doee77

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Garnier Naturals Avocado Sampon

Garnier Naturals Avocado Sampon
2012. december 11.

Ez egy erős hármas - középen a két végpont közt. Elég jók az összetevői, és az biztos, hogy nem szárítja a hajam, szép, fényes, illatos és puha. Eddig ötös. Viszont két nap után zutty! - mintha egy hete nem mostam volna hajat, zsíros és tartás nélküli, mindegy, mit csinálok vele, pedig nem teszek rá sokat, alaposan öblítem, balzsamot nem is használtam. Így sajnos csak 3-as, ha a mosás utáni napot tartaná legalább még 1-1,5 napig, csillagos ötösre pontoznám...

L'Oreal Triple Active Nappali Hidratáló Krém Normál és Vegyes Bőrre

L'Oreal Triple Active Nappali Hidratáló Krém Normál és Vegyes Bőrre
2012. december 11.

Nem használom nagyon régóta - a nyári Garnier Essentials ki is fogyott, és télire kevésnek is bizonyult, húzódott az arcbőröm, így próbáltam egy kissé fajsúlyosabb textúrájú, alap nappali arckrémet választani. Egyelőre teljes mértékben bevált - hamar felszívódik, érezhetően puhítja és hidratálja a bőrömet, kellemes az illata, állaga. Amiért mégis 4 csillag, az az összetevők. Van köztük pár kellemetlenebb jószág.

Wellaflex Curls&Waves Strong Hajlakk

Wellaflex Curls&Waves Strong Hajlakk
2012. december 11.

Igazi erős hármas, kellemes az illata, elérhető az ára, és ameddig tart, addig jó. :) Előnye még számomra, hogy nem ragad. Sajnos, nekem is hamar eltűnik a hatása, pedig eredetileg hullámos a hajam, nem kéne nagyon sok rásegítés. Néha bevállalom, a fentebbi előnyei miatt, aztán mindig rájövök, hogy ebben az esetben a drágább sajnos (hosszú távon) tényleg jobb.

Yardley Royal English Daisy EDT

Yardley Royal English Daisy EDT
2012. december 8.

Nagyon kellemes és tartós kis virágos illat. Friss, nem túl édes - nekem határozottan tetszik! A jácint kifejezetten érezhető, ahogy kibomlik a parfüm több illatjegye. A csomagolása kedvesen elegáns, üdítően egyszerű. A csábító szándék hiányzik belőle - pasizós, esti illatnak nem ajánlanám, nem kifejezetten sexy, de napközben, munkahelyre, baráti összejövetelekre, sétákra nagyon kellemes, könnyed, korántsem tolakodó tavaszi-nyári aroma. A DM-ben kapható (máshol nem tudom?..), most kifejezetten alacsony áron.

Yves Rocher "Duo Szépség Pakolás" Geste D'institut Duo Beauté

Yves Rocher "Duo Szépség Pakolás" Geste D'institut Duo Beauté
2012. november 14.

Jó kis arckezelés, bár hosszútávon természetesen nem hat annyira, havonta 2-3 alkalommal látványosan felüdíti a bőrt. Yves Rochertől szokatlanul baráti áron, 299.- forintért lehet beszerezni, ez sem mellékes. Ami megint pontlevonásra késztet, az az összetevő-lista... mint a zászlók az ENSZ épülete előtt, van ott minden, sárga, piros, de ez sajnos sok YR terméknél így van. Egyébként nagyon kellemes, jó minőségű eddig minden, amit használtam tőlük, de az összetevők sajnos sokszor nagy meglepetést okoznak, amikor itt rákeresek. Ha valakit ez nem ijeszt el, akkor ezt a terméket is ajánlom!

Naomi Campbell Naomi EDT

Naomi Campbell Naomi EDT
2012. november 14.

Én is használtam évekkel ezelőtt a Naomagic-et, és nagyon finom, nőies, fűszeres, karakteres illat volt. Ezzel szemben ez borzasztóan átlagos (szerintem), édeskés, és ami kis karaktere van, az nálam a próbafújás után a csuklómon nap végére bontotta ki magát - ez egy kissé fásabb, nyersebb, mint a limonádé-alap. Ha ez lenne a kezdeti illata is, még el is csábulnék. :) De így sajnos akciósan sem vettem meg, pedig nagy volt a kísértés negyed-árért. :)

Yves Rocher Citrom-Vanília Illatú Kézkrém

Yves Rocher Citrom-Vanília Illatú Kézkrém
2012. november 14.

Egy teljesen átlagos, jó minőségű, ízléses csomagolású és nagyon finom ( !!! ) illatú termék. :) Limitált kiadás, így talán nem is fáj majd a szívem, ha a tél elteltével nem találom a polcokon.

Balea Nature Borotvahab

Balea Nature Borotvahab
2012. november 13.

Nekem bevált, egy már ideje használom. Az ára nagyon baráti, az összetevői elég jók, az illata olyan... kicsit nyers-gyümölcs, citrusos, tipikus "bio", egyáltalán nincs vele problémám. A bőröm szép puha a használat után, többször nem is kentem be utána testápolóval, és egyáltalán nem éreztem száraznak.

Yves Rocher Les Plaisirs Nature Bio Zabtej Testápoló

Yves Rocher Les Plaisirs Nature Bio Zabtej Testápoló
2012. október 9.

Bár nem teljesen egyértelmű, de ha a zabtejes testápolóról van szó, akkor nekem nagyon tetszik! Az illata is, és ez az első olyan krém, aminek a következő zuhanyzásig érzem az illatát. Kellemesen hidratál, mivel nincs extra száraz bőröm, elégedett vagyok vele, és hamar felszívódik. Az egy pont levonást a nem túl praktikus (kiömlős) záródása, és az arculatával ellentétben mégsem annyira zöldülő összetevői miatt kapja. Minden más nézőpontból megszerettem.

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Arclemosó Tej (régi)

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Arclemosó Tej (régi)
2012. október 9.

Nagyon kellemes kis hidratáló arclemosó tej, szépen lehozza a sminket, finom az illata, puhább tőle az arcbőröm. Most én is 40%-os kedvezménnyel vettem, de tekintve, hogy elég sokáig elég, nem olyan vészes az eredeti ára sem. Az Yves Rocher termékek csomagolása, kiszerelése árkategóriájában a kedvencem, mindegyik annyira finom és nőies... így szívesen vásárolom, de sajnos többször is tapasztalom, hogy korántsem annyira természetes a dolog, mint hirdetik... Egyelőre győztek az előnyök,úgyhogy 5! :)