dlmkvcs

Regisztráció dátuma: 2015. november 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. november 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion Plus

Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion Plus
2015. november 30.

Egynek elmegy, télre nem elég, borzasztóan túlárazott. Nem irritál, és valamennyire hidratál. Kb. ennyi a tudása. Túl nagy a hype körülötte, teljesen átlagos termék.

Paris Berlin Le Mascara Cat Lash

Paris Berlin Le Mascara Cat Lash
2015. november 30.

Annyira jó ez a szempillaspirál! Gyönyörű porcelánbaba szempilláim lesznek tőle, nagyon tartós a festék, nem morzsolódik, nem kenődik, a helyén marad nap végéig. Árban szuper is nagyon szuper (3500Ft).

MAC Fluidline Szemhéjtus

MAC Fluidline Szemhéjtus
2015. november 30.

A waveline és blacktrack árnyalatok boldog tulajdonosa vagyok. Fantasztikus a minőségük, tartósságuk, simán bírnak 12 órát. Azt meg kell jegyeznem, hogy a waveline (sötétkék) jóval kevésbé pigmentált mint a blacktrack, szóval többör át kell húznom, hogy normális mélységű kék tusvonalam legyen, de amikor ez sikerül, lerobbanthatatlan. A blacktrack nagyon pigmentált, egyszer kell áthúznom, mélyfekete és a helyén marad. Szuperek!

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2015. november 30.

A Kinda Sexy árnyalatot szereztem be, mert egy tökéletes matt nude rúzst kerestem, ami nem sápaszt, nude, de mégis jelen van. Általában mindig rossz színt választok, és sápasztanak, de ez a szín nem. Nagyon szép természetes, de csak tökéletesen hidratált ajkakon! Amúgy nagyon tartós, de mivel matt, kicsit szárít is, így én mindig egy kis shea vajas ajakápolót kenek alá, így tökéletes.

Chanel Chance EDT

Chanel Chance EDT
2015. november 30.

Úhh, tökéletes. Szofisztikált, elegáns illat, mégsem csak az idősebb korosztály számára megfelelő. Hozza a chanel minőséget tartósságban. Fantasztikus. 5*

Carolina Herrera 212 VIP EDP

Carolina Herrera 212 VIP EDP
2015. november 30.

Húú hát ugye ez egy édes-vaníliás parfüm. Olyan vegyesek az érzéseim ezzel a parfümmel kapcsolatban. Néha (leginkább télen) nagyon tetszik magamon, néha kicsit olyan közönségesnek érzem, vagy nem is tudom. Eddig az összes fiú barát, randipartner, és pasi megdícsérte, és nagyon bejött nekik. Nem is értem. Amúgy a tartósságával nincs gond.

Moschino Cheap and Chic Light Clouds

Moschino Cheap and Chic Light Clouds
2015. november 30.

Nagyon könnyű illat. Imádom. Nagyszerű tavaszi-nyári parfüm.

The Body Shop White Musk Smoky Rose Testpermet

The Body Shop White Musk Smoky Rose Testpermet
2015. november 30.

Különleges illat, tényleg füstös, de közben virágos, ilyet még nem szagoltam. :) Testpermet létére elég tartós.

DKNY Delicious Candy Apples Sweet Caramel

DKNY Delicious Candy Apples Sweet Caramel
2015. november 30.

Nagyon fincsi, cukorkás alma illatú, de nem az a műcukor szag, hanem abszolút könnyed és "zöld" illat. Ja, és szupertartós. :)

Naf Naf Fairy Juice

Naf Naf  Fairy Juice
2015. november 30.

Nagyon-nagyon tartós, és erős is, szerintem télre remek választás, de nyáron fullasztó lehet. Az üveg felénél csömöröm lett, így abbahagytam, de most, két év után elővettem, és megint imádom. :)