Doci0331

Regisztráció dátuma: 2018. november 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. november 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló, Kétfázisú Hajspray

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló, Kétfázisú Hajspray
2018. december 12.

Ennek a terméknek olyan isteni az illata <3 IMÁDOM.Nagyon táplálja a hajat és szép ragyogóvá teszi :) 5csillagos:)

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2018. december 10.

Szempillára, szemöldökre, illetve haj növesztésére használtam éd használom folyamatosan.
Nagyon jól teszi a dolgát és nagyon olcsó mindemellett.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2018. december 10.

Az első üveggel nagyon szerettem, minden sminkelés után ezt használtam, viszont amikor újra vettem azt éreztem, mintha ragacsos maradna tőle a szemem.Nem távolítja el maximálisan a szennyeződést.☹

Magic Hair Kapszula

Magic Hair Kapszula
2018. december 9.

Szeretem ezt a terméket, bár azért olyan brutál gyorsan nem nő tőle a haj, ez nyilván mindenkinél más. Már kb. 3. havi adagot szedtem be, igaz sokszor egy- két nap kimaradt feledékenységből. A hajam fényesebb és egészségesebb tőle.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2018. december 9.

Próbálgattam pár hónapig, de nekem nem vált be.Szem alatt könnyen összegyűlik a termék,illetve nagyon szárít is. Ha valakinek piros, esetleg gyulladt pattanása van, nem biztos, hogy elfedi ( nekem nem fedte el jól), viszont apró bőrhibákat viszonylag jól eltüntet ár-érték aránynak megfelelően.

Oriflame Giordani Gold Öregedésgátló Alapozó

Oriflame Giordani Gold Öregedésgátló Alapozó
2018. december 9.

Ritkán használok alapozót, de ha valamilyen eseményre készülök azért rakok fel. Ezt az alapozót viseltem a szalagavatómon és nagyon jól bírta, szépen simítja a bőrt. Nem hagy zsíros érzetet az arcon.Nagyon meg vagyok vele elégedve :)

Nivea Care&Roses Krémtusfürdő

Nivea Care&Roses Krémtusfürdő
2018. november 27.

A Nivea tusfürdök nagyon puhává, simává teszik a bőrt, illetve nagyon táplálják is azt, A jó illata mellett még rengeteg jó tulajdonsága van a terméknek.
Száraz és érzékeny bőrömnek nagyon sokat segített <3

La Roche-Posay Effaclar Mikro-Hámlasztó, Pórusösszehúzó Tonik

La Roche-Posay Effaclar Mikro-Hámlasztó, Pórusösszehúzó Tonik
2018. november 27.

Már nagyon régóta kerestem egy terméket, ami segít helyrehozni a pattanásos arcbőrömet. Ez a termék egy abszolút újravevős termék :)
Csodákat tesz az arcommal és nagyon puhítja, illetve simává teszi a bőrt rendszeres használat után. Természetesen a tonizálás után elengedhetetlen a hidratálás,hiszen azért enélkül könnyen száraz tud lenni a bőr :)

La Roche-Posay Toleriane Purifying Foaming Cleanser

La Roche-Posay Toleriane Purifying Foaming Cleanser
2018. november 27.

Nagyon jó ez az arclemosó!Kicsit szárít de rendszeres hidratálással helyrelehet ezt a problémát hozni! Nagyon szeretem, mert már kb. 1 hónapja használom, nem kell sok belőle és szinte még mindig tele van! Nagyon szépen letisztítja a bőrt, amióta használom egyre kevesebb pattanás alakul ki az arcomon. :)

Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk

2018. november 27.

nagyon szuper maszk! Extrán hidratálja a bőrt és olyan sok terméket tartalmaz amelyet még fel lehet használni a nyaki tájékra, már többször vettem ezt a maszkot és még fogom a jövőben is :)