doee77

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Diorshow Iconic Szempillaspirál

Diorshow Iconic Szempillaspirál
2012. augusztus 11.

Ó, ha lenne keretem mindig ezt venni! :) De eddig sajnos csak egyszer sikerült, viszont nagyon-nagyon elégedett vagyok vele. A sötétbarna van meg, így a végefelé már elég sokszor végig kell húzogatnom a kefét a szempilláimon, de utána... valóban szinte szálanként szétválasztja és színezi a pillákat, úgy lesz dús, hosszú az egész, mintha teljesen a sajátod lenne, bár döbbenetes, amit művel, még sincs műszempilla-hatása. Nekem ettől az egyik leges-leg-leg, sajnos, napi szintű használatra nekem kissé borsos az ára. :(

Garnier Pure Intenzív Arctisztító Gél

Garnier Pure Intenzív Arctisztító Gél
2012. augusztus 11.

Számomra ez az arctisztítók buldózere. :) Nyilván nem azonnal, de egy-két hetes használat után valóban látványosan eltűntet (leszárít) mindent, de közben borzalmasan szárítja az arcbőrt, ha nem használok utána két evőkanál hidratálót, akkor konkrétan húzódik, feszül, viszket. Egyébként diahlin nagyon pontosan megfogalmazta a vonzerejét: "olyan kellemes, tiszta, friss, hideg érzés marad az arcomon utána", szóval érzetre valóban az egyik legjobb. A brutális szárító hatása miatt azonban 4, nekem az egy kissé túlzás.

Alverde Gloss Tube Szájfény

Alverde Gloss Tube Szájfény
2012. augusztus 9.

Nekem is a cseresznyés van meg - könnyed, nyári, tápláló szájfényt kerestem... és megtaláltam! :) Számomra kifejezetten kellemes csalódás volt, hogy (ellentétben más cseresznyés ajakápolókkal, amik vöröses színűek és erőteljes illatúak) alig van színe, és enyhe gyümölcsíze, illata teljesen természetes. vadorral teljesen egyet értek, gyönyörűen hidratál. Nekem nem kevésbé tartós, mint bármelyik korábbi szájfényem, így nagyon meg vagyok vele elégedve. Ha később is lesz, könnyen lehet, hogy újraveszem.

Bourjois Ombre A Paupieres Szemhéjpúder

Bourjois Ombre A Paupieres Szemhéjpúder
2012. augusztus 2.

Nekem több szín is megvan, és imááádom!!! Bevallom, hogy a nedves felvitelben én nem vagyok ügyes, így ennél sem mertem még kipróbálni, de a színeit, az irrizálását, az állagát és a tartósságát is szeretem, nekem ez a szemfesték jött be talán leginkább az évek alatt. Van ára, de ha az ember tudja, melyik színek állnak jól, akár évekig is elég. Maximálisan 5!

Estrea Bőrradír

Estrea Bőrradír
2012. augusztus 2.

Kicsit félrevezető a leírás, ezért meg is néztem újra az Estrea oldalán - és igen, ez egy arcra való bőrradír. :) Az összetevői annyira nem zöldülnek, van ott parabén, meg ami kell, de ha ettől elvonatkoztatunk, akkor egy korrekt, ár-érték arányban (350-400Ft) jó arcradír. A szemcsemérete rendben van, de ha nedvesebb arcbőrre kenem fel, akkor a szemcse-sűrűség már nem annyira jó, kissé szétfolyós, így majdhogynem száraz bőrre szoktam, akkor szépen radíroz, és tényleg puhítja, selymessé teszi a bőrt. Az illata nekem a 90-es évek kozmetikáit idézi, nem kifejezetten büdös, de nem is a kedvencem. Vannak sokkal "tetszetősebb" radírok is, de amikor gyorsan kell, és nem akarunk rá sok pénzt szánni, akkor tökéletes választás, a hatékonyságával semmi gondom sem volt! :)

Aldo Vandini VinoSPA Bianco Krémtusfürdő

Aldo Vandini VinoSPA Bianco Krémtusfürdő
2012. július 27.

Finom az illata, de sajnos ennyi "extrája" van. Ajándékcsomagban kaptam, testápolóval, mindkettő kellemes volt, tényleg kissé spa-hangulatú, de csak ezért a "feelingért" sajnos nem éri meg az árát, ahhoz pedig biztosan nem alkalmilag kéne használni, hogy kiderüljön, valóban jó-e a hosszútávú hatása.

Baba Natura Testápoló Aloe Vera

Baba Natura Testápoló Aloe Vera
2012. július 27.

Én szeretem! :) Tetszik az illata, hamar felszívódik, puhít. Hatásában nem túl erős, inkább a nyári időszakra ajánlom, elsősorban a lábszáramat szoktam bekenni, mert nyári időszakban a "strandkész" lábak a szokásos procedúra miatt igencsak száraz bőrt produkálnak. Erre jó az enyhe illat, gyors beszívódás.

Aok Bio Expert Feuchtigkeits Pflege Hidratálókrém

Aok Bio Expert Feuchtigkeits Pflege Hidratálókrém
2012. július 27.

Namármost. Az 5 pontot először is onnan nézzük, hogy 390 forintért vettem egy Euro-shopban (nemrég láttam, h Müllerben kapható, biztos többe kerül, de ki fogok még párat próbálni az Aok termékek közül), amikor vendégség miatt olcsó borospoharakért rohangáltam... :-D Megakadt rajta a szemem. Ha minden igaz, ami rá van írva, akkor szuper. Nekem a krém igazán bevált, mivel szárazabb, feszülésre hajlamos bőröm van, de könnyű krémnek nem nevezném, én éjszakainak használom, és alaposan bemasszírozom. Kezdetben kissé rétegszerű érzés, de hamar teljesen felszívódik, szépen hidratál. Az illata olyan kissé fanyar, mint általában a nem túl erős illatú virágokat tartalmazó bio-krémeké. Összehasonlítva, nekem sokkal jobban bevált, mint a legnépszerűbb drogériák ugyanilyen célú "fluid" bio krémei.(és így véletlenül sokkal kedvezőbb ára is volt.) :)

Baba Kamillás Testápoló

Baba Kamillás Testápoló
2012. július 21.

Nagyon szeretem a baba testápolókat - ennek mondjuk az illata miatt adok csak 4-et, messze nem a kedvencem, de a hatásával teljes mértékben meg vagyok elégedve, és az ára is kedvező. Nem babáknak, de családi felhasználásra valóban tökéletes, kellemes-semleges és jól ápolja a bőrt.

Baba Tusfürdő Vörös Szőlő és Rózsa

Baba Tusfürdő Vörös Szőlő és Rózsa
2012. július 21.

Majdnem ötöst adtam, aztán kissé lefelé sandítottam... és nem, nem csodaszer, viszont egy jó áron finom illatú, megfelelően habzó, nekem kellemes közérzetet adó tusfürdő. A 'baba', ahogy előttem is írtátok, valóban inkább marketing, semmint realitás az összetevőkkel kapcsolatban, de azért a flakon megjelenésén erősen látszik, hogy már rég más a célcsoport. :) A színe vicces, még nem kérdezett rá a párom, hogy baj van-e... :)