinomult, nőies illat. A tartóssága is kifogástalan (legalábbis az én bőrömön), így egyértelműen 5* :)

Romeo Gigli

Romeo Gigli
2016. május 29.

Még tavaly nyáron vettem Olaszországban. Számomra "toszkán nyár" illata van. Szerintem elég különleges, narancsos-fűszeres, karakteres illat, még sosem volt hasonlóm. A tartóssága nem a legjobb, többször kell utánafújni, ha azt szeretnénk, hogy egész nap ilyen illatunk legyen. Összességében, nekem bejön. :)

Coastal Scents Hidratáló Fekete Szappan Shea Vajjal

Coastal Scents Hidratáló Fekete Szappan Shea Vajjal
2016. május 21.

Szuper jól tisztít, nem szárít, eltünteti az irritációt és a pattanásokat. Picit "csikorgósra" mossa a bőrt, de ez majdnem minden szappan velejárója. Nem túlzok, 2 nap alatt tökéletesen rendbe tette az arcomat (reggel/este lemosva vele). Bár az összetevőiben szerepel illatanyag, én abszolút nem érzem, nagyon naturál illata van. Biztosan veszek még, ha elfogy. 5*

Jimjams Vibrasonic Bőrtisztító Készülék

Jimjams Vibrasonic Bőrtisztító Készülék
2016. február 25.

Nagyon szeretem, heti 2-3 alkalommal használom, és azóta a bőröm majd kicsattan az egészségtől. Jobb a hatása a krémeimnek is ilyen patyolat tiszta bőrön. :) Kerestem már rossmannokban pótfejet hozzá, de nem találtam. :( Lányok, hol lehet kapni hozzá? Vagy csak rendelni lehet?

Estée Lauder Modern Muse EDP

Estée Lauder Modern Muse EDP
2016. február 25.

Karácsonyra kaptam, és azóta elválaszthatatlanok vagyunk! Nem egy egyedi illat, de amit az én bőrömön produkál, az valami brutál jó! A tartóssága kifogástalan, és már sokan megdicsérték, hogy milyen jó az illatom! Szerelem :) 5*

Kiko Face Skin Glow Light Effect Day Cream

Kiko Face Skin Glow Light Effect Day Cream
2016. január 19.

Nagyon jó ez a krém, alapozóval keverve egy ragyogó BB krémet kapunk. Alapozó alá használva a smink/bőr ragyogó lesz, strobing elkészítése vele gyerekjáték. Igazából a Mac Strobe Cream-hez tudnám hasonlítani. Arra figyelni kell, hogy akinek zsíros bőre van, oda ne kenjen ahol zsírosodásra hajlamos a bőre, mert hajlamos ott tükörfényessé válni néhány óra után. Én pl. az orromra és államra nem szoktam kenni, oda zsíros bőrre való gél-t teszek, az orcámon és homlokomon pedig nagyszerű ragyogást ad, így tökéletes a végeredmény. Fényvédőt is tartalmaz, és mindezek mellett remekül hidratál. :)

MaqPro Perfect Gloss Szájfény

MaqPro Perfect Gloss Szájfény
2016. január 19.

Enyhe barackos árnyalatban van meg, és nagyon szeretem, nagyon kellemes ez a szín a hófehér bőrömhöz. Tartóssága egész jó, egy picit ragacsos, de nem zavaró, viszont van hidratáló hatása. Az Ó utcai sminkboltban vettem, rengeteg szín volt belőle. Ja, és nagyon sokáig kitart, szóval szerintem jó választás ez a szájfény. :)

Biotherm Aquasource Night Spa

Biotherm Aquasource Night Spa
2016. január 18.

Még az őszi Glamour napok során vettem meg ezt a krémet. Vagyis, tulajdonképpen nem is krém, inkáb egy gél-balzsam. Az illata ugyanolyan, mint a többi aquasource terméknek. Az eladó hölgy azt mondta, hogy szerinte ez a géles hidratáló nem elegendő télre, de én mégis bizalmat szavaztam a krémnek és megvettem. Őszintén mondom, egy cseppet sem bántam meg! Fantasztikusan hidratál, reggelre pihe-puha és tökéletesen hidratált, "feltöltött" bőrrel ébredek, nagyszerű érzés. :) Nem szoktam alá semmilyen szérumot használni, mert gél létére nagyon testes, van egy icipici olajos utóérzete bőrön, de egyáltalán nem durva vagy zavaró! :) Az idő múlásával megfigyeltem, hogy mivel a bőrömet teljesen feltölti, sokkal egységesebb, egészségesebb a bőrképem! Imádat!!! :)