dlmkvcs

Regisztráció dátuma: 2015. november 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. november 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lush Karizma Bőrszínező

Lush Karizma Bőrszínező
2015. december 10.

Alapozóba egy keveset belekeverve nagyon szép meleg tónusú bőrt érek el (amúgy hideg tónusú hófehér bőröm van), nyáron szoktam alkalmazni amikor amúgy is van egy kis színem, és nem feltűnő. Nem sárga, pedig rajtam kb. minden barnító sárgának néz ki, kellemes viselet, szóval csípem! :)

Uma Eyeshadow Base

Uma Eyeshadow Base
2015. december 10.

Nagyon jó ez a primer! Amikor megszárad szemhéjon alig látszik hogy sötétebb tónus, meg úgyis a szemhéjpúdert kenem fel utána. :) Ujjal szoktam felvinni, nagyon egyszerű és hibátlan felvitelt tudok így elérni. Ár/érték arány csillagos 5-ös! :)

Clinique 7 Days Scrub Cream Rinse-Off Formula

Clinique 7 Days Scrub Cream Rinse-Off Formula
2015. december 10.

Nagyon jó ez az arcradír, nagyon finom szemcsék vannak benne, nem sérti meg a bőrt. Használata után mindig úgy érzem, hogy fellélegzik a bőröm. :)

Chubby Stick Baby Tint Moisturizing Lip Colour Balm

Chubby Stick Baby Tint Moisturizing Lip Colour Balm
2015. december 10.

Budding blossom árnyalatban van meg, ajándékcsomagban volt. Első látásra azt gondoltam, hogy ez aztán se nem fog jól állni, se színe, se bűze, egy teljesen jellegtelen terméknek tűnt. Aztán felkentem az ajkamra, és egy kis idő múlva olyan szuper rózsaszínes árnyalat bújt elő belőle, ami baromi jól állt. Szóval azóta nagyon kedvelem, elég sokat használom pláne így télen, hiszen nagyon jól is puhít. A teljes árát nem éri meg, akkor már inkább a sima chubby.

Clinique Moisture Surge Overnight Mask

Clinique Moisture Surge Overnight Mask
2015. december 10.

Úúúú nagyon jó ez a krém. Olyan puha bőröm lesz tőle reggelre, hogy az csak na. :) Télre megfelelő, kellően hidratál, nem irritál, egyszerűen szuper! :)

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief
2015. december 10.

Tök jó ez a krém! T-vonalon kissé zsíros bőrömet totál lemattítja (bár azért nem egész napra), de jelentősen később kell orrot púdereznem. Nekem bejön télen is, nyáron is, bár nem éjszakára, szerintem inkább nappalra megfelelő. Könnyű, gyorsan felszívódik, nem hagy ragacsos érzést a bőrön.

Clinique Clarifying Lotion 2

Clinique Clarifying Lotion 2
2015. november 30.

Borzasztó nagy az alkoholtartalma, ami hosszú távon rosszat tesz a bőrnek. Télen szétszárítja a bőröm, nyáron rendben van a hatása, bár olyan érzésem van a használata után, mintha totál lepolírozná a bőrömet. Mindennapi használatra nekem nagyon sok, heti egyszer-kétszer megfelelő.

Jean Paul Gaultier MaDame

Jean Paul Gaultier MaDame
2015. november 30.

Nagyon-nagyon szuper ez a parfüm. Egyedi, tartós illat, mindig megdícsérik az illatomat amikor ezt viselem, remekül működik a bőrömön. Imádat :)

The Body Shop Vineyard Peach Barackos Testvaj

The Body Shop Vineyard Peach Barackos Testvaj
2015. november 30.

Úúúúúú hát ez az illat. Az első olyan termék az életemben, ami nem szirupos műbarack illatú, hanem olyan, mintha egy kosár frissen szedett barackot szagolnék. Zseniális! A hidratáló képessége is kitűnő. Hozza az elvárt TBS minőséget! :)

Clinique Dramatically Different Moisturizing Gel

Clinique Dramatically Different Moisturizing Gel
2015. november 30.

Hidratáló hatását tekintve nem nagy durranás. Nyáron használtam, kicsit később zsírosodott ki a T-vonalam tőle, nem irritál. Kb. ennyit tudok mondani róla.