dobiandi

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rimmel Natural Bronzer

Rimmel Natural Bronzer
2016. július 4.

A 21-es árnyalatot birtoklom, nagyon jó kis cucc, szép a színe nem természet ellenes, elég tartós és a megfelelő ecsettel használva még a porzása is elfogadható :) a csomagolásával sincs különösebb baj, igaz nem nagyon utazásbarát

Oriflame The One Lip Sensation Folyékony Ajakrúzs

Oriflame The One Lip Sensation Folyékony Ajakrúzs
2016. május 31.

2 árnyalat is megvan egy nude és egy rózsaszín, a színük tényleg szép, de a pozitívumoknak ezzel vége. Mattnak matt, de lehetetlen felkenni egyenletesen felkenni, morzsolódik, egy órát nem marad fenn, csomósodik. Egyszóval KATASZTRÓFA!! Ha utánam dobnák se kéne.

Max Factor Colour Adapt Alapozó

Max Factor Colour Adapt Alapozó
2016. április 15.

Szintén Glamour napokon szereztem be, de ez random vásárlás volt, nem olvastam el róla a véleményeket itt amit már bánok, mert akkor biztos nem ezt a max factor alapozót hozom el. Amikor elsőnek felkentem el se akartam hinni hogy lehet egy alapozó ilyen jó. sehol egy bőrhiba (itt nem a pattanásokra és az azok után maradt sötét hegekre gondolok, azokat nem fedte el, de nem is vártam tőle), tényleg hozzá idomul a bőrszínemhez amit ígér, igaz ehhez várni kellet egy pár percet, sehol egy száraz rész,el voltam ájulva tőle. Ezzel a lelkesedéssel használtam tovább, ami a napok alatt alábbhagyott. Elkezdett megváltozni az állaga, elsőnek nagyon folyós volt, ez a folyósság valahogy elmúlt, kezdett "normális" folyékony alapozó állagot felvenni és ezzel együtt kiemelni a száraz részeket. Próbáltam radírozni előtte, primerrel primer nélkül, hidratálóval anélkül használni és ezek különböző kombinációjával de az eredmény ugyan az lett, a homlokomon az összes száraz részt, még a nem létezőket is kiemelte. Egy pozitívuma maradt meg, pontosabban kettő, ugyan úgy belesimul a bőrömbe mint elsőnek és nem nehéz viselni még építve, több rétegben sem hiába tele van szilikonnal. Az illata sem vészes, igazából nem sokat éreztem neki. Elhasználom de nem tudom h megfogom-e venni többször, mert nyárra egy egész könnyű kence és ami talán a legfontosabb, legalábbis nekem, NEM okozott pattanásokat! Blenderrel használom,szépen lehet felvinni vele, ecsettel még nem próbáltam és csak ott fényesedett át ahol mindig szoktam, T vonalban, főleg az orrom hegyén... Közepesen tartós.

Max Factor Masterpiece Max Szempillaspirál

Max Factor Masterpiece Max Szempillaspirál
2016. április 15.

Nagyon sokáig maybellines szempillaspirált használtam, nem volt az igazi, nem voltam vele 100%-ban elégedett, de azok közül amiket próbáltam az volt a legjobb. Egészen mostanáig! Mivel közeledtek a Glamour napok elkezdtem bogarászni krémmánián, hogy mi az amit érdemes drogériás viszonylatban megvenni, így akadtam erre a spirálra is. Mivel nagyon jó véleményeket olvastam róla megvettem kuponnal. Nem vagyok műanyag kefe párti de ennek a spirálnak a keféje simán odaveri a hagyományosakat. Nagyon szépen lehet vele dolgozni, nincsenek göbök, nincsenek összetapadt, kusza, elnehezült pillák, nincs pandamaci a nap végére. A festék is nagyon szépen terül ezzel a kefével, nagyon szép fekete színe van, hamar száradt és több rétegben is jól használható, nem tapaszt. Vízzel nagyon hamar lejön, ezért óvatosan a pityergéssel csajok ha ezt használjátok ;) Ha ilyen jól teljesít hosszabb távon is biztosan újra veszem még teljes áron is!

Baba Körte és Barackvirág Tusfürdő

Baba Körte és Barackvirág Tusfürdő
2016. április 1.

Az orchideás mellet ez a másik nagy kedvenc tusfürdőm a babától. Nagyon szeretem a kellemes körte illatát. biztosan újra veszem akárcsak az másik kedvencemet.

Baba Tusfürdő Orchideatej és Gyöngy

Baba Tusfürdő Orchideatej és Gyöngy
2016. április 1.

Nem nagyon szeretem a baba termékeket, de ennek annyira megtetszett az illata, hogy muszáj volt megvennem. Nagyon jól habzik, a bőrömön is ugyanolyan kellemes az illata mint amikor elsőnek szimatoltam a boltban és tartóssága is elfogadható. Az én bőrömet nem szárította ki.

Fa Pink Passion Tusfürdő

Fa Pink Passion Tusfürdő
2016. április 1.

A Fa tusik közül ennek van a legjobb illata. igazi csajos, gyümölcsös illata van. Én nyáron ezt szeretem a legjobban, nem szárít, az illata tartós.

Essence Szemöldökfixáló Ceruza

Essence Szemöldökfixáló Ceruza
2016. január 10.

Ceruzával fozmáztam korábban a szemöldököm ami a hézagokon segít a szálakat nem tartotta a helyén, nagyon megörültem amikor megláttam. A szálakat a helyén tartja de ragacsos érzetűek lesznek utána és ha nem fésülöm alaposan szét őket hajlamosak csomósodni, valószínű a ceruza meg a vax egyszerre sok(k)nak látszik. Zselével nem a legjobb haverok.

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél
2016. január 10.

Az első szemöldök zselém és meg vagyok vele elégedve. Szépen formázza és a helyén tartja a szálakat. A keféje nagyon tetszik, könnyű vele dolgozni, a zselét száradás előtt könnyű javítani.

Lactovit Deo Stift

Lactovit Deo Stift
2016. január 10.

Az első alu mentes deom, nagyon kiváncsi voltam rá, hogy mit tud. Az illata nagyon bejön, fini púderes, nem izzadok kevésbé mint a korábbi alu tartalmú deoim használata közben. Használat után hagyni kell egy kicsit száradni mert hajlamos foltokat okozni. Összeségében nem rossz de még mindíg nem az igazi.