doee77

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Oriflame Pure Nature Arcradírozó Labda

Oriflame Pure Nature Arcradírozó Labda
2012. augusztus 29.

Nálam ez sajnos a pénzkidobás kategória volt, mondjuk, szerencsére nem is volt drága. Az arcomnak túl érdes volt, bárhogy mostam és szárítottam, fura szaga lett, nem éreztem tisztának, úgyhogy nemrég vettem egy nagy levegőt, és kidobtam. :(

Oriflame Ascendant Pure EDT

Oriflame Ascendant Pure EDT
2012. augusztus 29.

Tavaly vettem egyet a páromnak, és teljesen meg voltunk elégedve vele. Korántsem olyan erőszakos, mint számos férfi-illat, inkább friss, kissé édes is. Elég kiadós, az 50ml majdnem egy évig elég volt, pedig napi szinten használta. Amennyire kellett, tartós volt, és a csomagolása, üvege is üde, elegáns.

Oriflame Milk & Honey Gold Folyékony Szappan

Oriflame Milk & Honey Gold Folyékony Szappan
2012. augusztus 29.

Nagyon vonzó, ízléses termék, banditának igaza van, csak hát... Nem is bőrbarát, az illata is igen hamar elmúlik, és elég drága egy kézmosóhoz képest.

Oriflame Milk & Honey Gold Krémfürdő

Oriflame Milk & Honey Gold Krémfürdő
2012. augusztus 29.

Az illatát kifejezetten szerettem, de sem az összetevőivel, sem a hatásával nem voltam elégedett az árához képest. Egyszer rendeltem, kellemes volt, ajándékba természetesen elfogadnám, de újra nem rendelném.

Astor Pro Manicure Ultra White Körömlakk

Astor Pro Manicure Ultra White Körömlakk
2012. augusztus 29.

Egyszerűen imádom! Nem tartozik az olcsó lakkok közé, de nekem az első eddig, ami látványosan összefogja és erősíti a körmeimet. Kifejezetten tartós, kiállta a nyár-végi-egész-hétvégés nagytakarítás próbát is, annyi történt, hogy egy nagyon picit mattabb lett, de sehol egy lepattanás vagy kopás... A fehérítő hatásához nekem általában 3, vékonyabb réteg kell, viszont a 3 réteg is szépen kikeményedik, és gyorsan is szárad. Nem akarok tovább áradozni, de másfél év gyötrődés után végre visszakaptam a körmeimet... <3

Nivea Intimo Natural Intim Törlőkendő

Nivea Intimo Natural Intim Törlőkendő
2012. augusztus 15.

Elsősorban nyáron alapdarab a táskámban, utazáskor nagyon jól jön, valóban igényel egy kis odafigyelést, hogy megmaradjon a záródó képessége, de mondjuk ekkora mennyiség nálam amúgy sem tart hetekig.. :) Frissít, nyugtat, és segít az apróbb gondok megelőzésben. Nekem bevált, Nivea Intimo lemosóval kombinálva szuper.

Baba Natura Aloe Vera és Avokádó Tusfürdő

Baba Natura Aloe Vera és Avokádó Tusfürdő
2012. augusztus 15.

Nekem jobban tetszik, mint az eddig kipróbált vörös szőlő-vadrózsás, sokkal krémesebb, és kellemes, friss illata van, kiadósabb és jobban habzik. Ezen felül sok különleges tulajdonságáról nem tudok beszámolni - az összetevői jobban is zöldülhetnének, de hát ezt már kitárgyaltuk, hogy a baba szó egy marketingfogás, nem valódi babaápolási termékekről van szó. Ezeken felül-együtt is gyértelműen szeretem. :)

Garnier Essentials 24H Hidratáló Krém Szőlő Kivonattal

Garnier Essentials 24H Hidratáló Krém Szőlő Kivonattal
2012. augusztus 15.

A krém régebbi verziójáról olyan "egynek jó" emlékeim vannak, így most meglepett, milyen jól hidratál ez az újabb kivitel. :) Kellemes, hamar felszívódik, egyáltalán nincs rétegszerű érzés a bőrön, és finom, friss illata van. Akcióban 1000 forint körül, anélkül 1500 körül láttam, ezt az összeget bőven megéri. Újra fogom venni!

Garnier Essentials Szemfestéklemosó

Garnier Essentials Szemfestéklemosó
2012. augusztus 14.

Nem használom régóta, de nagyon meg vagyok vele elégedve - a nem vízálló sminket hiphopp, a vízállót kis ráhagyással, de nagyon szépen, maradéktalanul leszedi. Az illata kellemes, érzetre inkább frissítő, mint egy arctonik enyhébb változata. Egy nagyon picit csípett az első egy-két alkalommal, aztán vagy megszoktam, vagy ügyesebb lettem... :) Mindenesetre örülök, hogy megvettem, mivel igen kiadósnak tűnik, nem is fogok egy ideig váltani.

Oriflame Giordani Gold Bronzosító Gyöngyök (régi)

Oriflame Giordani Gold Bronzosító Gyöngyök (régi)
2012. augusztus 11.

Nagyon szeretem, szép, természetes színt ad... én sajnos mindig kiborítom valahogy, és a golyók szanaszét szaladnak, úgyhogy emiatt fogy leginkább, csak a használatot nézve elég sokáig elég, pedig szinte naponta használom.

Frissítés: Most rendeltem újat, az előző (Natural Radiance árnyalat) már elég siralmasan festett, pár apró kis pötty-golyóval... és másik, "Peach" jelzésű árnyalatot vettem - eszméletlenül szép, gyöngyházas, még jobban illeszkedik világos bőrömhöz, és nagyon szépen szét is lehet oszlatni, így felpontozom 5-re! :)