doee77

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Rexona Aloe Vera Golyós Deo

Rexona Aloe Vera Golyós Deo
2014. március 9.

Általában Garnier-t használok, mivel számomra az bizonyult a leghatékonyabbnak, de most gyorsan kellett vennem és ez volt hirtelen a polcon... :) Igazából ha csukott szemmel használnám és nem tudnám, hogy nem az, nekem nagyjából ugyanolyan, mint a fent említett márka, kissé citrusosabb illat és hatékony izzadásgátló hatás. Meg vagyok elégedve vele.

Cien Krémes Tusfürdő

Cien Krémes Tusfürdő
2014. március 9.

Imádom a barackos-mandulaolajosat, és őszintén szólva 230 forintért semmivel sem tud kevesebbet, mint a 6-700 forintos hasonló összetevőjű tusfürdők, sőt... ahogy kisverus írta, ez az ár verhetetlen. Ami még kellemes, hogy az illatát meglepően sokáig érzem még a bőrömön. A második flakonnál tartok, és biztosan újraveszem.

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém
2014. március 9.

Szeretem az Alverde márkát, sok jó termékük van, de sok olyan is, ami olyan kis kellemes, úgy elkencézgeti az ember, de sok vizet nem zavar. :) Nekem ez is ilyen, kellemes illatú és praktikus kis krém, kétszer vettem, elkenegettem, de nem volt túl intenzív a hatása, és akkor még enyhén fogalmaztam, úgyhogy harmadszorra nem fogom újravenni. Ellenben nagyon baráti az ára, és nagyon barátiak az összetevői.

Bruno Banani Woman EDT

Bruno Banani Woman EDT
2014. március 9.

Üvegből nagyon tetszett, így a karácsony előtti akciókban lecsaptam egyre, de sajnos hosszú távon kiderült, hogy nem az én illatom, nekem egy kicsit "egysíkú", szeretem az összetettebb, érzékibb illatokat. A másik, hogy mivel sok hölgy kedvence, egyszerűen mindig eszembe jutott róla valaki, ezért sem éreztem a magaménak. Egyébként nagyon kellemes és tartós is.

Oriflame Vip Night EDP

Oriflame Vip Night EDP
2014. március 9.

Ez a hónap a kellemes meglepetéseké - egy katalógus-bemutatón találkoztam ezzel az illattal, az üveg kupakjából szagolva nem igazán tetszett, de a csuklómra fújva nagyon... :) Kicsit a Roberto Cavalli parfümökre emlékeztet, bár persze az ára jóval kedvezőbb és kevésbé tartós az illata, ugyanakkor ár-érték arányban nagyon-nagyon rendben van. Kellemes, nagyon nőies, érzéki illat, édes, de nem túlzón, sőt, fújáskor nagyon gyümölcsös, érezhető a körte és a grapefruit. Nagyon kellemes "viselni", mint egy szép magassarkút, valahogy dögösebbnek érzem magam "benne". :) (ja, igen, a pezsgő meg az arany... ezeket nem is értem, hála az égnek, egyiket sem fedeztem fel benne! :) )

Soliteint Kollagénes Folyékony Púder

Soliteint Kollagénes Folyékony Púder
2014. március 9.

Eddig Hélia-D BB krémet használtam, ami most kifogyóban volt. Őszintén szólva ezt a krémet kíváncsiságból, az ára miatt vettem meg, érdekelt, mit tudhat 500 forintért. A legvilágosabb (1 Dawn) árnyalatot vettem, ami kibontva a kézfejemen ijesztően sárgásnak tűnt. Elég híg, valóban inkább emlékeztet BB krémre, mint alapozóra, de legnagyobb meglepetésemre gyönyörűen egységessé tette az arcbőrömet, eloszlatva sehol sem volt a sárgásság, és ez az első ilyen jellegű krém, amelyiknél valóban érzem a hidratáló hatást is, valamint szintén az első, ami nem kiemeli, hanem elfedi az orromon sajnos folyamatosan meglévő szárazabb bőrfelületeket. Az illatát akkor érzem erősebbnek, amikor felkenem, utána fokozatosan eloszlik, ha végig ilyen lenne, akkor zavarna az erőssége. Az olykor kijövő 1-1 pattanásra eddig is korrektort használtam, az ilyen jellegű bőrhibákat valóban nem nagyon fedi. Rimmel Stay Matte kompakt púdert teszek fölé, és így kifejezetten tartós. Senkit sem beszélnék rá, mert mindenkinek mást igényel az arcbőre, de nekem nagyon-nagyon kellemes meglepetés volt, és ennyi pénzért szó szerint ajándék.

Elseve Multi-Vitamins Fresh Sampon

Elseve Multi-Vitamins Fresh Sampon
2013. október 11.

Valószínű, hogy elsősorban a fejbőröm és nem a sampon hibája, de mosások után kifejezetten viszketett tőle a fejem, úgyhogy most kipróbálok egy 'sensitive' sampont... sajnálom, mert az illata és állaga nagyon szimpatikus volt. Sajnos, nekem zsírosodásra sem igazán vált be, pedig régen imádtam ezt a márkát, évekig használtam.

Balea Bőrradíros Tusfürdő Tejes-Citromos

Balea Bőrradíros Tusfürdő Tejes-Citromos
2013. október 11.

Hatásban és ár-érték arányban teljesen jó, az illata engem is valamilyen túródesszertre, joghurtra emlékeztet... szépen radíroz, az én bőrömet kicsit szárította, és hamar elmegy az illata - szokásos Balea - de összességében meg voltam vele elégedve, elég sokáig elég. :)

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre
2013. szeptember 14.

Update: a szaga és a szemcsípés is elviselhetetlenné fokozódott, úgyhogy a 3/4 krémet ki kellett hajítsam. Nagy csalódás volt...

Gyorsan beszívódik, és nagyon szépen hidratál. De egy kicsit akkor is nonszensznek érzem, hogy csukott szemmel, visszafogott lélegzettel kell kenegetnem magam minden alkalommal... :) Sajnos tutira nem fogom újravenni, nem is értem, ha mindenki könnyezik tőle, ezt hogy nem vették észre, amikor a krémet tesztelték... ??

Sally Hansen Double Duty Strengthening Base and Top Coat

Sally Hansen Double Duty Strengthening Base and Top Coat
2013. július 13.

Két vékony rétegben kentem Astor lakk alá, az is két rétegben, majd egy fölé. Nos, azt biztosan állíthatom, hogy ezzel a rétegszámmal elég sokat kell várni, mire szépen kikeményedik, viszont 4 réteggel (egy alul, két színes, egy felül) gyönyörű és tartós lett, egy hete fent van, és olyan, mintha most csináltam volna! A lemezes töredezést visszareszelés után valóban megelőzi, a köröm felületét szépen összefogja, erősíti, körömvégek törésére nyilván nem totális ellenszer. Az ár-érték aránnyal maximálisan meg vagyok elégedve.