doee77

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Himalaya Herbals Tápláló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Tápláló Ajakbalzsam
2013. június 27.

Az összetevőivel és a hatásával maximálisan ki vagyok békülve, 5-600 forintos ár-érték aránya is rendben van, egy dolog viszont... borzalmasan erős gyerekfogkrém-szaga van! :) (ami kicsit a gyerekrágóknál is keményebb!) Aki ezt szereti, annak maximálisan be fog jönni, aki annyira nem... az gondolja át azért a dolgot... :)

Balea Professional Balzsam Szőke Hajra

Balea Professional Balzsam Szőke Hajra
2013. június 26.

Igazából bevált, a világosító spray-vel párhuzamosan használva szépen, finoman szőkít, kellőképpen ápol. A szaga elég fura, hidrogénes, nem a legkellemesebb, de belefér. Tulajdonképpen egy átlagos hajbalzsam, kis extra hatással. A samponját viszont képtelen vagyok használni, annyira beletapad a hajtövekbe, borzasztóan zsírosít.

Balea Professional More Blonde Aufhellungsspray (régi)

Balea Professional More Blonde Aufhellungsspray (régi)
2013. június 26.

Nagyon szépen, láthatóan, de finoman szőkít, hatásfokban nekem teljesen ideális, pont olyan, amilyet vártam. (sötétszőke a természetes hajszínem). Az egy pont levonást azért kapja, mert borzasztó szaga van, és nagyon zsírosította a fejbőrömnél, több helyen pedig kellemetlen, ragadós-tapadós lett tőle a hajam. Ezzel nem is lenne gond, ha nem az lenne ráírva, hogy nem kell kimosni... :D ..-mert másnap rendesen hajat mosva minden oké volt.

Balea Cseresznye és Mandula Tusfürdő

Balea Cseresznye és Mandula Tusfürdő
2013. május 24.

Imádom az illatát. Egyszerűen megfertőzött. :) Teljesen mű, teljesen hatékonytalan, általában messze elkerülöm, de ez most lesből támadt és kitartóan harcol a győzelemért!

Garnier Bőrfeszesítő Hidratáló Testápoló

Garnier Bőrfeszesítő Hidratáló Testápoló
2013. május 24.

A kb. 7-8 éve gyárott verziójáért odavoltam, akkori diák-költségvetésemhez képest igen borsos árát is valahogy mindig ki-kuporgattam rá. :) De ez a mostani, bár kellemes és hatékony, valahogy nem nyűgözött le annyira, picit csalódás volt. Nem tudom, melyik összetevő miatt, de a korábbi hatására szó szerint feszes lett a bőröm, ettől puha meg illatos, de nem érzem azt hatást. A korábbi hamarabb is szívódott fel, ezt egy kicsit "vizesebbnek" érzem. Összességében kellemes, nyári hangulatú testápoló - ha nem lenne ez a régi emlékem, még akár 5 csillag is lehetne. :)

Naked Heat Defender Hővédő Hajsimító Spray Hajvasaláshoz

Naked Heat Defender Hővédő Hajsimító Spray Hajvasaláshoz
2013. május 24.

Kellemes és hatékony, bár ahogy előttem is írták többen, hajtövekre nem szabad, nekem ott nagyon zsírosította, de a haj többi része kifejezetten puha és fényes marad tőle hőhatás után is. Az illata finom, az összetevői szuperek, de én is féláron vettem, eredetijét nem hagynám ott érte.

Balea Flex & Glossy Hairspray

Balea Flex & Glossy Hairspray
2013. május 24.

Nem kisebb alkalomra vettem, mint az esküvőm, de mivel alapvetően nagyon kevés hajlakkot használtam eddig, erre már nem akartam olyan sokat költeni. A hajamat akkor is, és egyébként is gyakran viselem 'loknikban', feltűzve vagy leengedve, így nem kell nagyon erős tartás, csak hogy ne "rúgja ki" magát a sok fürt. Nos, erre a célra tökéletes! Először is, a nagy napon állatira fújt a szél, de a lakk bírta. Másodszor, akkora vigasság volt, hogy harmadnap jutottam el az alapos hajmosásig - nem ragadt, nem kócolódott. Az illata nagyon finom, és szintén elég tartós. Úgyhogy azóta is használom! :)

Garnier Fructis Citros-Détox Sampon

Garnier Fructis Citros-Détox Sampon
2013. április 18.

Amikor megmosom, és másnap fantasztikus, lágy, illatos, zsírmentes. Annyit elértem pár hetes használattal, hogyha figyelek, ki tudom húzni 1 nappal a hajmosást az eddigiekhez képest. Ez sem sok sajnos, így elég gyorsan fogy. Összességében 4, mert nem csodaszer, de klassz kis sampon, nyári időszakban még biztosan ezt fogom használni.

Oriflame Studio Artist Kőpúder

Oriflame Studio Artist Kőpúder
2013. április 18.

Én többedszerre rendelem újra, nekem bejött. A szemem alatt és a tavaszi 1-2 piros pötyire korrektort használok, utána Studio Artist-ot. Mivel naponta többször is használom, gyorsan fogy, így fontos az ár-érték arány (én ebben az árkategóriában magasan a legjobbnak tartom). Bőrproblémám sosem volt tőle,sőt, a színe természetes. Részemről remek! :) Sokáig matt felületet ad, nagyon meg vagyok vele elégedve!

Oriflame Giordani Gold Szemkontúrceruza

Oriflame Giordani Gold Szemkontúrceruza
2013. április 18.

Harmadszorra rendelem újra a sötétkék színűt - persze, hozzátartozik, hogy az eredeti ára kissé borsos, figyelni kell az akciókat. Mindemellett nekem nagyon bejött, szép, mély színe van, puha, de nem morzsolódik, szépen felvihető, sokáig tart, elegáns, praktikus termék. A végén a kis árnyalószivacs nekm kicsit túl kemény erre a célra, inkább leszedi, mint elsatírozza a vonalat, de enélkül is meg vagyok vele elégedve!