DNM

Regisztráció dátuma: 2014. november 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. november 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Revolution Skincare Salicylic Acid & Zinc Pca Purifying Water Gel Cream

Revolution Skincare Salicylic Acid & Zinc Pca Purifying Water Gel Cream
2023. december 7.

Könnyed, szuper krém, teszi a dolgát, hidratál, nincs utána semmilyen kellemetlenség. Praktikus a pumpás kiszerelés. Lehet rá sminkelni. Az ára batáti, notinoról szoktam rendelni. Kb egy hónapig elég, napi használat mellett.

Revolution Skincare Pigment Boost Eyecream

Revolution Skincare Pigment Boost Eyecream
2023. december 7.

Megvan egy ideje de semmire nem jó. Az állaga mint a disznózsír (kb a szaga is olyan). Nem fed, viszont jól eltömi a ráncokat, ellehetiti a sminekelést. Arra hagytam meg h majd esténként éjjelre felteszem, de nem nyúlok érte...

Rituals Yogi Flow Tusfürdő Hab

Rituals Yogi Flow Tusfürdő Hab
2023. augusztus 23.

Szettben van meg, nagyon szeretem a radírt is. Szuper az állaga, kevés kell belőle. Az illata lehetne erősebb és tartósabb. De nagy kedvenc.

Yves Saint Laurent Black Opium Illicit Green EDP

Yves Saint Laurent Black Opium Illicit Green EDP
2023. augusztus 23.

Akartam szeretni, mert az eredeti blacket nagyon szeretem télen esti alkalmakra. De megfigyeltem, hogy a zöld felé nem igazán nyúlok. Azt hiszem mesterségesnek, műnek érzem. De legalább nem tartós :-D

Ralph Lauren Big Pony 2 For Women

Ralph Lauren Big Pony 2 For Women
2023. augusztus 23.

Update: Nem tudom megállni a reptereken, hogy beszerezzem 20 euróért az 50 ml-t. Továbbra is nagy kedvenc tavasszal-nyáron. Már kb 10 éve.

Isteni, érdekes illat, mindenkit elbűvölt a környezetemben. Van benne valami nagyon egyedi és különleges, nem hasonlít másra. Sokáig megmarad, nem lesz kesernyés.

MAC Powder Kiss Rúzs

MAC Powder Kiss Rúzs
2023. augusztus 23.

Sok kis mini van meg. Nyilván azoknak a mérete kicsit nehezebbé teszi a felvitelt. Nem szárítanak, kényelmesek. De nekem nagyon nem tartós...

Anastasia Beverly Hills Loose Setting Powder

Anastasia Beverly Hills Loose Setting Powder
2023. augusztus 23.

Mellette szól hogy örökké elég, mert hatalmas a csomagolás. Nyilván ebből fakadóan ez nem utazik velem a business utakra.. Jól rögzít, teljesen észrevétlen. De 3-4 óra múlva azért átfényesedik. Az igazat megvallva, nem csinál nagyobb csodát mint az előző amit használtam (Dermacol).

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2023. augusztus 23.

Nem nagyon tudom osztani a körülötte lévő hipeot. Kicsi kiszerelést vettem kipróbálás céljából. Nagyon folyik, a fedése nyomába nem ér annak amit le akartam vele cserélni (Lancome). Nem tudom, hogy a nagy öveghez van-e pumpa, a kicsihez nincs, így nem kényelmes használni. Csak szivaccsal működik nekem, a legjobb ecsetem is csíkos képet ad.

Essence Shine Last & Go Körömlakk

Essence Shine Last & Go Körömlakk
2023. augusztus 23.

Elégedett vagyok, 4 árnyalatom van. Könnyű felkenni, jó a keféje. 2 rétegben 4 napot simán kibír. Valószínű a színpaletta miatt inkább csak nyári cucc. Az ára nagyon vonzó.

Essence The False Lashes Mascara Dramatic Volume Unlimited

Essence The False Lashes Mascara Dramatic Volume Unlimited
2023. augusztus 23.

Nagy kedvencem, lekörözi a high-end spirálokat. Az árát is nagyon szeretem:-D Sokáig eltart, napi használat mellett is. Könnyű használni, egész nap tart, nem potyog. Mélyfekete, dús pillákat csinál.