dlmkvcs

Regisztráció dátuma: 2015. november 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. november 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Mememe Beat The Blues Highlighter

Mememe Beat The Blues Highlighter
2015. december 10.

Remek ez a highlighter! Csodaszép végeredmény érhető el vele, remekül lehet elkészíteni vele strobingot is, abszolút minőségi termék. Igazán ragyogó bőr a végeredmény, és nem diszkógömb hatást! Meg vagyok elégedve vele, biztosan újra fogom venni, ha elfogy! :)

Makeup Revolution Redemption Iconic 2 Szemhéjpúder Paletta

Makeup Revolution Redemption Iconic 2 Szemhéjpúder Paletta
2015. december 10.

Abszolút kedvenc ez a paletta! Remek a festék minősége (leginkább alappal tartós), nem irritál, és hát tényleg szuperül sikerült kis dupe. :) Mindig variálom a színeket, amelyekkel a szemfestékemet elkészítem, szoktam YouTube-os Naked2 makeup videókat is nézni, remekül inspirálnak, és szinte ugyanúgy meg tudom valósítani a sminket mint az UD palettával. Tökéletes smink készíthető vele a mindennapokra és különleges eseményekre egyaránt. Az ára nagyon baráti, ha lehetne 10 csillagot adnék rá! :)

Kell a púder! Blender

Kell a púder! Blender
2015. december 10.

Nagyon jó ez a blender. Tényleg airbrush hatású az alapozóm és korrektorom ha ezzel viszem fel. Szuperül tudok felvinni vele porpúdert (szemkörnyéki korrektor fixálásához leginkább), illetve folyékony highlightert is. Biztosan újra fogom venni, ha tönkre megy! :)

The Body Shop E-vitaminos Szemkörnyékápoló Stick

The Body Shop E-vitaminos Szemkörnyékápoló Stick
2015. december 10.

Nagyon szeretem ezt a szemkörnyékápolót! Tetszik a kiszerelése, nagyon jól hűsít és hidratál egy hosszú és fárasztó nap után, vagy egy rémes reggelen. Nem tudom hogy a püffedtséggel és a karikákkal mit kezd (nekem nincsenek, vagy csak minimálisan), ettől függetlenül nagyon szeretem.

The Body Shop Vitamin E Aqua Boost Sorbet

The Body Shop Vitamin E Aqua Boost Sorbet
2015. december 10.

Jaj szerintem ez a legszuperebb nyári hidratáló! Hűtőben szoktam olyankor tartani, és tényleg nagyon kellemes amikor a reggeli arctisztítás után felkenem ezt a hűvös sorbetet. Szuper állag, szuper illat, szuper puha bőr, szóval 5*. :)

Pure Fiji Coconut Milk and Honey Testvaj

Pure Fiji Coconut Milk and Honey Testvaj
2015. december 10.

Szuper az illata, de a hatása... fú elég rémes. Mintha zsírt kennék magamra, nem szívódik be, nem hidratál, csak úgy van és fullasztja a bőrömet. A remek illatán kívül nem tudok rá más jót mondani.

Pure Fiji Kókuszos Bőrradír

Pure Fiji Kókuszos Bőrradír
2015. december 10.

Hmmm... remek illat, nulla hatás. Nagyjából így tudnám jellemezni. Ilyenkor úgy utálom a francos orromat, hogy még a nulla hatás ellenére is szeretem az illat miatt. 3 csillagnál nem tudok többet adni az illatra sem.

L'Oreal Mythic Oil

L'Oreal Mythic Oil
2015. december 10.

Pixiben volt egy utazó méretű, fúúú nagyon szeretem! Hajmosás után a nedves hajamat szoktam bekenni egy-két pumpálásnyi olajjal, várok kicsit, majd kifésülöm és már nem öblítem ki. Nagyon szépek a hajvégeim amióta használom. :)

Lush The Greeench Dezodoráló Hintőpor

Lush The Greeench Dezodoráló Hintőpor
2015. december 10.

Nagyon jó a kis por, teljes mértékben meggátolja a kellemetlen szagok kialakulását. Nem gondoltam volna, de nagyon megszerettem, bár igaz ami igaz, meg kell tanulni használni, hogy az ember fürdőszobája ne úgy nézzen ki a reggeli dezodorálás után mint egy droglabor! :D Nagyon durva hőségben aromaco-val együtt használom, hát meg kell hogy mondjam, verhetetlen páros! :)

Lush Aromaco Szilárd Dezodor

Lush Aromaco Szilárd Dezodor
2015. december 10.

Szerintem nagyon izgalmas ez a dezodor, a kiszerelés nem a legszerencsésebb, bár valószínűleg csak ez illik ebbe a brutál bio, szinte már nomád bio képbe. Nekem nincs vele bajom, remekül teszi a dolgát, de az illata nagyon megosztó. Az én bőrömön nagyon kellemes, enyhe pacsulis illattá szelídül. Télen önmagában, nyáron a greench pordeóval együtt használom, és annak ellenére hogy ez a nyár brutál meleg volt, soha nem volt kellemetlen izzadtságszagom nekik köszönhetően. Lassan fogy, abszolút megéri az árát. Én tupperware szendvicsdobozban tartom, abban nem szárad ki. :D