dodika2001

Regisztráció dátuma: 2013. május 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Caosept Kéz- és Bőrfertőtlenítő Gél

Caosept Kéz- és Bőrfertőtlenítő Gél
2018. augusztus 1.
(!)

Tesztelésre kaptam. Az illattal nincs problémám, nem hagy ragacsos érzetet használat után, teszi a dolgát. Az egyetlen problémám a csomagolással volt, elég gyenge a kupakot tartó kis műanyag fül, ezért kap csak négy csillagot

Eveline Cosmetics Pure Control SOS Washinggel + Peeling + Mask

Eveline Cosmetics Pure Control SOS Washinggel + Peeling + Mask
2017. november 4.

Hiába felel meg a bőrtípusomnak, borzasztó hatást keltett nálam. Több pattanás jelent meg tőle, mint amennyi volt. Irritálta a bőröm, hosszantartó viszkető, égő érzetet nyújtott. Nem nagyon izgat a termékek szaga, de ez szörnyen büdös. Semmiképpen nem ajánlom.

Dove Repair Therapy Intense Repair Sampon

Dove Repair Therapy Intense Repair Sampon
2016. június 5.

Tulajdonképpen egy teljesen átlagos sampon. Jól tisztít, de ezen kívül nem igazán tett semmit a hajammal.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2015. április 23.

A jó értékelések miatt megvettem. Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos csalódnom kellett. :( Eleinte nagyon tetszett, de 1-2 hónap használat után rájöttem hogy nem túl jó. A hegeket kiemeli, a pattanásokat sem fedi teljesen, viszont nagyon elnehezíti a bőrömet. Nagyon könnyen beülhet ráncokba, ezért nem igazán jó szem alá. Még probléma volt, hogy nap közben nagyon gyorsan eltűnik, ezért többször újra kell kenni. Sajnos csak egy közepest érdemel. :(

Miss Sporty Lash Millionaire All in 1 Szempillaspirál

Miss Sporty Lash Millionaire All in 1 Szempillaspirál
2014. május 11.

Nem egy csodaspirál eléggé ragacsossá teszi a pilláimat, úgyhogy nem tesz semmi extrát. Egy szimpla 3-as

Da Vinci Körömlakk

Da Vinci Körömlakk
2014. május 11.

Nekem egy "hús" színű lakkom van. Nem csíkozódik, jó az állaga, bár azért lehetett volna valami tartósabb formula is.

Avon Only Imagine Illatosított Deo Spray

Avon Only Imagine Illatosított Deo Spray
2014. május 11.

Nagyon jó az illata, tartós, és mindig felfrissít. Szerintem nagyon jó kis illat. Viszonylag nagy kiszerelés. Nem tudom, hogy ezzel a dezodoráló hatással ki hogy van, de én nem is ebből a célból használom. Egyszerűen csak a fincsi csajos illata miatt. :)

Editt Cosmetics Soft Q10 és Kecsketejes Mindennapi Ápoló Krém E Vitaminnal

Editt Cosmetics Soft Q10 és Kecsketejes Mindennapi Ápoló Krém E Vitaminnal
2014. május 11.

Én ajándékba kaptam, a nagymamámtól. Testápolónak nagyon jó, mert gyorsan beszívódik, és jól táplál. A kezemre is szeretem használni, mert ha az eleve ekcémás kezem viszket, akkor ez tökéletesen megnyugtatja a bőröm, és puhává teszi. No de az arcon! Ott ez a király! :) Nagyon jól hidratál, puhává tesz, nem zsírosítja be a bőröm mégis táplál, megnyugtat, és gyorsan beszívódik. A csomagolása nagyon tetszik, főleg a kecske miatt. :) Jól záródik.A krém állaga nagyon jó, könnyed, az illata pedig mennyei vaníliás, az bőrbe beszívódva pedig kellemes púder illatot áraszt. Az eddigi legjobb multifunkcionális krémem. :) Naná, hogy ötös.

Fabulon Tini Tonik

Fabulon Tini Tonik
2014. május 11.

Tetszik a csomagolása, az illata, szépen tisztít, minden apróságot szépen leszed. Nem szárít brutálisan, szóval nagyon tetszik. 5* csak neki, csak most :)

Garnier Ultra Doux Citrus Sampon

Garnier Ultra Doux Citrus Sampon
2014. május 11.

Kellemes az illata, jól habzik, nem zsírosítja be a hajat, egyszóval jó.