doee77

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Garnier Mineral Golyós Dezodor

Garnier Mineral Golyós Dezodor
2013. február 19.

A 'natúr' níveás befürdés után nagyon meg vagyok elégedve ezzel a dezodorral. Az illata kellemes, és a hatása absztolute tartós. Az egy pont mínusz, hogy sajnos, mint minden alumíniumostól, bár kiütésnek, irritációnak semmi jele, nap végére enyhén viszket a bőröm. :(

Yves Rocher Baume Nourrissant Ajakápoló

Yves Rocher Baume Nourrissant Ajakápoló
2013. február 19.

Kedvenc ajakápoló! Nekem szőlős is volt, az is isteni. Nagyon jól hidratál, és gazdaságos is.

Újra: Hát idén télen... teljes megrökönyödésemre le kell pontozzam. Érezhetően szárítja az ajkam, ami így viszket és feszül... Próbálgattam, de csak ettől érzem ezt, úgyhogy nagy bánattal, de kénytelen voltam egy kissé természetesebb Alverdésre cserélni, ami rendbe is hozta a helyzetet.

Alverde Ajakápoló Vaníliavirág és Mandarinkivonattal

Alverde Ajakápoló Vaníliavirág és Mandarinkivonattal
2013. február 19.

Nekem tetszik az illata, pont a tusfürdőtől kaptam kedvet ehhez is. Muszáj volt váltanom, mert az Yves Rochertől szabályosan feszült, száradt és viszketett az ajkam. Jól hidratál és nem érzem műnek, valóban egy kicsit nehéz felkenni, de összességében elégedett vagyok vele!

Alverde Vanília és Mandarin Tusfürdő

Alverde Vanília és Mandarin Tusfürdő
2013. január 30.

Egészen feldobta ezt a szürke, hideg januárt - isteni az illata,kész aromaterápia,teljesen felélénkít, és bónusz előnye, hogy arcra is szuper. Nekem jól tisztít és kellemesen habzik. Ami azt illeti, valóban nem olyan tartós az illata, de én ezt amúgyis inkább a parfümömtől várom... :)

Nivea Pure & Natural Jasmine Golyós Dezodor

Nivea Pure & Natural Jasmine Golyós Dezodor
2013. január 23.

Nos, igen, ez a dezodor - számomra - a "valamit valamiért" iskolapéldája. Az illata kezdetben nyilván intenzívebb, nekem így tetszik, kellemes, később kevésbé érezhető, sajnos. Az erősebb hatású aluminiumos deo-kat elég volt naponta egyszer, ezt inkább kétszer-háromszor használom (azért alumíniumosból is volt bőven, ami szinte egyáltalán nem hatott nap végére) - viszont, az aluminiumosoknál egy idő után rendszeresen előjött egy enyhébb vagy erősebb viszkető érzés, irritáció, amit ennél egyáltalán nem tapasztalok. (de ahogy olvasom, másnál ez előjött... :( ) A hatása erős közepes, összességében nem rossz, de nem nyűgözött le, még keresem az igazit. :)

Újraszerkesztés: le kell pontozzam, így pár hét használat után valamiért egyre több felsőben érzem kifejezetten büdösnek magam.. az első 1-2 alkalommal még próbáltam elhinni, hogy a felső miatt van, de sajnos nagyon nem... azt hiszem, vissza kell térjek a jó öreg és káros aluminiumsósokhoz, vagy át kell gondoljam a munkahely-választást... :) :( :)

Naked Body Builder Dúsító Hajhab

Naked Body Builder Dúsító Hajhab
2013. január 18.

Nálam látványos hatás! Én is kicsit az ára miatt vaciláltam, de az olcsóbb kategóriák annyira semmit nem csináltak hullámos, de a hossza miatt egyre inkább lelapuló hajammal, hogy úgy döntöttem: Carpe Diem! Szempont volt az is, hogy minél természetesebb összetevőkkel rendelkezzen. Nekem mondjuk kicsit hosszabb hajra nem volt elég a 2 pumpálás, inkább a 3-4, az alját kicsit beszárítom-csavarom, és már kész is a lobonc! :)

U.I. Az alvásteszten is átment - este csináltam meg a frizurát, és bár reggelre nyilván lapult kicsit, még mindig elég meggyőző hatása maradt! :)

Avon True Ideal Flawless Púderalapozó

Avon True Ideal Flawless Púderalapozó
2013. január 10.

Anyósomtól kaptam, aki akciósan rendelte, hogy hátha nekem beválik, ő 2 nap után majdnem kidobta, annyira szárította és irritálta a bőrét.Ilyen 'pozitív' referencia után gondoltam, megmentem a kukától és kipróbálom, épp akkor volt kifogyóban a korrektorom. Nekem nem jelentkezett semmilyen irritáció, szépen fed, egy vékony réteg porpúdert viszek fel rá általában, így nagyon szép, egyenletes felszínt ad. A kiszerelés praktikus, a tükör mérete is elég nagy, én bevallom, megszerettem. Nem igazán érdeklődök az Avon-termékek irányába, így nem írom, hogy újraveszem, de igazán panaszom nincs rá. :)

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2013. január 10.

Most téli időszakban újra elkezdtem használni, és még mindig isteni! Többnyire én is forró zuhany, esetleg testradírozás után szoktam bemasszírozni, és éjszaka szépen puhítja a bőröm. NAppali krémnek és nyárra nem szoktam használni, a meleg miatt kifejezetten kellemetlen réteg-érzésem van tőle, és tényleg nem azonnal szívódik be, de főleg száraz bőrre nagyon jó kis termék, jó áron, gazdaságos mennyiségben. Illatra van olyan, amit sokkal jobban szeretek, és tartósabb is, de az nyilván nem natúrkozmetikum, így ez teljesen rendben van.

Moyra Acrylic Remover Porcelán Leoldó

Moyra Acrylic Remover Porcelán Leoldó
2013. január 8.

Rendkívül aranyos egykori körmösöm ajánlotta, és nemrég kipróbáltam. Nekem otthoni "professzionális" használatra csodásan bevált, gél-lakkot oldottam le vele az ismert módon (vattakorongot felszeletelni,kis párnácskákat átitatni ezzel, körmökre helyezni, alufóliacsíkkal rögzíteni, 10 percig hagyni, majd éles manikűr-szerszámmal letologatni a feloldott réteget). Aki érez hozzá indítattatást, annak bátran ajánlom, tökéletesen működött, én nagyon sokat megspórolok vele, hogy újabb lakkozás előtt magam oldom le otthon. Egy kis parfümériában vettem kb. 800 forintért, ami 100ml-es kiszerelés lévén igen sok leoldásra elég.

Bagnodoccia al Latte d'asina Donkey Milk & Green Olives Tudfürdő

Bagnodoccia al Latte d'asina Donkey Milk & Green Olives Tudfürdő
2012. december 21.

Egyszer vettem, kellemes illatú, krémes állagú, teljesen átlagos tusfürdő. Nem volt vele gondom, de olyan maradandó élményt sem adott, sem érzetében, sem hatásában, ami miatt újravenném. Ár-érték arányban tudni kell, hogy 400ml-es kiszerelés, tehát kissé barátibb az árfekvése.