dobiga

Regisztráció dátuma: 2021. február 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. február 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Magic Summer Önbarnító Testápoló

Balea Magic Summer Önbarnító Testápoló
2021. március 23.

Télen eléggé fakó szokott lenni a kreol bőröm, ezért szerettem volna a tavaszi időszakra egy kicsit élettel telibb bőrt varázsolni, kicsit barnább lenni. Szoláriumba nem szerettem volna menni ezért drogériákba kezdtem el önbarnító krémeket keresni. Szuper termék. Amellett, hogy a testápoló hidratálta a bőrömet, még szépen "le is barnultam". Esténként használtam, de 3 nap használat után elkezdett narancssárga lenni a lábam. Ezután csak minden második nap használtam, és nagyon szép napbarnított lett a bőröm tőle :) Tetszik az illata, édeskés, de nem émelyítően. Szépen el lehet oszlatni, gyorsan beszívódik és nekem nem lett foltos a testem.

Dermaflora 0% Kézkrém Aloe Vera

Dermaflora 0% Kézkrém Aloe Vera
2021. március 23.

Télen napi több alkalommal szoktam kézkrémet használni. Eléggé ki szokott száradni a kezem, ezért muszáj kézkrémekhez nyúlnom. Ezzel a krémmel nagyon elégedett vagyok, mert amellett, hogy nagyon gyorsan beszívja a bőröm és nincs utána az a kellemetlen zsíros hatás, még órákkal később is, néhány kézmosás után is érzem a hidratáló hatását. A boltban leginkább a letisztult stílusra figyeltem fel és mivel imádom az aloe vera illatát, így kipróbáltam. Azóta már az egyik barátnőmnek is vásároltam belőle a születésnapjára és neki is nagyon tetszett.

Helia-D Botanic Concept Nappali Hidratáló Krém Tokaji Bor Kivonattal Normál/Kombinált Bőrre

2021. március 22.

Karácsonyra kaptuk anyukámmal az éjszakai hidratálóval együtt. Nagyon finom illata van mind a kettőnek, gyorsan beszívódik az arcbőrbe és nem hagy zsíros érzetet maga után. Szuper könnyű az állaga is. Viszont én jobban szeretem a nappali hidratáló krémet.

Septona Vattakorong

Septona Vattakorong
2021. március 22.

Nem tudom milyen volt régen ennek a vattakorongnak a minősége, viszont én kb 1 éve használom és csak ezt a fajtát. Szerintem az egyik legjobb minőségű. Más márkákkal szemben nem szakad el és szerintem nem is vékony.

Dermaflora 0% Micellás Víz Argan Oil & Honey

Dermaflora 0% Micellás Víz Argan Oil & Honey
2021. március 19.

Már régóta a napi arctisztítási rutinom része. Korábban nagyon sok márkát kipróbáltam, de mindig volt valami, ami miatt nem vásároltam újra őket. Az egyik vagy szárította, vagy zsírosította az arcomat, vagy éppen csípte a szememet. Nem szeretek az arcomra túl sok kencét használni. Szeretem, hogyha a fürdőszobába belépve tudom, hogy mihez nyúljak és nem azon idegeskedek, hogy jó sorrendbe végzem-e a tisztítást: sminklemosás, arctisztítás, hidratálás, stb. Sok csalódás után kipróbáltam ezt a terméket is, hátha beválik. Nagyon szépen letisztította az arcomat és végre egy termék, ami nem csípi a szememet. Mást már hónapok óta nem is használok, ár-érték arányban nekem teljesen bevált.

Essence Stay 8H Matte Folyékony Ajakrúzs

Essence Stay 8H Matte Folyékony Ajakrúzs
2021. március 19.

Akciósan vásároltam tegnap két árnyalatot. Könnyű felvinni, gyorsan megszárad, és a számat sem szárítja ki. Nagyon tetszik, hogy nem maszatol. Az evés-ivást is kibírta :)

Sana Lábizzadás Elleni Spray

Sana Lábizzadás Elleni Spray
2021. március 18.

Mivel eléggé izzadós a lábam, így szükségem van egy hatásos, de megfizethető áron lévő izzadás elleni spray-re. Ez a termék megváltás volt számomra. Nagyon gyorsan felszívódik, télen-nyáron használom.

The Body Shop Winter Jasmine Kézkrém

The Body Shop Winter Jasmine Kézkrém
2021. március 18.

Karácsonyra kaptam ajándékba és azóta az egyik kedvenc kézkrémem lett. Gyorsan beszívódik és nagyon kellemes az illata is.

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs
2021. március 18.

Több árnyalatban is vettem már, nagyon szeretem őket. Könnyű a viselete, nem nehéz a textúrája. Sajnos evés és ivás után egy kicsit elmaszatolódik, de annyi baj legyen :)

Palette Instant Color Hajszínező

Palette Instant Color Hajszínező
2021. március 18.

Anyukámnak és magamnak is vásároltam a csokoládé barna színből. Nekem még nincs szükségem a hajfestésre, de gondoltam szépítkezzünk és kipróbáltam én is. A hajszínemen (sötét barna) semmit sem változtatott, viszont csillogóvá és puhává varázsolta. Anyukámnak pedig az imitt-amott megjelenő ősz hajszálait szépen beszínezte, mintha ott sem lettek volna.