dlmkvcs

Regisztráció dátuma: 2015. november 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. november 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Giorgio Armani Armani Code EDP

Giorgio Armani Armani Code EDP
2015. november 30.

Nagyon dög, nagyon tartós. Egyértelműen 5*

Valentino Valentina

Valentino Valentina
2015. november 30.

Egyszerűen fantasztikus. Tavaly karácsonyra kaptam testápolóval együtt. Egyszerűen imádom. Randin telitalálat, eddig mindegyik randipartnernek nagyon tetszett az illat. Ha leesne egy angyal az égből, tuti ilyen illata lenne. :)

Paris Berlin Le Fluide Alapozó

Paris Berlin Le Fluide Alapozó
2015. november 23.

Fantasztikus ez az alapozó. Júliusban vettem az Ó utcai sminkboltban, azóta majdnemhogy csak ezt használom minden nap. Tökéletesen meg vagyok elégedve a fedésével, és a finisével, bár hozzáteszem, alaposan aláhidratálok, és kb. 10 percig engedem beszívódni a krémet, mielőtt ráalapozok. Így kifogástalan. Még az őrült nyári hőségben és a felhőszakadásokban is helyén maradt. :)

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2015. november 23.

Jó a fedése, de szerintem szörnyű a kiszerelés, vagy nem tudom, de nekem tele van szöszmöszökkel, elég undi. :( Ezért csak 4*.

Essence Korrektor Stay All Day 16 H Long Lasting

Essence Korrektor Stay All Day 16 H Long Lasting
2015. november 23.

Hihetetlen, hogy csupán ennyi pénzért ilyen fantasztikus korrektort kapunk. Én mindig csak szem alá használom, nedves beauty blenderrel eloszlatom, fixálom púderrel, és így egész napot bír. 5*

Sleek Blush By 3 Vegan Arcpír Paletta

Sleek Blush By 3 Vegan Arcpír Paletta
2015. november 23.

Szuper ez a paletta! A Lace összeállítás tulajdonosa vagyok, és azt kell hogy mondjam, annyira természetes és üde hatást lehet elérni velük, hogy az valami káprázatos! Először tényleg nagyon ijesztően narancssárgának, eperszínnek tűnik, és valóban csínján kell bánni vele, de ha ez sikerült, a végeredmény garantáltan gyönyörű lesz. :) Amúgy ezek a színek kb. mindenkinek jól állnak, szóval szerintem ezzel nem lehet mellényúlni.

NYX Wonder Stick

NYX Wonder Stick
2015. november 23.

Baromi szuper ez a kontúrozó. Nagyon egyszerű használni ezt a krémes stick állagot. Az én hullafehér bőrömön kb. minden bronzosító sárgának tűnik, viszont itt a legvilágosabb árnyalatnál egy szürkés-barnás kontúrszínt kapunk, amivel nagyon természetesen és szépen lehet kontúrozni. A highlight fele egy picit szárít, meg figyelni kell a felvitt mennyiségre, nehogy maszkszerű réteget alkosson. Összeségében remek drogériás kontúrozó. :)

Pupa Vamp! Cream Eyeshadow

Pupa Vamp! Cream Eyeshadow
2015. november 23.

Egy nagyon szép csillogó barnát birtoklok, de azt kell hogy mondjam, szemhéjalap nélkül ocsmány csíkokban áll össze a szemhéjamon néhány óra után. :( A szín szép, az állag is remek, és alappal egész napot bír, de mivel csak alappal működik (legalábbis nálam), ezért csak 4*.

Biotherm Aquasource Nuit High Density Hydrating Jelly

Biotherm Aquasource Nuit High Density Hydrating Jelly
2015. november 23.

Szuper ez a zselébigyó! Babapopsi puhaságú bőrt varázsol reggelre. (Én néha teszek bele egy cseppet a Skinbest Liqiud Glow szérumból, úgy még szuperebb, de anélkül is kifogástalan.)

Biotherm Aquasource 48H Deep Hydration Replenishing Creme

Biotherm Aquasource 48H Deep Hydration Replenishing Creme
2015. november 23.

Szuper kis krém, bár azt nem mondom, hogy olcsóbb árkategóriában nincs ilyen jó krém :) Kellően hidratál, nem zsírosít, télre is megfelelő.