dodikah

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Eucerin AtopiControl Kézkrém

Eucerin AtopiControl Kézkrém
2020. április 23.

A pandémia miatt a napi sokszori kézmosás és az alkohol tartalmú kézfertőtlenítők mellett a kézfejem és az ujjaim is szárazak, sebesek lettek. Az eucerin kézkrémet napi több alkalommal használva, 2 nap alatt puhább lett a bőröm, mint a szárazság előtt! Imádom

p2 Perfect Brow Fill + Define

p2 Perfect Brow Fill + Define
2016. március 26.

Imádom, mindennél jobban. Próbáltam már száz fajtát, ez az aminek a színe tökéletes. Kicsit szürkébb mint pl.: a Catrice, így a természetes barna lányoknak szerintem szuper. 4 Hónapja használom, és még fog! Az ecsete nekem tökéletes, az ára is . és nehezen kopik le. Kár, hogy nálunk nem kapható ez a szuper márka

p2 Lippenbase Perfect Lips Refine + Prime Lip Base

p2 Lippenbase Perfect Lips Refine + Prime Lip Base
2016. március 26.

Nagyon vágytam rá, de csalódtam. A színeket nagyon megváltoztatja, az ajkamat szárítja, és 2 hónap alatt belekötött úgy a tubusba, hogy ölni lehetett volna vele.

p2 Mattifying Perfection CC Cream

p2 Mattifying Perfection CC Cream
2016. március 26.

Elhasználtam belőle három tubust már. A fedése szuper, nekem egy Közepes fedést biztosít, talán ecsettel feltéve még többet. Az illata kicsit élesztőre emlékeztet, de az arcon ez már nem érződik. Egyes reggeleken imádtam, máskor utáltam. Talán ez az én hülyeségem :) Tartóssága sem rossz, de azért a nehezebb napokon lefixáltam. Egyetlen problémám, hogy picit megérzem az arcomon, nehezebbé teszi a bőröm, de nem annyira vészes, hogy 4*-nál kevesebbet kapjon

Lovely Gold Highlighter

Lovely Gold Highlighter
2016. március 26.

Szuper a színe, szuper az állaga. Először nekem is rettentően porzott, de a megfelelő ecsetre rátalálva a porzás már a múlté. Tökéletesen elterül, nem nagy csillámdarabokkal próbálja fényessé tenni az arcomat. Amióta megvan, a sminkem egy kis highliterből áll az alapozón és a szememen is, + spirál, de kiemel mindent amit kell ! Jobban szeretem mint az ezüstöt :) Egyre több Lovely termék lopja be magát a szívembe

Dove Maximum Protection Cucumber and Green Tea Krémdezodor

Dove Maximum Protection Cucumber and Green Tea Krémdezodor
2016. március 26.

A legjobb.egyszerűen csontszárazzá tesz, nem engedi át a szagokat sem... a krémessége miatt nyilván gyorsabban fogy, de megéri az árát.. Viszont valószínűleg nem túl egészséges hogy ekkora a hatóereje.. így nem mindennapi használatra vettem, inkább csak "húzós" napokra .

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2016. március 3.

Nekem sokkal jobban bevált, mint a Bioderma :) fél évig elég egy flakon, szépen leviszi a szemsminket is (pl.:az artdecos vízáll spirált is) és nem ég tőle az arcbőröm(mint pl.: a Dm-es után, ami szintén érzékeny bőrre lett elvileg kitalálva )

Sleek Oh So Special i-Divine Palette

Sleek Oh So Special i-Divine Palette
2015. július 1.

ennyi pénzért -ennyi szín..nyilván nem a világ legjobb palettája..viszont hétköznapokra szerintem pont megfelelő! tartós viszonylag, a színei szépek, variálhatóak! ár-érték arányban szerintem mindenképpen 5*, de szemhéjalapot mindenképp használjatok!

Astor Perfect Stay 24H Oxygen Fresh Korrektor

Astor Perfect Stay 24H Oxygen Fresh Korrektor
2015. július 1.

Imádom ! a textúrája, a nem maszkszerű fedése..az hogy szépen bele lehet dolgozni a bőrbe.. még alapozó/bb krém nélkül is fel merem kenni! (pattanásokat azért ne fed el, mert nem ez a dolga.. )
újravásároltam,mert szerintem az ára is megfelelő!

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2015. július 1.

tetszik a fedése, és nyilván csak bőrhibákra kenem ( igen, szem alá folyékony kell!! ).. mégis valahogy nehezen nyúlok hozzá, az állaga túl kemény és nem kellemes érzés az arcomon.. de 4* mert tökéletesen fed, és tartós!