dmelinda1616

Regisztráció dátuma: 2011. június 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. június 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

2013. június 15.

Én is csak alkalomadtán veszem elő a krémes "puttonyomból", és használok mellette másféle pakolásokat is. De észrevehetően jó hatása van a bőrömre: megnyugtatja, simává teszi, feszesíti és az illata is nagyon kellemes.

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2013. június 15.

Évekig használtam ezt a hajvégápoló, nekem nagyon bevált. Vállig érő, majd derékig megnövesztett hajamon próbáltam. Mindig csak a hajvégekre kentem belőle, nem az egész hajamra, mert attól ragadós lett volna és zsírosítja a hajat. Most már festett hajam van, és mást használok rá, de szép emlékekkel gondolok vissza rá. :)

Oriflame Feet Up Nyugtató Lábápoló Krém

Oriflame Feet Up Nyugtató Lábápoló Krém
2013. május 27.

Még csak egy alkalommal próbáltam ezt a lábkrémet, de nagy csalódás volt. Nekem nagyon nehezen akart felszívódni, fürdés után használtam, száraz lábon, bőrradírozás után, de olyan volt a krém használata után mintha meg sem töröltem volna a lábaimat. Az illata sem túl kellemes, kicsit mintha mentolos lenne, én a narancsot egyáltalán nem érzem rajta. Sajnos azt sem tapasztaltam, hogy eget rengető hatása lenne.

Oriflame Happy Skin Tápláló Kéz- és Körömápoló Krém

Oriflame Happy Skin Tápláló Kéz- és Körömápoló Krém
2013. május 22.

Extra gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után. Nagyon kellemes, finom az illata, és a hatása is kitűnő. Örülök, hogy rátaláltam. :)

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém
2013. május 21.

Arckrémként használva nekem is túl zsíros krém, egy-két alkalommal próbáltam, de fénylett tőle a bőröm és nehezen szívódott be. Már elég régen vettem, de még mindig van belőle, szinte csak akkor használom, ha egy-két helyen szárazabb a bőröm. Most kaptam termékmintát a Douglasban, azt hiszem inkább majd elajándékozom valakinek. :)

2013. május 21.

Nem használom rendszeresen, csak ha eszembe jut a sok másik kence mellett, de a hatása alkalmanként is meglátszik. Zsíros, néhol pattanásos bőröm van, amit szépen megnyugtat, puhít is. Szerintem az illata is különleges.

Avon Incandessence Parfüm

Avon Incandessence Parfüm
2013. május 21.

Életem első kedvenc illata. :) Kötődik már néhány emlékem hozzá. Középkategóriás parfümként szerintem megéri az árát, pár órán keresztül biztosan tart és én mindig úgy érzem, mintha változtatná is az illatát. Használok mellette más kedvenceket is, de neki örök helye van a neszeszeremben.

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő
2013. május 21.

Állandó kelléke minden táskámnak, már évek óta. Nem szárít, gyorsan szárad, nem irritál, és elsőre kicsit intenzív, de beszívódva már kellemes illata van.

Balea Málnás Kézkrém

Balea Málnás Kézkrém
2013. május 21.

Akciósan vettem a DM-ben, a többi kézkrémhez képest hatalmas kiszerelés, így gondoltam megéri kipróbálni. A málnás illatú termékeket is szeretem, ebben sem csalódtam, nagyon finom az illata. Nekem elég gyorsan beszívódik és a tél folyamán kiszáradt kezemet szépen rendbe tette. Az állaga tényleg lehetne sűrűbb is, ezért 4es. Ár-érték viszonylatban, szerintem megéri.

NYC Applelicious Glossy Lip Balm Ajakápoló

NYC Applelicious Glossy Lip Balm Ajakápoló
2013. május 20.

Most vettem első alkalommal, de már régóta kíváncsi voltam rá. Huh, az alma illata rögtön magával ragadott, nekem nagyon bejött eddig, és hidratál is. Az Apple Blossom (354) árnyalatát választottam és pont passzol a szám színéhez és nem túl csillámos sem, mert azt nem szeretem. A kialakítása is jó, nem találok hibát benne.