doee77

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2012. szeptember 22.

Hmm. Nekem inkább hosszít, mint dúsít, és nem olyan erőteljes a hatása. Egyébként szépen szétválasztja a pillákat, jó a keféje is, ár-érték arányban rendben van. Nem voltam vele elégedetlen, de nagy kedvenc mégsem lett. Szamirával teljesen egyet értek.

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál
2012. szeptember 22.

Néha vissza-vissza térek hozzá, szeretem, mert a sima fekete valóban elég látványos pillákat csinál, dúsít is, hosszít is, és amit külön imádok benne, hogy nem pereg le, bármennyit is pakol magára az ember lánya, se melegben, se hidegben. :) Amiért 4 pontot kap, mert hasonló kaliberű szempilla-spirált találtam már kedvezőbb árkategóriában is. :)

Balea Peel Off Mask

Balea Peel Off Mask
2012. szeptember 22.

Tetszik benne, hogy nagyon könnyen lehúzható, és tényleg tisztább, puhább lett tőle az arcbőröm.Utána viszont röviddel eléggé felforrósodott a bőr, mintha hőhullámom lenne, kicsit aggódtam, mi lesz, ha érzékeny vagyok valamilyen összetevőre, és... :) szerencsére semmi bajom, és az arcomnak sem. Viszont a szaga tényleg nem valami jó, elég vegyszeres, amit az összetevők igazolnak. Szerintem azonban lehet, hogy fogok még egy-kétszer venni, mert a használata egyszerű, és a hatása jó.

Garnier Ultra Doux Revitalizáló Balzsam 5 Növénnyel

Garnier Ultra Doux Revitalizáló Balzsam 5 Növénnyel
2012. szeptember 22.

Nekem bevált, a samponjával együtt, nagyon szép, fényes, lágy esésű és finom illatú tőle a hajam. Csak a végére teszek, fejbőrre soha. Olvastam talán a samponról olyan véleményt, hogy űrtartalmához képest drága, de nekem viszonylag kis mennyiségek is elegendőnek bizonyultak, a samponból sem kell sok, szépen felhabzik, a balzsam is könnyen eloszlatható. :)

Kallos Kjmn Tápláló Hajbalzsam

Kallos Kjmn Tápláló Hajbalzsam
2012. szeptember 11.

Egy pontot levonok, mert hosszú távon nem igazán használt, és mint a sampont, ami egyre jobban szárította a hajam, kénytelen voltam elbúcsúztatni. :( Szomorkodtam, mert az ára, az adagolója és a kezdeti élmények meggyőztek volna.

Nagyon szeretem a praktikus adagolóját, az illatával nincs bajom, az ára pedig nagyon kedvező. Viszont a placenta hajpakolás nekem ezerszer jobb volt hatásában, mint ez - úgyhogy 4.

Kallos Luminous Shine Ragyogásfokozó Sampon

Kallos Luminous Shine Ragyogásfokozó Sampon
2012. szeptember 11.

Kicsit átpontozom: többheti használat után nagyon szárítani kezdte a hajamat, ellenben a töve jobban zsírosodott, így elbúcsúztam tőle... sajnálom, hogy hosszú távon nem jött be. :(

Nem rossz sampon, igazából meg vagyok vele elégedve, de egy kicsit szárítja a hajam (mindenképpen kell hozzá valamilyen Kallos balzsam). Viszont tényleg fényes lesz utána a hajam, jól tisztít, az illatát, akármilyen mű is, szeretem, ahogy az ára és a pumpás adagoló is mindenképpen mellette szól!

Garnier Ultra Doux Revitalizáló Sampon

Garnier Ultra Doux Revitalizáló Sampon
2012. szeptember 11.

Nem igazán szeretem a Garnier marketingrohamait, így sokáig megtartóztattam magamtól a termékeket, de ezen a nyáron egyre több problémámat oldották meg... :) Én is borzasztóan szenvedek a samponokkal, mert hullámos, hosszú hajam van, ha nem jó a sampon, úgy nézek ki, mint egy medúza, esetenként pitypangbóbita. Sok sampontól két nap után a kettő együtt. Ez a sampon viszont lággyá, selymessé, fényessé tette a hajam már az első használatok után, tényleg bevált! A balzsamot még nem próbáltam ki, de ma veszek hozzá, megnézzük, lehet-e az élményt fokozni! :)

Clean&Clear Advantage Pattanáskezelő Gél

Clean&Clear Advantage Pattanáskezelő Gél
2012. szeptember 10.

Nekem tényleg segített, bár a felirat szerinti 4 óra természetesen inkább csak mese. :-) Azt sem igazán értettem, miként vigyem fel a smink fölé ( amit, ugye, azonnal felold, mert én bátor, kipróbáltam). Viszont 1-2 nap alatt, főleg, ha éjszakára pöttyentünk jó nagyot a problémás helyre, a legmakacsabb pattanásokat is szépen gyógyítja. Ellenben arra figyelni kell, hogy tényleg csak a problémás helyre kerüljön, mert nagyon erősen szárít, így nagyobb felületen lemezes hámlást idézhet elő. Az illata kellemes, citromos, és nagyon csíp pár másodpercig felkenés után. Nekem bejött, a sok mese valótlanságának ellenére is! :-)

Rimmel Hide The Blemish Korrektor

Rimmel Hide The Blemish Korrektor
2012. szeptember 6.

Jó állagú, jól kenhető, szép (bőr)színű és erősen fedő korrektor. Kinek-kinek igénye szerint, nekem általában egy rétegben elég, nagyon problémás pontokon kettő. Tartós, porpúder alatt kifejezetten strapabíró. Mostanában próbálgatom a Rimmel kozmetikumokat, eddig jók a tapasztalataim! :)

Oriflame Beauty Wonder Balm

Oriflame Beauty Wonder Balm
2012. augusztus 29.

Nincs vele gondom, szép, átlagosan ápoló termék. Csak azért nem veszem újra, mert megint azzal szembesülök, hogy egy teljesen átlagos hatású ajakápolót az átlagnál szebb, ízlésesebb csomagolással eladnak kétszeres, olykor háromszoros áron - nekem több Oriflame ajakápolónál volt ilyen élményem, de ez csak az én véleményem, van olyan barátnőm, aki csak ezt hajlandó használni. :)